Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie zmienia to faktu że jest sprzedajną męską prostytutką. Każdy kto pracuje dla telewizji nią jest.

Obyś nie musiał nigdy u nikogo pracować. Szkoda by było żebyś stracił cały swój honor sprzedając się. Poza tym zdaje się, że z telewizją już dawno skończył i jest sam sobie szefem
 

Ale się Arnold na stare lata wygłupił. Jak zawsze był wzorem jak osiągnąć sukces to teraz czar legendy prysł.
REDCON1 to jeden z największych graczy na rynku suplementów i ogólnie TOP działający w branży kulturystycznej.
Oby dobrze wziął w łapę za ten swój "freedom speach", bo bez REDCONa to gówno zrobi, a nie zorganizuje wysokiej klasy Eventy po całych stanach.
 
Ale się Arnold na stare lata wygłupił. Jak zawsze był wzorem jak osiągnąć sukces to teraz czar legendy prysł.
REDCON1 to jeden z największych graczy na rynku suplementów i ogólnie TOP działający w branży kulturystycznej.
Oby dobrze wziął w łapę za ten swój "freedom speach", bo bez REDCONa to gówno zrobi, a nie zorganizuje wysokiej klasy Eventy po całych stanach.
Moze go Pfizer albo Moderna zasponsoruja. Ostatnio maja dobra passe :crazy:
 
IMG_20210817_214654.jpg
:frankapprove:
 
Pierdolisz.
Wyzwiska wobec mnie nic nie zmienią.
Strzelasz do posłańca, który przynosi złą wiadomość

Dołączył do flagowego top 3 sprzedajnych szmat.
Pazura, Kukiz, Kałowicz.
I nie tłumacz go w dziecinny sposób:

"Obyś nie musiał nigdy u nikogo pracować. Szkoda by było żebyś stracił cały swój honor sprzedając się. Poza tym zdaje się, że z telewizją już dawno skończył i jest sam sobie szefem"

To gadanie upadłych polaczkowych niewolniczych niebytów.
Pan Niemiec kazał, to sługa musi biczować rodaka.
Stara babcia co mówi "Na księdza nie wolno mówić źle bo to tak jak na boga byś powiedział"
Tata Janusz " Lech Wałęsa walczył o Polskę wiem, bo ja też na styropianie leżałem walcząc"
Mama Halinka "Jan Paweł to święty Polak i on o niczym nie widział ukrywali przed nim co się na świeci dzieje"
Synek Sebek " Policja musi strzelać do ludzi bo mają kredyty. Co jak ich zwolnią to ty będziesz im kredyty za domy spłacał "

Kałowicz jest skończony już ruszyła na niego wataha Ja też będę rozpowszechniał i niszczył ścierwo.
Będzie jak Pazura reklamował simsy na telefon
1629231827310.png
 
Wyzwiska wobec mnie nic nie zmienią.
Strzelasz do posłańca, który przynosi złą wiadomość

Dołączył do flagowego top 3 sprzedajnych szmat.
Pazura, Kukiz, Kałowicz.
I nie tłumacz go w dziecinny sposób:

"Obyś nie musiał nigdy u nikogo pracować. Szkoda by było żebyś stracił cały swój honor sprzedając się. Poza tym zdaje się, że z telewizją już dawno skończył i jest sam sobie szefem"

To gadanie upadłych polaczkowych niewolniczych niebytów.
Pan Niemiec kazał, to sługa musi biczować rodaka.
Stara babcia co mówi "Na księdza nie wolno mówić źle bo to tak jak na boga byś powiedział"
Tata Janusz " Lech Wałęsa walczył o Polskę wiem, bo ja też na styropianie leżałem walcząc"
Mama Halinka "Jan Paweł to święty Polak i on o niczym nie widział ukrywali przed nim co się na świeci dzieje"
Synek Sebek " Policja musi strzelać do ludzi bo mają kredyty. Co jak ich zwolnią to ty będziesz im kredyty za domy spłacał "

Kałowicz jest skończony już ruszyła na niego wataha Ja też będę rozpowszechniał i niszczył ścierwo.
Będzie jak Pazura reklamował simsy na telefon
View attachment 25154
Weź ty się jebnij w głowę. Wyłącz internet, idź na spacer
 
Obyś nie musiał nigdy u nikogo pracować. Szkoda by było żebyś stracił cały swój honor sprzedając się. Poza tym zdaje się, że z telewizją już dawno skończył i jest sam sobie szefem
Praca w telewizji to wyższa forma sprzedawania się, dziwi mnie że nie masz tego świadomości. Pracownik mediów to definicja marionetki na sznureczkach.
 
