Kryptowaluty

Panowie, Dżentelmeni. Czy są jeszcze strony/aplikacje/giełdy, które oferują darmowe pieniadze w formie krypto itp, za założenie konta? Swojego czasu było tego dużo i można było sobie zebrać sumę pieniędzy. Z 5 lat temu za te wszystkie darmowe krypto kupiłem bitcoiny i poszedłem elegancko wypłacić 800zl z hakiem. Wiem, że dla kryptoqqlutowych wariatów to mało, ale jestem.ciekaw czy takie procesy są jeszcze na rynku. Ja to się nie znam kompletnie.


A drugie pytanie. Macie kapitał 3k zł. W co byście zainwestowali długoterminowo. I ile czasu w Waszej nomenklaturze to długoterminowo.
Jak za friko cos chcesz, to chyba sensowne jest teraz testowanie gierek z niszy web3 gaming. Sa też airdropy na masie projektów, za rozmaite zadania, lecz tu jest dużo zabawy i nei zawsze nagroda będzie warta świeczki. Tym bardziej teraz, gdy dobre nagrody już pospadały.

3k na long term?
Może faktycznie cardano kupić zapomnieć. Jednak czy jest ono względnie tanie jak @ninja mowi to cięzko powiedzieć. Dla mnie to solidny alt po ETH.
Spekulacyjnie ja bym brał Xen coina https://www.coingecko.com/pl/waluty/xen-crypto
jest to coin z grupy "shitów" od Xgrosza(osobiście lubię gościa). Społeczność od Xgrosza nastawiona jest na hex,pulse, ktore porobiły spore wzrosty a xen jeszcze względnie na dołku i jest szansa że to ta społeczność wybije Xen w góre
 
Ciekawe jak rozwinie się ZRX.
Narazie skacze jak kangur.
Ja postawiłem na ALGO, ZIL ,DOT i ZRX.
 
  • Like
Reactions: AKK
Ciekawe jak rozwinie się ZRX.
Mam skurwiela kupionego jeszcze w 2019 i w 21 nie zrobił szału, a liczyłem na duże zwroty, nawet 100-200pln od sztuki.
Swoją drogą, jak był krach na lunie to jakiś czas przed w dzienniku rzymiańskim Ekonomist była okładka rabiit hole, gdzie krypto i waluty leciały do dziury. Natomiast na wezu który to oglądał był symbol 0x. To raczej nie ma związku, bo 0x to każdy adres na eth i pochodnych.
 
Nigdy w krypto nie wchodziłem, głównie obserwowałem temat. Już kiedyś o to pytałem, ale może coś się zmieniło w temacie...

Gdzie wchodzić czasami małymi, czasami dużymi kwotami? Interesuje mnie głównie BTC i ETH, raczej nic innego. Otwierać konto na Binance, czy tego nie polecacie? Kontrakty CFD mnie nie interesują, bo by mnie za szybko pewnie wykończyły. Wolałbym to sobie co jakiś czas kupować i "niech leży".
 
Nigdy w krypto nie wchodziłem, głównie obserwowałem temat. Już kiedyś o to pytałem, ale może coś się zmieniło w temacie...

Gdzie wchodzić czasami małymi, czasami dużymi kwotami? Interesuje mnie głównie BTC i ETH, raczej nic innego. Otwierać konto na Binance, czy tego nie polecacie? Kontrakty CFD mnie nie interesują, bo by mnie za szybko pewnie wykończyły. Wolałbym to sobie co jakiś czas kupować i "niech leży".
Tak.
 
Nigdy w krypto nie wchodziłem, głównie obserwowałem temat. Już kiedyś o to pytałem, ale może coś się zmieniło w temacie...

Gdzie wchodzić czasami małymi, czasami dużymi kwotami? Interesuje mnie głównie BTC i ETH, raczej nic innego. Otwierać konto na Binance, czy tego nie polecacie? Kontrakty CFD mnie nie interesują, bo by mnie za szybko pewnie wykończyły. Wolałbym to sobie co jakiś czas kupować i "niech leży".
W krypto ważny jest moment wejścia,a ten już był…
 
Mam skurwiela kupionego jeszcze w 2019 i w 21 nie zrobił szału, a liczyłem na duże zwroty, nawet 100-200pln od sztuki.
Swoją drogą, jak był krach na lunie to jakiś czas przed w dzienniku rzymiańskim Ekonomist była okładka rabiit hole, gdzie krypto i waluty leciały do dziury. Natomiast na wezu który to oglądał był symbol 0x. To raczej nie ma związku, bo 0x to każdy adres na eth i pochodnych.
Jest chyba krypto o takiej nazwie... Protocol 0x się to chyba nazywa, przynajmniej coś mi się takiego rzuciło na oczy.
 
  • Like
Reactions: AKK

diamond-hands.gif
 
Back
Top