Krzysztof Stanowski skomentował dyskwalifikację Sianosa. „Czy wkroczyć nie powinna policja?”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Sianos.jpg


Nie milkną echa sobotniego skandalicznego zachowania, którego dopuścił się Marcin Sianos w walce bokserskiej. Na gali Kapeo Rocky Boxing Night w Koszalinie został on zdyskwalifikowany za obalenie i uderzenia łokciami w parterze. Sprawę skomentował dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.

>>> WIDEO: TOTALNY ABSURD na gali boksu. Marcin Sianos ZDYSKWALIFIKOWANY za obalenie i łokcie w parterze

- Dużo słyszę o dyskwalifikacji (np. dożywotniej), ale mnie interesuje coś innego. Mianowicie: potencjalna odpowiedzialność karna. Jak porzucimy te bzdury o „sześćdziesionach” i tak dalej, to pozostaje pytanie - czy wkroczyć nie powinna policja? Rozumiem, że umówiono się na walkę, ale akurat nie taką. To tak jakby umówić się na szermierkę, a przyjść z bejsbolem. Chętnie poznałbym tu zdanie specjalistów - czy ta walka nie powinna się skończyć wyrokiem? - napisał za pośrednictwem Twittera Krzysztof Stanowski.



Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie. Marcin Sianos ruszył z szarżą na Artura Bizewskiego i prawdopodobnie jednym z ciosów wstrząsnął „Bizonem”. W pewnym momencie „Ściana” zdecydował się jednak sprowadzić walkę do parteru, a tam zadać uderzenia łokciami, co od razu przerwał sędzia.

Dla Marcina Sianosa była to pierwsza walka na zasadach boksu. Do tej pory zawodnik o pseudonimie „Ściana” walczył w zawodowym MMA pod szyldem takich organizacji, jak FEN czy BABILON MMA.

Sianos w swojej karierze pokonywał takich zawodników, jak Marcin Zontek czy Filip Toe, przegrywał natomiast z Szymonem Bajorem, Adamem Pałaszem i Filipem Stawowym. W MMA „Ściana” jest niepokonany od trzech pojedynków – decyzją sędziów pokonał Marcina Kalatę, poddaniem skończył Patryka Dubielę, a na punkty wygrał z Pawłem Biernatem.

Artur Bizewski to doświadczony zawodników kickboxingu, który w ostatnich latach walczył w boksie. „Bizon” w swojej karierze toczył pojedynki w takich organizacjach, jak FEN czy Rocky Boxing Night.

34-latek w kickboxingu wygrywał między innymi z Marcinem Szrederem i Mateuszem Duczmalem, przegrywał natomiast z Arkadiuszem Wrzoskiem i Łukaszem Szmajdą. W boksie Bizewski jest niepokonany – wygrywał między innymi z Michałem Bańbułą, Sergiejem Werwejko i Davitem Gogishvilim.

 

Krzysztof Stanowski skomentował dyskwalifikację Sianosa. „Czy wkroczyć nie powinna policja?”​

Powinni strzelać.
Grunt że wyświetlenia lecą i pewnie będzie awantura w komentarzach o ile już nie jest.
 
Stanowski tu totalnie odleciał. Przecież to jest walka zawodowa i każdy podpisuje jakieś kwity, że wchodzi do walki na własną odpowiedzialność. Jak już mamy się czepiać to postawy organizatora czy sędziego. Sianosowi się odkleiło to fakt, ale sędzia sobie spokojnie stał nad tą sytuacją i patrzył jak łokcie spadają na głowę Bizona. Atletyzm i poziom wysportowania sędziów wyznaczanych do tych walk pozostawia wiele do życzenia. Są to zazwyczaj ludzie z bebzonami albo jakieś stare wychudzone dziady. W MMA było wiele sytuacji, gdzie sędziowie sobie dużo lepiej radzili. Organizatorzy też się nie popisali wpadając na pomysł zatrudnienia Sianosa. Ja nie wiem na jakiej niby podstawie prawnej możnaby Sianosowi przedstawić jakieś zarzuty. Jeśli on miałby dostać jakiś wyrok czy karę, to co z freak fighterami, którzy nie takie rzeczy odpierdalają na konferencjach czy na walkach?
 
Stanowsky wez się lepiej do roboty z twoim kanałem, bo poza fajnym spotkaniem z Bralczykiem i efekcie wow z prezydentem to twój kanał szału nie robi. Nuda jak flaki z olejem z Probierzem, Mazurek zaorany przez Czarnka i jeszcze te tępe pizdy w poranku, oto majestat twojego kanalu
 
Stanowski tu totalnie odleciał. Przecież to jest walka zawodowa i każdy podpisuje jakieś kwity, że wchodzi do walki na własną odpowiedzialność. Jak już mamy się czepiać to postawy organizatora czy sędziego. Sianosowi się odkleiło to fakt, ale sędzia sobie spokojnie stał nad tą sytuacją i patrzył jak łokcie spadają na głowę Bizona. Atletyzm i poziom wysportowania sędziów wyznaczanych do tych walk pozostawia wiele do życzenia. Są to zazwyczaj ludzie z bebzonami albo jakieś stare wychudzone dziady. W MMA było wiele sytuacji, gdzie sędziowie sobie dużo lepiej radzili. Organizatorzy też się nie popisali wpadając na pomysł zatrudnienia Sianosa. Ja nie wiem na jakiej niby podstawie prawnej możnaby Sianosowi przedstawić jakieś zarzuty. Jeśli on miałby dostać jakiś wyrok czy karę, to co z freak fighterami, którzy nie takie rzeczy odpierdalają na konferencjach czy na walkach?
Sędzia jednak uratował Bizona przed 3 łokciem... :confused: :lol: ale to był sędzia od boksu, a oni nie mają w zwyczaju rzucać się do parteru na zawodnika aby przerwać walkę...
 
  • Like
Reactions: KML
Stanowsky wez się lepiej do roboty z twoim kanałem, bo poza fajnym spotkaniem z Bralczykiem i efekcie wow z prezydentem to twój kanał szału nie robi. Nuda jak flaki z olejem z Probierzem, Mazurek zaorany przez Czarnka i jeszcze te tępe pizdy w poranku, oto majestat twojego kanalu
Dokładnie. Gość i jego lizodupy jeszcze przed startem kanału już odtrąbili sukces. Wyszło totalne polskie cebulactwo. Po wypowiedziach z otoczenia Stanowskiego można wywnioskować, że bardziej im zależało na tym by Borkowi i reszcie działo się jak najgorzej niż im jak najlepiej. Kanał Zero ma fajne programy, ale też totalne pomyłki. Do tego wszystko robione na ilość i zwykły człowiek nie jest tego w stanie ogarnąć.
 
Back
Top