Weź ty się jebnij w głowę. Wyłącz internet, idź na spacer
Weź ty wyciągnij głowę z dupy twojego Pana. Zacznij być człowiekiem, zacznij żyć.
Praca w telewizji to wyższa forma sprzedawania się, dziwi mnie że nie masz tego świadomości. Pracownik mediów to definicja marionetki na sznureczkach.
Kałowicz wyleciał z TV bo nie chciał być pisowską szmatomaronetką. Minęło trochę czasu na banicji i zdecydował przy innej okazji jednak nią być. Zrobił to za dużo dużo mniej i w jeszcze podlejszy sposób.
Głupiec mógł się od razu zdecydować.
 
Praca w telewizji to wyższa forma sprzedawania się, dziwi mnie że nie masz tego świadomości. Pracownik mediów to definicja marionetki na sznureczkach.
Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, dziwi mnie że ni masz tego świadomości.
 
Rysa na diamencie, a jednak. Na szczęście jest jeszcze samodzielne myślenie. Może kiedyś wszyscy tego pożałujemy a może i nie
Tak sobie tłumaczą chłopaki jak im się laska puści z jakimś paprochem albo wyborca głosujący na mniejsze zło.

Nie można tolerować takich *******
Przez wieloletnie pobłażanie qrwom mamy w kraju jak mamy.
Taki ****** dziś wciska szczypy a w 1939r stałby na trybunach i hajlował dla pieniędzy pozycji itd.
Tłumacząc takiego przenosisz się w 1939 r i machasz brunatną flagą.
 
W obronie @MMAkłowicz powiem tyle, ze kazdy moze zachecac do czegokolwiek.

Granicą jest przymuszanie, lub popieranie, sugerowanie, rozważanie przymuszania. Bezpośredniej albo "papieren sie bitte".

Ktoś się szczepi? A niech się szczepi. Ktoś się nie szczepi? A niech się nie szczepi. Każdy ma swój rozum.
Ktoś nawołuje do jednego albo drugiego? A niech nawołuje.

Natomiast jeśli ktoś chce wprawdzić nakaz lub zakaz szczepień (bezpośrednio lub pośrednio) to już co innego.
 
Dzihados to są małe kroczki. Jeżeli przekonają masową propagandą lub zastraszą restrykcjami około 80% społeczeństwa, które pod naciskiem się zaszczepi, to bez problemu wejdzie przymus.
Znając ludzi ci przymuszeni będą ciągnęli na chama tych opierających się "by nie mieli lepiej niż ja"

Znam osobiście takie przypadki. 85 letnia babcia szantażuje i naciska 12 i 14 letnie wnuczki by się zaszczepiły. Robi to bezczelnie odmawiając wizyt rodzinie tych dzieci i dając kasę pozostałym zaszczepionym wnukom. Baba jest maksymalną egoistką i myśli, że pożyje jeszcze z 20 lat
 
W obronie @MMAkłowicz powiem tyle, ze kazdy moze zachecac do czegokolwiek.

Granicą jest przymuszanie, lub popieranie, sugerowanie, rozważanie przymuszania. Bezpośredniej albo "papieren sie bitte".

Ktoś się szczepi? A niech się szczepi. Ktoś się nie szczepi? A niech się nie szczepi. Każdy ma swój rozum.
Ktoś nawołuje do jednego albo drugiego? A niech nawołuje.

Natomiast jeśli ktoś chce wprawdzić nakaz lub zakaz szczepień (bezpośrednio lub pośrednio) to już co innego.
Co Ty pierdolisz, przecież Makłowicz to praktycznie hitlerowiec.
 
Dr Niedziele
Wprowadzenie obowiązku szczepiennego traktuję jak kategorię zarządzania kryzysowego.

Przekazał również, że "liczba przekonanych do Narodowego Programu Szczepień wzrosła z 37 do 70 proc". - Zanim więc dojdzie do dyskusji o obowiązku, musimy mieć poczucie, że wykorzystaliśmy cały arsenał innych środków. Powoli jednak docieramy do punktu, gdzie trzeba zacząć o obowiązku myśleć.

