Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Czy mają panowie gdzieś planfundacji Rokefelera w punktach albo po polsku? To lektura na kilkanaście stron czy raczej na kilkaset? Jak szukam to mi wyskakują tylko strony faktsprawdzające mówiące że to nie prawda. A sam bym chciał wyciągnąć wnioski. Po angielsku nie wiem czy dam rade bo podejrzewam że jest trudnym językiem prawniczym napisane
 
Czy mają panowie gdzieś planfundacji Rokefelera w punktach albo po polsku? To lektura na kilkanaście stron czy raczej na kilkaset? Jak szukam to mi wyskakują tylko strony faktsprawdzające mówiące że to nie prawda. A sam bym chciał wyciągnąć wnioski. Po angielsku nie wiem czy dam rade bo podejrzewam że jest trudnym językiem prawniczym napisane
Nie wiem dokladnie o co chodzi ale cos tam poszperam. Moze o 17 celów agendy 2030?

Jak ktos by chcial to mam ksiazke Wielki Reset klausa schwaba po polsku w PDF
 
Czy mają panowie gdzieś planfundacji Rokefelera w punktach albo po polsku? To lektura na kilkanaście stron czy raczej na kilkaset? Jak szukam to mi wyskakują tylko strony faktsprawdzające mówiące że to nie prawda. A sam bym chciał wyciągnąć wnioski. Po angielsku nie wiem czy dam rade bo podejrzewam że jest trudnym językiem prawniczym napisane
Nie jest napisany prawniczym bełkotem. Po prostu opisuje wydarzenia jakie są przewidziane w danych scenariuszach. Odnośnie pandemii najbardziej się sprawdził Lockstep, ale w innych też można znaleźć to co aktualnie się dzieje na świecie np. porozumienie w sprawie klimatu i dekarbonizacja. Jak na coś co miało być scenariuszem to przerażająco dobrze się sprawdza, co daje wnioski że tak naprawdę taki był plan od początku.
Bezpośredni pdf -
 
Wolne media jeszcze nie złożyły covidowej broni pt "Pandemia Strachu" Teraz się okazuje, że my, społeczeństwo, umieramy na własne życzenie w imię ucieczki od lockdownów. Propaganda za PRLu lubi to.
Tekstu nie linkuje żeby gnojowi nie nabijać wyświetleń.

Pandemia Strachu.PNG
 


Wstępne wyniki badań dotyczące amantadyny w leczeniu COVID-19 wskazują na trend w kierunku skuteczności leku u pacjentów włączonych do badania w ciągu pięciu dni od potwierdzenia zakażenia przy braku istotnych działań niepożądanych - skomentował lider projektu badawczego dotyczącego amantadyny prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak, kierownik Kliniki Neurologii SPSK nr 4 w Lublinie.

Czy ta pani doktor już przeprosiła na fejsbuniu?
 




Czy ta pani doktor już przeprosiła na fejsbuniu?
Chodzi Ci zapewne o PROFESOR szuster ciesielska.... Wejdzie na jej FB i zobaczcie co przed chwilą napisała...
Ale ją tam w komentarzach rzetelnie kontrują ludzie. Polecam post o zgonach w Danii i jak użytkownik zwraca jej uwage jak są liczone itp. Przyznaje racje ale post wisi dalej a jest po prostu kłamswem.


szuster 1.png

szuster2.png

Wyciągneła swoją opinie i ją przedstawiła ale badań nie widziała jeszcze hehehe
 
Odnioslem wrazenie, ze Roganowi troche zmiekla rura w temacie. Jakies naciski byly, bo niby pod plaszczykiem bycia "adwokatem diabla" zaczal bronic z lekka tej, mainstreamowej, falszywej narracji o szczepionkach. No fakt, ze pozniej padlo to zdanie niejako tlumaczace jego postawe, ze "nie widzi zadnych dziur w narracji goscia, chocby nawet chcial" ale moim zdaniem cos tu bylo kombinowane i jest po jakis tam rozmowach...

