Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Rzecznik nfz na konferencji płaku płaku, tylko 6 tys. dzieci 5-11 zarejestrowanych do szczepień ostatniego dnia. Dlaczego rodzice nie chca szczepić swoich dzieci? Nie chcecie by miały ferie i musiały siedzieć na zdalnych? ::clintdis::
1641381124090.png
 
Zauwazyliscie co sie dzieje, od jakiegos czasu w tzw mediach spolecznosciowych? (w TV mniej, mam obok monitora takze obserwuje tez i to) Na wszystkich tych oficjalnych profilach mainstreamowego scieku, zalewani jestesmy, wrecz informacjami o zgonach. Roznych ludzi, starszych, mlodszych i odnosze wrazenie, ze celowo nie podaje sie przyczyny zgonu i niekoniecznie musi to byc spowodowane cudownymi eliksirami czy Covidem. Robia to te same media co racza nas ta pro-pandemiczna propaganda. Teraz pytanie. Czemu to ma sluzyc? Jaki jest cel tej akcji? Smierc ma spowszedniec? Nie robic na nas juz wiekszego wrazenia? To jakas taka zaslona dymna zeby przykryc te zgony po szprycach?
:zakręcony:
Myślę, że chodzi o kliki. Teraz pierwsze co ludziom do głowy to "ciekawe czy cofid albo po szczypionce" i KlIK... Te szmatlawce cały czas robią badania, są na bieżąco jakie nagłówki preparować.

Na pewno sami zauważyliście na sobie, że w pasek "nowe zakażenia i zgony" już nie wchodzicie... A interes musi się kręcić
 
Kto pomoże takim ludziom? Korpolewica? Socpis? Gdyby nie państwo, pomógł by rynek.

Raz się skusiłem na słynną zapiekane z "teatralki" po kilku drinkach no i była chujowa, tyle. Ludzie mając więcej lepszych alternatyw dookoła wybierają jakość a nie jakoś. 20 lat temu może i to było to. Nie można wiecznie lecieć na opini. Zawsze można zwalić na covida
 
Raz się skusiłem na słynną zapiekane z "teatralki" po kilku drinkach no i była chujowa, tyle. Ludzie mając więcej lepszych alternatyw dookoła wybierają jakość a nie jakoś. 20 lat temu może i to było to. Nie można wiecznie lecieć na opini. Zawsze można zwalić na covida
20-25 lat temu wyróżniali się na tle Poznania. Później był klasyk - zjazd jakościowy i tak jak napisałeś lecieli na opinii.
 
Z breaking news.

Lekarz za dyżur weekendowy od piątku 16.00 do poniedziałku 6.00 dostaje 6 5 0 0 PLNY.

Już wiecie dlaczego to się nie skończy.
także jak was lekarz nie przyjmie bo nie macie szczepienia śmiało bić w ryj albo pozywać do sądu z ustawy o zawodzie lekarza

Smacznej kawusi.
 
Myślę, że chodzi o kliki. Teraz pierwsze co ludziom do głowy to "ciekawe czy cofid albo po szczypionce" i KlIK... Te szmatlawce cały czas robią badania, są na bieżąco jakie nagłówki preparować.

Na pewno sami zauważyliście na sobie, że w pasek "nowe zakażenia i zgony" już nie wchodzicie... A interes musi się kręcić
o kilki tez ale wydaje mi sie, ze tu nie tylko o to chodzi...
 
@panpan @szplin
Ja to pewnie coś tam kupowałem, ale nie pamiętam ;) iykwim :)

@andrzej_t.
Wymuszona pandemią "zmiana nawyków nie tylko żywieniowych studentów, co powoduje sztuczną zmianę miejsca i wolumenu przepływu kapitału". ;) ;) ;)
Masz rację, temat na granicy, konsekwencje ekonomiczne pandemii, ale jak już @JB_ wrzuca poezję... ;) ;) ;)





Dobre podsumowanie, polecam (pewien użytkownik go bardzo lubi, albo lubił)


A tego to już z pewnością :)
 
Depopulacja? :awesome:
od dluzszego juz czasu na FB, codziennie, jestem doslownie zalewany informacjami o zgonach, przez te same media, ktore promuja ten pandemiczny cyrk. Nigdy wczesniej nie bylo tego typu narracji. Wyglada mi to bardziej na zaslone dymna, ktora ma przykryc zgony po szprycy. To wszystko ma sie zlac w jedna calosc, spowszedniec, dlatego, czesto nie podaja przyczyn zgonow.
 
Ministerstwo Zdrowia i Demagog(xd) stwierdzili, że publikacja the Lancet nie ma najmniejszego sensu poniewaz jest Ona z wrzesnia a mamy styczen. Rozpierdala mnie na łopatki to jao Oni zmieniaka narracje wtedy kiedy kest im wygodnie.
-Publikacja z przed 4msc? Duzo sie w tym czasie zmienilo a wirus jest nieprzewidywalny wiec stare badania bleee

-szczepionka jest skuteczna i nie ma zadnych skutkoa ubocznych? Oczywiscie, ze tak. W prawdzie nie mamy na to dowodow a badania powoli potwierdzaja co innego ale tal jest i huj.

Screenshot_2022-01-05-19-44-01-261_com.android.chrome.png


PS kurwa wyobrazacie soboe jakby Duda zmarł jutro. Ciekawe jakby sie tlumaczyli xd
 
O czym Wy mówicie jak on pewnie ma katar i go głowa boli a do tego zleciało się 5 lekarzy... ::really:: albo w ogóle mu nic nie jest ale test pokazał, że jest w ciąży i trzeba siedzieć na dupie.
 
O czym Wy mówicie jak on pewnie ma katar i go głowa boli a do tego zleciało się 5 lekarzy... ::really:: albo w ogóle mu nic nie jest ale test pokazał, że jest w ciąży i trzeba siedzieć na dupie.
Najgorsze jak teraz bedzie zwrot o 180 i bedzie nagle zwolennikiem szczepien obowiazkowych bo "uratowaly" mu zycie. Na onetach i inncyh gownach juz sie rozpisuja jak to lagodnie przechodzi i to dzieki szczepionkom ale nikt juz nie pamieta jak zachorowal przed szczepionkami i tez przeszedl lagodnie...
 
To juz jest pojebane...


Jednym ze skutkow ubocznych kowida mialy byc zmiany neurologiczne. A co jesli wszyscy ci nawiedzeni przywodcy maja zmiany w mozgu, ktore powoduja takie zachowanie :brainoverload:
 
Francja, wyszczepiona prawie w 75%. Tak, wiem, szczepienia nie chronią przed zakażeniami. Argument nad argumenty "antyfoliarzy".
Dane z dzisiaj.

123.png
 
Back
Top