Do tego straszenie sanepidem z 30k kary za kłamanie :juanlaugh:
 
Dr Niedziele




Do tego straszenie sanepidem z 30k kary za kłamanie :juanlaugh:
Za coś wziął ekonomista kasę to musi promować produkt.
Do tego jeszcze kwiatek w postaci '30 dniowej kwarantanny' - oczywiście też bez podstawy prawnej. Tylko i wyłącznie po to, żeby ludzi jeszcze bardziej udupić i pogłębić kryzys gospodarczy. Kurwa kiedy ludzie to zrozumieją, że tu nie chodzi o zdrowie tylko to jest celowe działanie.
Po za tym sanepid nie ma możliwości prawnej dania Ci takiego mandatu, bo Ci sami idioci co wprowadzali słynne "rozporządzenia covidowe" zlikwidowali zapis o karach sanepidu. Każdy z moich znajomych którzy nie zamknęli firm wygrali sprawy w sądzie i teraz pozywają cywilnymi każdego urzędnika z osobna i pewnie też wygrają.
To jest zwykły straszak dla debili oglądających TV.

FDA wydało dokument z którego wynika, że testy PCR na które się ekonomista powołuje od 2 lat w skrócie gówno wykrywają, a nie c19, bo są opracowane na materiale genetycznym grypy.

Czyli można się spodziewać, że za około 2 tygodni będzie drastyczny wzrost zachorowań na najmodniejszą chorobę ostatnich lat i tylko czekać na te miliony trupów na ulicach.
::snoopd::
 
Nie, ale sprzedajna kurwa już tak. Gość, który cały czas wyśmiewał i obrażał fast foody jako coś co według niego nawet nie ma prawa nazywać się strawą za odpowiednią ilość bejmów hot-dogi reklamuje
Ludzi których nie kupisz za odpowiednią ilość gotówki jest może garstka. Czy zrobił to dla hajsu czy z przekonania, że jest to słuszne tego nie wiesz. Ja chciałem tylko podrzeć łacha z Tytusa który lamentuje o obozach śmierci i o tym jak to Z¥D¥ wszystkim sterują a jak ktoś ma odrębne zdanie w temacie to z marszu stawia go w jednym rzędzie z hitlerowcami.
Dzihados dobrze pisze, że trzeba rozróżnić Makłowiczów którzy starają się przekonać do swojej racji ale nie wciskają niczego na siłę od Schwarzenegerów którzy "pierdolą nasza wolność" bo inaczej sami się wkrótce nawzajem pozagryzamy i przepowiednia Tytka o depopulacji do 500 000 000 się rzeczywiście spełni.
 
Ludzi których nie kupisz za odpowiednią ilość gotówki jest może garstka. Czy zrobił to dla hajsu czy z przekonania, że jest to słuszne tego nie wiesz. Ja chciałem tylko podrzeć łacha z Tytusa który lamentuje o obozach śmierci i o tym jak to Z¥D¥ wszystkim sterują a jak ktoś ma odrębne zdanie w temacie to z marszu stawia go w jednym rzędzie z hitlerowcami.
Dzihados dobrze pisze, że trzeba rozróżnić Makłowiczów którzy starają się przekonać do swojej racji ale nie wciskają niczego na siłę od Schwarzenegerów którzy "pierdolą nasza wolność" bo inaczej sami się wkrótce nawzajem pozagryzamy i przepowiednia Tytka o depopulacji do 500 000 000 się rzeczywiście spełni.
Chyba sam nie wierzysz, jeśli kiedykolwiek oglądałeś programy Makłowicza, że hot-dogi reklamuje w imię wyższej racji? W dupie bym to miał gdyby to był ktoś inny a nie pan wielki krytyk kulinarny wygłaszający tezy o braku gustu i żarciu byle czego przez innych. Zgrywanie kogoś lepszego, bo się wie, że w leczo nie ma pieczarek, gdyż wtedy z miejsca przemianowuje to danie w ratattouile a przeciętny polaczek tego nie wie bo to plebs. Bufon. I leming straszny, a ci to zawsze mają poczucie wyższości. A gdy przychodzi co do czego to i tak bejmy wygrywają z zasadami i głoszonymi tezami.
 
Back
Top