Kryptowaluty

Za 30-50 lat? jak najbardziej realne, dorzuć inflację i deflacyjność btc ze względu na ograniczoną podaż.
Milion cebulionów ma szanse kosztować nawet do roku czasu. W dolarach bym szacował 5-9 lat, chyba ze zostanie masowo wdrożone CBDC to nie wiem jak to będzie wyglądało.
 
:putin:
kurwiu.jpg
 
Last edited:
bo to do grubego @nindża mialo byc :beczka:
TO THE MOON!
1$ jest zaprogramowany!
:bleed:


Właśnie czytałem, że miesięcznie jakieś 30 krypto wchodzi na rynek i upada, po drodze jeszcze z wałkiem, także gratulacje :deniroclap:

Co z tego będzie? 10k pln? Pytam bo tego Binance nie ogarniam
 
Właśnie czytałem, że miesięcznie jakieś 30 krypto wchodzi na rynek i upada, po drodze jeszcze z wałkiem, także gratulacje :deniroclap:

Co z tego będzie? 10k pln? Pytam bo tego Binance nie ogarniam
na razie 85 proc zysku ale tylko 10 procentami wyszedlem :mamed:
czekam bo moc jeszcze ma kurewska na cisniecie w gore.
 
:wtf2:
jebać eth
:robertmakeup:
to ruska monetka, stąd pewnie zapora postawiona, czekam na etf na ltc i xrp
:antonio:
 
Last edited:
dlaczego nie na btc, królu kryptowalut? onuco!
:robertmakeup:
Ponieważ
ETH ma znaczenie większe zastosowanie niż BTC
Jeśli
przejdzie im ETH 2.0 to będzie kosmos dla rynku
Po za tym staje się projektem bardzo deflacyjnym.
Tylko SEC może to zniszczyć biorąc go za security, oby do tego nigdy nie doszło.
 
Ponieważ
ETH ma znaczenie większe zastosowanie niż BTC
Jeśli
przejdzie im ETH 2.0 to będzie kosmos dla rynku
Po za tym staje się projektem bardzo deflacyjnym.
Tylko SEC może to zniszczyć biorąc go za security, oby do tego nigdy nie doszło.
No trzy godziny temu sam wrzucałeś, że już się do tego przymierzają... Nie możesz se wymienić na btc czy inne, mniej ryzykowne shitcoiny? Masz jakieś blokady czy stackujesz ten ether?

Ja mam miesięczny blok na polkadocie i jak teraz było to tąpnięcie to zacząłem się lekko niepokoić, ale w sumie jest fajne opóźnienie względem btc i do tego jeszcze jest parę hamulców, właśnie może przez blokady na stackach i sam fakt zysków ze stackowania.
 
No trzy godziny temu sam wrzucałeś, że już się do tego przymierzają... Nie możesz se wymienić na btc czy inne, mniej ryzykowne shitcoiny? Masz jakieś blokady czy stackujesz ten ether?

Ja mam miesięczny blok na polkadocie i jak teraz było to tąpnięcie to zacząłem się lekko niepokoić, ale w sumie jest fajne opóźnienie względem btc i do tego jeszcze jest parę hamulców, właśnie może przez blokady na stackach i sam fakt zysków ze stackowania.
chyba cie pojebalo ze tyle bede czytac :mjsmile:
 
No trzy godziny temu sam wrzucałeś, że już się do tego przymierzają... Nie możesz se wymienić na btc czy inne, mniej ryzykowne shitcoiny? Masz jakieś blokady czy stackujesz ten ether?

Ja mam miesięczny blok na polkadocie i jak teraz było to tąpnięcie to zacząłem się lekko niepokoić, ale w sumie jest fajne opóźnienie względem btc i do tego jeszcze jest parę hamulców, właśnie może przez blokady na stackach i sam fakt zysków ze stackowania.
chyba cie pojebalo ze tyle bede czytac :mjsmile:
chciwość zabija zdrowy rozsądek
:robertmakeup:
 
Back
Top