Kryptowaluty

No trzy godziny temu sam wrzucałeś, że już się do tego przymierzają... Nie możesz se wymienić na btc czy inne, mniej ryzykowne shitcoiny? Masz jakieś blokady czy stackujesz ten ether?

Ja mam miesięczny blok na polkadocie i jak teraz było to tąpnięcie to zacząłem się lekko niepokoić, ale w sumie jest fajne opóźnienie względem btc i do tego jeszcze jest parę hamulców, właśnie może przez blokady na stackach i sam fakt zysków ze stackowania.
@Drzewo i jego polkadoty na revolutcie :jarolaugh:
https://www.pepper.pl/promocje/revo...walucie-polkadot-za-rozwiazanie-quizow-553382
 
ja już nie mam za co dołożyć
all in :roberteyeblinking:
2f8d172e-c164-4b60-bddc-ae0894f3e66f_text.gif


Zawsze trzeba mieć choć z 10% depo na okazje!!!
Teraz mi wlazło kilka altów taniej niż były miesiąc temu, na korekcie.
Żałuję jedynie, że FET i Agix większość sprzedałem za wcześnie. Ochłapy zostały.
:childcry:
 
Czyli 1000pln włożone dało by ci profit 10000pln. Teraz te dźwignie nawet 100x wydają się bardziej rozsądne, niż szukanie gemów. Nigdy nie grałem na lewarze jeszcze. Mam wystejkowane akurat około 1k pln w gówno coinie z poprzednich lat, to może się pokuszę.

Tylko pamiętaj o ustawieniu zawsze stop losa powyżej poziomu likwidacji pozycji, bo w razie wtopy całość giełda zeżre!
Święta zasada.
Dwa, pozycja do 5% depozytu! Tu się zarabia na statystyce udanych wejść, nie na farcie, inaczej to hazard.
Po takich stawkach grają hazardziści, chyba, że wchodzisz na dźwigni x3 jak btc był w dołku a nie x100. (lepsza opcja niż hodlowanie).
 
  • Like
Reactions: AKK
Korzystał ktoś z bybit? Zarejestrowałem się bo za free kaskę dawali widzę, że nawet kartę wirtualną to ma i ciekawi mnie czy jest okej
 
Back
Top