BTW bardzo dobry odcinek, szkoda ze Rogan, nieco nabral wody w usta w temacie, przyznajac, nawet, w pewnym momecie, ze domyslal sie ze rozmowa zejdzie na te tory. Tak jakby nie bardzo tego chcial.
Odniosłeś słyszę wrażenie.
Rogana zmiękczyła akcja z negger'em. Teraz trochę zbroja obsrana. Cóż, jest jak jest :usunto:
 
Ogień.

Do 50m o życiu Maajida, potem już tylko covidzie, kontroli narreacji, elitach, CBDC...

Polecam.
Coraz częściej zwykli ludzie zaczynają gadać jak szury typu Alex Jones, albo David Icke, coś jest na rzeczy :lol:
Calkiem mozliwe, zwazywszy, tez na jego ostatniego goscia. Zdaje sie, ze celowo zaproszonego wlasnie teraz tudziez odcinek wyemitowany wlasnie teraz. Tak jakby w kontrze do tej "nigga akcji". To chyba tylko w USA jest mozliwe zeby zrobic kurwa afere z wycinkow materialu pozbawionych jakiegokolwiek kontekstu i banda zidiocialych kretynow lyka tego typu manipulacje. Only in Merica!!!! Tak to jest jak sie zabawia w jakies przedszkole i ze zwyklych slow robi jakies pierdolone tabu.:facepalm:
To się nazywa auto-cenzura. Sam powiedział w tym wideo z przeprosinami że nawet dla niego to rasistowskie, mimo że to co mówił miało kontekst albo po prostu cytował nazwę albumu czarnego komika. Jak u Orwella myślozbrodnia tak dzisiejsze woke/cancel culture będzie kontrolować ludzi.
Najgorsze jest to że do nas już też to przenikło. Pamiętacie jak głupie julki kładły się na ziemi bo czarny kryminalista odwalił kitę w stanach?::clintdis::Ciekawe czy teraz będą takie solidarne jak bliżej kulturowo Ukraińcy będą ginąć.
 
Nic nie piszecie? Przecież znoszą obostrzenia w Polsce! Maski, kwarantanny i izolacje zostają ale znoszą resztę! Ja też musiałem się chwilę zastanowić co to za reszta i mi wychodzi że musiały być jakies limity na imprezach które wszyscy mieli w dupie(Sylwester w Zakopanym!) i otwierają urzędy dla ludzi.
 
Nic nie piszecie? Przecież znoszą obostrzenia w Polsce! Maski, kwarantanny i izolacje zostają ale znoszą resztę! Ja też musiałem się chwilę zastanowić co to za reszta i mi wychodzi że musiały być jakies limity na imprezach które wszyscy mieli w dupie(Sylwester w Zakopanym!) i otwierają urzędy dla ludzi.
A lasy? Do lasu już można?
 
Nic nie piszecie? Przecież znoszą obostrzenia w Polsce! Maski, kwarantanny i izolacje zostają ale znoszą resztę! Ja też musiałem się chwilę zastanowić co to za reszta i mi wychodzi że musiały być jakies limity na imprezach które wszyscy mieli w dupie(Sylwester w Zakopanym!) i otwierają urzędy dla ludzi.
O to bardzo dobra wiadomość. Po prostu przez cały okres pandemii miałem tak wyjebane na te obostrzenia, że dla mnie i tak nie istniały hehe. Koniec końców wyszło na to, że tak na prawdę ich nie było. Bo np jak maski zostają skoro nie trzeba ich nosić. Dobrym przykładem jest mój ostatni mandat w wysokości 150zl, który nawet nie został wypisany jak się okazało. Zapisali tylko dane z dowodu do zeszyciku i później nic. Specjalnie poszedłem na komendę się zapytać czy jestem wezwany i huj nic nie było. Ogólnie dostałem w przeciągu tych 2 lat około 6-8 mandatów i każdy został anulowany albo nawet go nie wystawili. Tak samo jak pracowałem w otwartym lokalu podczas pandemii, przyszedł sanepid kara 30tys i w sądzie anulowana beż żadnego ale. Ogólnie i tak jets to bardzo dobra wiadomość
 
Back
Top