Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


Dobre. Zastanawia mnie co myślą teraz ludzie którzy cały czas mówili żebyś wierzył nauce. tu są same 100% suche fakty ale nie ma szans, że gdziekolwiek na świecie zostanie poruszony ten temat w massmediach... Przeraża mnie natomiast, że ludzie w ogóle nie sprawdzają informacji i łykaja wszystko jak pelikany. Człowiek sam sobie zgotował taki los.
 
Czyli potwierdza się, że w dużych miastach więcej lewactwa. Posłuszne owieczki.
U nas na dzikim zachodzie już w zeszłym roku mało kto to nosił, a teraz to tylko zakały rodzin dalej w kagańcach.
:juanlaugh:
Ja tam jestem zwolennikiem maseczek. Od Marca 2020r mam dwie jednorazówki i jestem zadowolony. Jedna zawsze w kieszeni, druga zapasowa wisi na lusterku w aucie (obok płyty CD-antyradaru). Co prawda z jednej odpadły sznureczki, ale przymocowałem zszywaczem biurowym i jest ok :fjedzia:
 
Ja tam jestem zwolennikiem maseczek. Od Marca 2020r mam dwie jednorazówki i jestem zadowolony. Jedna zawsze w kieszeni, druga zapasowa wisi na lusterku w aucie (obok płyty CD-antyradaru). Co prawda z jednej odpadły sznureczki, ale przymocowałem zszywaczem biurowym i jest ok :fjedzia:
Mój szef dalej kaszle, ale teraz w masce popierdala.
:juanlaugh:
Mówimy mu ze ta maska tak chroni jak stringi dupe grzeją, ale nie rozumie przekazu.
Jebany adaś giza z dezodorantem zrobił robotę lepszą niż medyczne branżówki.
 
Ja tam jestem zwolennikiem maseczek. Od Marca 2020r mam dwie jednorazówki i jestem zadowolony. Jedna zawsze w kieszeni, druga zapasowa wisi na lusterku w aucie (obok płyty CD-antyradaru). Co prawda z jednej odpadły sznureczki, ale przymocowałem zszywaczem biurowym i jest ok :fjedzia:
Prezerwatywy też tak nosisz? Jedna dziurawa ale sklejona taśmą w schowku w aucie, a druga w portfelu odkąd skończyłeś 18?
:triggered:












:muttley:
 
Ja tam jestem zwolennikiem maseczek. Od Marca 2020r mam dwie jednorazówki i jestem zadowolony. Jedna zawsze w kieszeni, druga zapasowa wisi na lusterku w aucie (obok płyty CD-antyradaru). Co prawda z jednej odpadły sznureczki, ale przymocowałem zszywaczem biurowym i jest ok :fjedzia:



nie zapominajcie o tym:
Image
Image



@Karateka@ - Lista zdarzeń niepożądanych po szcz. na c-19 firmy Pfizer na 9 stronach odtajnionych dokumentów przesłanych do FDA:

Tysiąc recenzowanych artykułów naukowych dotyczących zdarzeń niepożądanych po szcz. na c-19:

Śmiech nie na miejscu, ale:
 
Last edited:



nie zapominajcie o tym:
Image
Image



@Karateka@ - Lista zdarzeń niepożądanych po szcz. na c-19 firmy Pfizer na 9 stronach odtajnionych dokumentów przesłanych do FDA:

Tysiąc recenzowanych artykułów naukowych dotyczących zdarzeń niepożądanych po szcz. na c-19:

Śmiech nie na miejscu, ale:

Obawiam się że dowody dla sądu od samego fajzera dla naszego światłego @Karateka@ to za mało. Trzeba poczekać na weryfikację od demagoga.

:juanlaugh:
 
Wszystko to czego kiedys nie wolno bylo mowic, jest gloszone teraz przez tych ktorzy zabraniali i przedstawiane jako oczywista oczywistosc.

Putin wal wszystkim co masz.
To jest niesamowity fenomen socjologiczny jak ludziom wmówili, że to dla ich dobra, a tu się okazuje, że ten wspaniały eksperyment jest nieudany i jeszcze kurwa szkodliwy.
A potem chodzą takie karateki tego świata i głoszą "vaccine macht frei"
:brainoverload:
 
Back
Top