Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

FiZ0kbmX0AEsoLO.png
 
 
Strona raczej rakowa ale film (jeszcze z 15 minut mi zostało), muszę powiedzieć, że warto zobaczyć mimo, że z żółtym lektorem ;) i oczywiście spróbować weryfikować (obecnie czasu na to nie mam, no chyba, że mnie jakiś karateka wkurwi)

Tu na CDA:

tutaj bez żółtego lektora ;) napisy Pl: (fioletowe!), od 2:36:


Rumble (żółty lektor :D)
 
Last edited:
Strona raczej rakowa ale film (jeszcze z 15 minut mi zostało), muszę powiedzieć, że warto zobaczyć mimo, że z żółtym lektorem ;) i oczywiście spróbować weryfikować (obecnie czasu na to nie mam, no chyba, że mnie jakiś karateka wkurwi)

Tu na CDA:

tutaj bez żółtego lektora ;) napisy Pl: (fioletowe!), od 2:36:


Rumble (żółty lektor :D)

Ogólnie tak, strona jest, jaka jest. Ale ja tam głównie wchodze dla komentarzy, często coś ciekawego wpada :)
 
spróbować weryfikować
Ponoć PAP przeprowadziła wywiad z naszym patomorfologiem dr Joanną Szpor ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (przynajmniej tak podaje konkret24.tvn24), w związku z tym filmem, oto co powiedziała:

"Trzeba pamiętać, że skrzepy krwi powstające pośmiertnie, nazywane czasami ze względu na swoją konsystencję i wygląd 'słoninowatymi skrzepami krwi', to zupełnie coś innego niż zakrzep, który powstał za życia i był przyczyną śmierci. Takie galaretowate, pośmiertne skrzepy krwi zawsze znajdowane były w naczyniach. (...) My w naszej praktyce nie spotkaliśmy w obrębie naczyń jakichkolwiek nowych, wcześniej nieznanych w naszej praktyce patologii, które byłyby przyczyną śmierci osób zaszczepionych" - zapewniła lekarka.

Natomiast super portale, czyli Healthfeedback.org i Fakehunter.pap.pl rozmawiały ponoć również z amerykańskimi patomorfologami, niestety nie podano żadnego cytatu tylko ogólnik. Mamy natomiast cytat Nikolaus'a Klupp'a, profesora medycyny sądowej z Uniwersytetu w Wiedniu, który wg HealthFeedback.org powiedział:

"bez badania histologicznego skrzepów „jakikolwiek wniosek byłby niewiarygodny”, dodał też:
"Obrazy wyglądają bardziej jak skrzepy pośmiertne, głównie ze względu na kolor, kształt, a zwłaszcza ze względu na ilość"

Ciekawy w tym miejscu jest fakt, że na Health Feedback napisano odnośnie zdjęć tych struktur:

"Zdjęcia skrzepów krwi niewiadomego pochodzenia są niewystarczające, aby wyciągnąć wnioski na temat natury skrzepów"

Wnioski w związku z tym i bez powyższego - nasuwają się takie:

1. Mamy do czynienia z jakąś viralową akcją, kompletnie zmyśloną teorią z podstawionymi, niektórymi, zwykłymi ludźmi (tanimi aktorami np), a nie z rzeczywistymi balsamistami zwłok prócz jednego (sprawdziłem tego brytyjczyka, zajmuje się tym).

2. Przynajmniej jeden z balsamistów zaprezentowanych w filmie to postać realna (jak wyżej nadmieniałem). Innych nie sprawdzałem. Nasuwa się zatem pytanie - jeśli coś takiego mówi fachowiec zajmujący się tym kilkadziesiąt lat, a mianowicie, że nigdy wcześniej nie widział tego typu skrzepów/struktur i dodatkowo utrzymuje, że wyciągają to z ciał osób zaszczepionych - to kłamie, by się ośmieszyć i mieć mniej klientów lub aby mu biznes padł? Jeśli byłyby to zwykłe skrzepy - ktoś taki musiał się z tym wcześniej spotkać i pewnie doskonale potrafi odróżnić to co pokazano w filmie od naturalnych pośmiertnych skrzepów.

3. Balsamiści raczej nie powinni mieć informacji na temat szczepień osób, którym już jako zmarłym usuwali te skrzepy ale można założyć, że dowiedzieli się tego od bliskich tych zmarłych. Jeśli mówią prawdę i jeśli na całym Świecie ludzie z tej branży widzą to samo, pewnie nie raz jeszcze o tym usłyszymy.

4. Balsamiści kłamią, bo wszyscy są antyszczepami i tak naprawdę pokazują skrzepy spowodowane covidem, a nie cudownymi eliksirami ;-)

Sprawa jest ciekawa.
 
Back
Top