Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Uszanowanko Panowie :tiphatb:
Siedzimy w tym temacie już trochę czasu (jedni więcej, drudzy mniej oczywiście) i przyszło mi do głowy stworzenie pewnego rodzaju podsumowania, czy też zbioru najważniejszych informacji w tym dziale. Chodzi mi o przedstawienie najważniejszych/najlepszych informacji, badań, publikacji itp potwierdzających lub negujących dane zagadnienie oraz pewnego rodzaju zestawienie na co powołują się obie strony. Na przykład słuszność noszenia maseczek, co na to zwolennicy i przeciwnicy? Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych i śledzących temat @ketraab @andrzej_t. @szplin @QŃ. @Masta @murphyMc @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @Tony Maniana @Dzihados @Evo @Karateka@ również zapraszam do dyskusji, no i oczywiście @klocuniek ciebie wywołuję przede wszystkim, wiem, że wrzuciłeś tego całe mnóstwo, ale fajnie byłoby to wszystko zebrać w całość, a przynajmniej te najistotniejsze informacje.
1) Testy pcr i te "domowe"
2) Maseczki
3) Lockdowny
4) Przepełnione szpitale
5) Szczepionki
- dla seniorów
- dla młodych dorosłych
- dla dzieci i młodzieży
No i oczywiście argumenty typu:
* zaszczepieni nie zarażają
* zaszczepieni łagodniej przechodzą
* możesz przechodzić bezobjawowo itp itd
Może coś pominąłem, ale piszę na szybko. Dajcie znać, czy jesteście za taką formą. Zapraszam do dyskusji, bez wyzwisk i niepotrzebnej napinki, bo tego w przestrzeni publicznej zdecydowanie brakuje. Pozdrawiam serdecznie :kis:
 
Uszanowanko Panowie :tiphatb:
Siedzimy w tym temacie już trochę czasu (jedni więcej, drudzy mniej oczywiście) i przyszło mi do głowy stworzenie pewnego rodzaju podsumowania, czy też zbioru najważniejszych informacji w tym dziale. Chodzi mi o przedstawienie najważniejszych/najlepszych informacji, badań, publikacji itp potwierdzających lub negujących dane zagadnienie oraz pewnego rodzaju zestawienie na co powołują się obie strony. Na przykład słuszność noszenia maseczek, co na to zwolennicy i przeciwnicy? Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych i śledzących temat @ketraab @andrzej_t. @szplin @QŃ. @Masta @murphyMc @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @Tony Maniana @Dzihados @Evo @Karateka@ również zapraszam do dyskusji, no i oczywiście @klocuniek ciebie wywołuję przede wszystkim, wiem, że wrzuciłeś tego całe mnóstwo, ale fajnie byłoby to wszystko zebrać w całość, a przynajmniej te najistotniejsze informacje.
1) Testy pcr i te "domowe"
2) Maseczki
3) Lockdowny
4) Przepełnione szpitale
5) Szczepionki
- dla seniorów
- dla młodych dorosłych
- dla dzieci i młodzieży
No i oczywiście argumenty typu:
* zaszczepieni nie zarażają
* zaszczepieni łagodniej przechodzą
* możesz przechodzić bezobjawowo itp itd
Może coś pominąłem, ale piszę na szybko. Dajcie znać, czy jesteście za taką formą. Zapraszam do dyskusji, bez wyzwisk i niepotrzebnej napinki, bo tego w przestrzeni publicznej zdecydowanie brakuje. Pozdrawiam serdecznie :kis:
zakończę temat muzycznie, kto miał przejrzeć na oczy już to zrobił, a kto nie ten w dupie... i raczej nic nie pomoże

 
kurewskie posunięcia w stosunku do kanadyjskiego "konwoju wolności". Srejsbook usuwa stronę, zbiórka pieniędzy "na paliwo" zablokowana, a było już 10mln dolarów zebrane, a teraz to:




Tymczasem w Brukseli stabilnie:





może wystarczyłoby trochę popłakać i:


@andrzej_t. - trzymaj się tam w tym Pekinie:


Anżej siedzi w Chinach ale odpowiednie dyspozycje przed wyjazdem dla władz Sanoka wydane i żony ładne flagi uszyły no i mężowie już prawie dotarli na miejsce:

Z dumą oglądam batalię Kanadyjczyków, zazdroszczę ich ducha wolności.
Jeszcze kilka lat temu myślałem ze to naród przesiąknięty poprawnością polityczna ( utwierdzili mnie po wyborze Trudeau), naród stracony.
Oglądam teraz opuszczonych przez mainstreamowe media ( hańba) dzielnych Kanadyjczyków i serce rośnie.
@andrzej_t. lubi to:


tylko nie banujta jak było ;)

@Dzihados to u Ciebie chyba?

@klocuniek, to nowy wariant.
Nie zabija, ale uzdrawia i przywraca do życia! Można⁸ budować na tych cudach nową religię. Mamy już pierwszego apostoła, ba, nawet proroka na forum, co nie @Karateka@ ?
 
