Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Pytanie do @Karateka@
1642714240416.png
 
Chłopaki mam coś na rozluźnienie atmosfery prosto od demagoga! Fakenews ze stycznia. Fajnie się go czyta z perspektywy czasu i od razu można sobie odpowiedzieć na pytanie jak wiarygodny jest ten demagog... Jest nawet argument od Pani prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska po której tak ją wypunktował Witczak, ze go zablokowała hehe. "prawdopodobnie", "wydaje się" "być może" "jest mało prawdopodobne" to jej ulubione zdania i wyrazy w swoich publikacjach xD



Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/fake_news/nieprawdziwe-informacje-w-wywiadzie-z-dr-piotrem-witczakiem/

 
Last edited:
- to nie jest zgodne z teorią ewolucji
- to nie mogło się zdarzyć w naturze
- to mogło być łatwo wykonane w laboratorium
po 20 dniach od tego komunikatu zmienili zdania o 180 stopni. Dlaczego? 3 miesiące później naukowcy ci otrzymali 8.9 milionowe granty od Fauciego na kontynuowanie badań nad koronką:


Liczba przypadków neuropatologii po czepieniu na cov będzie rosła ponieważ S-C-2 i niepożądane reakcje po szczypach wykazują tropizm do struktur i tkanek neuronalnych. Najczęstsze neurologiczne skutki uboczne czepionek S-C-2 to:

- ból głowy,
- zespół Guillain-Barre (GBS),
- zakrzepica zatok żylnych (VST),
- poprzeczne zapalenie rdzenia.

W przypadku każdej z zatwierdzonych czepionek występują neurologiczne skutki uboczne, ale VST występuje szczególnie po czepieniu czepionkami wektorowymi (AZ i JJ). Najgorszy wynik tych NOP jest związany z VST.:


Zidentyfikowano 32 przypadki demielinizacji ośrodkowego ukł. nerwowego (OUN) po wszystkich typach zatwierdzonych szczepionek, z których większość po pierwszej dawce:

 
Będziecie ginąć jak muchy szczepionkowcy
tak rzecze król faraon wezyr i cesarz ziem odcyckanych, obecnie rezydent NY sam wielki Maks Ancymon I



:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
jak muchy

O kurwa, ale złoto xDDD
"Chińczycy są nam winni 740 miliardów" :antonio:
 
View attachment 31970

Jestem ciekawy jak to wszystko się zakończy. Nie chce nikogo oskarżać ale po reakcji tego zastępcy dyrektora jestem prawie pewny, że dokument, który posiada komisja jest oryginałem. Chłop tam prawie się zapowietrzył jak mu zaczeli argumenty same podsuwać. Po drugie to reakcja rzecznika szpitala i to, że lekarz musiał poczekać na ten dokument nr 70 i na którym nie było pieczątki (Nie dopatrzylem czy na pewno jej nie było).
Szpital w Rybniku jeszcze przed covidem miał opinię łowców skór.
Znam osobiście ludzi, którzy wolą umrzeć w domu niż tam się dostać (21kurwa wiek).
Zepsucie dotyczy łapówkarskich i chuja umiejących lekarzy, wrednych i leniwych pielęgniarek i całe jebane pogotowie które powinno dię zaorać.

Oczywiście są działy (a przynajmniej były) gdzie było jak powinno być w szpitalu. Reszta to patologia- takie opinie chodzą tam wśród ludzi którzy tu mieszkają.
Najwięcej patologii przeszło ze szpitala z Rudzkiej (ten który jest teraz pozbierał wszystkie rybnuckie oddziały)

Ciekawostka- Pan Piecha jak dobrze pamiętam był dyrektorem tego szpitala.

Ten tekst który tu wrzucałem, ż Pan Kazio teraz umrze (bo nie szczepiony) to właśnie z tego szpitala.
Jak by tam rzeczywiście weszli Panowie do sprawdzenia wszystkiego, to wydaje mi się, że Łowcy Skór z Łodzi to przy nich fundacja charytatywna
 
to samo Gdynia tzw szpital miejski
Cały szpital ? Czy konkretnie oddzial SOR? O gdyńskich ratownikach już mam opinie po jednej akcji jeszcze sprzed pandemii
...zrylo mi to beret doszczętnie i od tamtej pory podchodzę do służby zdrowia tak, że lepiej zebym do nich nie trafił,dla ich dobra nie mojego
 
Cały szpital ? Czy konkretnie oddzial SOR? O gdyńskich ratownikach już mam opinie po jednej akcji jeszcze sprzed pandemii
...zrylo mi to beret doszczętnie i od tamtej pory podchodzę do służby zdrowia tak, że lepiej zebym do nich nie trafił,dla ich dobra nie mojego
Opowiadaj
 
Opowiadaj
Sparingi muay thai, pizgamy się z kolega aż miło,nagle kolega po końcu rundy idzie na mnie dalej,jak zombie..i nagle leci na mnie całym ciałem,złapałem go i powoli ulozylem na ziemi,drgawki, mięśnie pospinane tak że wykręcalo go cholernie nienaturalnie,wyglądało to w chuj przerażająco,zaczął harczeć i się krztusić,udało się nam ułożyć go w bocznej pozycji,wyjąć szczene i język,ogólnie jak na bandę troglodytów to całkiem nieźle zareagowaliśmy,trener zadzwonił po karetkę w zasadzie dwie minuty po zauważeniu że coś jest mocno nie tak...i tu najgorsze się zaczyna...sala treningowa znajdowała się około...500 metrów w linii prostej od oddziału SOR,karetką może 700, i czekamy....cały czas próbując okiełznać 100 kilowego faceta który dusi się śliną,wygina go w chińskie S i generalnie chuj wie czy ma atak padaczki,czy co mu jest wogole,po uwaga uwaga...30 ponad minutach zjawiają się jaśnie wielmożne panie i panowie,się okazało...że pomylili adres i pojechali do parku trampolin zaraz obok,taka kurwa pomyłka drobna! Dwóch ratowników,starsza baba i facet,jeszcze starszy,i młoda pani doktor,tablecik w dłoni i zaczyna diagnozę....sprawdza poziom cukru na początek i robi koledze ogólny przegląd,stwierdza że nic nie stwierdza i że co my kurwa panikujemy,na pewno zaraz wstanie i generalnie będzie miód....sanitariusze w tym.czasie poszli po nosze....i co? I chuja by zrobili gdyby to nie była siłownia bo do sali prowadziły dość spore schody i dopiero była winda,nie dość że razem z nimi zapinaliśmy gościa w te nosze i go przenieśliśmy z maty to jeszcze wnieśliśmy go do windy bo tamci to by czekali chyba aż ktoś wyjebie dziurę w suficie i dawać helikopter,w pewnym momencie ta ratowniczka po cichu do lekarki czy sprawdziła źrenice ,a ta że nie bo po co,a ta widać że wkurwiona jej mówi że sprawdź! I lekarka na to...o faktycznie nierówne trochę...
I nagle się im wszystkim lampki zapaliły i dostali niezłe ruchy....wybrałem się z trenerem na oddział i się okazało po badaniach że koledze wylał się krwiak i że generalnie jak przeżyje ta dobe to będzie dobrze...kurwa myślałem że zejdę na zawał przez kolejne kilka dni,z Gdyni oczywiście trzeba było go szybko przewieźć do Gdańska na oddział specjalistyczny bo u nas to tylko Pavulon i wąchanie żuli na sorze...kolega żyje,rehabilitacja wielomiesięczna ale znajomy lekarz który go pierwszy dostał w swoje ręce mówił że dawno nie widział żeby ktoś tak szybko dochodził do siebie, i oczywiście kazał koledze uranowanemu podziękować że tak reagowaliśmy a nie inaczej bo im dłuższa zwłoka tym byłoby gorzej,i tak sobie gadaliśmy po wszystkim że gdybyśmy nie cisnęli tej załogi karetki i nie wystraszyli ich trochę wyglądałem może,to kurwa,co musi czuć zwykły człowiek jak mu np w chacie ktoś odjeżdża a tu przyjeżdżają siewcy śmierci,jacyś tacy zmęczeni.....bez życia ja kumam że to tylko robota i nie każdy musi czuć misje i się wczuwać jak w filmie ale kurwa żeby chociaż przyspieszyć proces dotarcia do diagnozowania kogoś...i od tej pory powiedziałem że wolę zdechnąć niż dać się tym chujom leczyć
 
Szpital w Rybniku jeszcze przed covidem miał opinię łowców skór.
Znam osobiście ludzi, którzy wolą umrzeć w domu niż tam się dostać (21kurwa wiek).
Zepsucie dotyczy łapówkarskich i chuja umiejących lekarzy, wrednych i leniwych pielęgniarek i całe jebane pogotowie które powinno dię zaorać.

Oczywiście są działy (a przynajmniej były) gdzie było jak powinno być w szpitalu. Reszta to patologia- takie opinie chodzą tam wśród ludzi którzy tu mieszkają.
Najwięcej patologii przeszło ze szpitala z Rudzkiej (ten który jest teraz pozbierał wszystkie rybnuckie oddziały)

Ciekawostka- Pan Piecha jak dobrze pamiętam był dyrektorem tego szpitala.

Ten tekst który tu wrzucałem, ż Pan Kazio teraz umrze (bo nie szczepiony) to właśnie z tego szpitala.
Jak by tam rzeczywiście weszli Panowie do sprawdzenia wszystkiego, to wydaje mi się, że Łowcy Skór z Łodzi to przy nich fundacja charytatywna
Nikt nie wejdzie "do sprawdzenia" bo mają przyzwolenie na to a nawet nakaz by tak robić od góry
 
Back
Top