Powiem wam, że ludzie testują się (na własna rękę) na potęgę i liczba sprzedawanych testów jest wyższa niż liczba testów pcr robiona w specjalistycznych stacjach. Liczba sprzedanych w Polsce w styczniu testów antygenowy (jedynie na rynku aptecznym) oscylowała w okolicy 7000000. Był czas, ze wszystko rzucili się na rękawice nitrylowe, płyny i żele do dezynfekcji rąk oraz maseczki to teraz jest czas testów.
Robię w hurtowni farmaceutycznej moge to niestety potwierdzić.
Idzie tych testów na potęgę. Ludzi pojebało
 
Robię w hurtowni farmaceutycznej moge to niestety potwierdzić.
Idzie tych testów na potęgę. Ludzi pojebało
pisałem gdzieś wcześniej firma ok 3k pracowników i niektórzy regularnie co 2 tygodnie test nawet zaszczepieni, dziurki w nosie rozjebane jak Saha Grey anus (bo firma w razie pozytywu nie zgłasza do sanepidu ale daje wolne od pracy)
 
pisałem gdzieś wcześniej firma ok 3k pracowników i niektórzy regularnie co 2 tygodnie test nawet zaszczepieni, dziurki w nosie rozjebane jak Saha Grey anus (bo firma w razie pozytywu nie zgłasza do sanepidu ale daje wolne od pracy)
W Niemczech wszyscy pracujący muszą się badać codziennie. Weszło już w grudniu. Są firmy, które tego rygorystycznie przestrzegają lub tak jak u mnie, że testowałem się od wtedy może ze 2 razy
 
Czy Twoim zdaniem to jest jeden z aktów teatrzyku systemu celem wytworzenia przekonania typu "o, ktoś odpowiednio walczy, więc nie muszę się bezpośrednio angażować na ulicy. Pewnie prawnicy dobiorą się tym degeneratom do skóry", czy jednak upatrujesz w tym rzeczywistą nadzieję na jakieś konkretne zmiany i pociągnięcie do odpowiedzialności kreatorów cyrku?
---------
Nie wiem do czego Twój wpis się odnosi.
 
1644191796177.png

:lol: oczywiście fejk w nawiązaniu do słynnego posta z ćpuńskiego forum, choć pewnie znaleźli się tacy wyznawcy którzy tak zrobili :s
 
Austria podobno ma już przegłosowane, że każdy pełnoletni ma być szczepiony.
Kurwa, myślałem że to koniec cyrku już.
 
Nie wiem do czego Twój wpis się odnosi.
Chodzi o międzynarodowe dochodzenie w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości popełnionych pod przykrywką pandemii na skalę światową, którego główną postacią jest prawnik, który wygrał procesy sądowe z Deutsche Bank i Volkswagen'em - Dr Reiner Fuellmich. W poście podałem namiary na jego wystąpienie
 
Uszanowanko Panowie :tiphatb:
Siedzimy w tym temacie już trochę czasu (jedni więcej, drudzy mniej oczywiście) i przyszło mi do głowy stworzenie pewnego rodzaju podsumowania, czy też zbioru najważniejszych informacji w tym dziale. Chodzi mi o przedstawienie najważniejszych/najlepszych informacji, badań, publikacji itp potwierdzających lub negujących dane zagadnienie oraz pewnego rodzaju zestawienie na co powołują się obie strony. Na przykład słuszność noszenia maseczek, co na to zwolennicy i przeciwnicy? Zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych i śledzących temat @ketraab @andrzej_t. @szplin @QŃ. @Masta @murphyMc @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @Tony Maniana @Dzihados @Evo @Karateka@ również zapraszam do dyskusji, no i oczywiście @klocuniek ciebie wywołuję przede wszystkim, wiem, że wrzuciłeś tego całe mnóstwo, ale fajnie byłoby to wszystko zebrać w całość, a przynajmniej te najistotniejsze informacje.
1) Testy pcr i te "domowe"
2) Maseczki
3) Lockdowny
4) Przepełnione szpitale
5) Szczepionki
- dla seniorów
- dla młodych dorosłych
- dla dzieci i młodzieży
No i oczywiście argumenty typu:
* zaszczepieni nie zarażają
* zaszczepieni łagodniej przechodzą
* możesz przechodzić bezobjawowo itp itd
Może coś pominąłem, ale piszę na szybko. Dajcie znać, czy jesteście za taką formą. Zapraszam do dyskusji, bez wyzwisk i niepotrzebnej napinki, bo tego w przestrzeni publicznej zdecydowanie brakuje. Pozdrawiam serdecznie :kis:
Gdy ustawisz mnie tutaj w wyszukiwarce - do wszystkich powyżej punktów znajdziesz informacje w moich postach (po odsianiu iluś tam) ale nie tylko w moich. Wystarczy otworzyć worda i wklejać, a następnie stworzyć osobny temat np. "Sars-Cov-2. Kompendium" i wrzucić tam to wszystko
 
Racjonalne, mądre i naukowe podejście:
:benny:
Image
I bardzo kurwa dobrze tej piździe. Dobrze, że w tej zacofanej Polsce jest więcej myślących ludzi niż karatekowców.

Jak ludziom firmy zamykali to było #zostańwdomu, a jak ją komuchy z Chin zamknęli w pokoju na parę dni to robi z siebie pierdoloną męczennice.

HA TFU karma wróciła szybciutko.
 
Back
Top