Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Brytyjski regulator leków wydał warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do użycia opracowanej przez firmę Merck tabletki, która skutecznie leczy Covid-19. Wielka Brytania jest pierwszym krajem na świecie, gdzie będzie ona stosowana.

@klocuniek
 
Brytyjski regulator leków wydał warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do użycia opracowanej przez firmę Merck tabletki, która skutecznie leczy Covid-19. Wielka Brytania jest pierwszym krajem na świecie, gdzie będzie ona stosowana.

@klocuniek
A Ty się podśmiechiwałeś kiedy Ci pisałem, że najpierw szczepionki a dopiero później lekarstwa a nie odwrotnie lub jednocześnie... i co teraz? :tysoncoffe:
 
A Ty się podśmiechiwałeś kiedy Ci pisałem, że najpierw szczepionki a dopiero później lekarstwa a nie odwrotnie lub jednocześnie... i co teraz? :tysoncoffe:

No dobra ale tak praktycznie. Co byś robił.

1. Szczepil się by nie musieć brać leku.
2. Nie szczepil się bo jak zachorujesz to bierzesz lek
3. Nie będziesz się ani szczepil ani brał leku w przypadku zarażenia
 
No dobra ale tak praktycznie. Co byś robił. Nad

1. Szczepil się by nie musieć brać leku.
2. Nie szczepil się bo jak zachorujesz to bierzesz lek
3. Nie będziesz się ani szczepil ani brał leku w przypadku zarażenia
Nie o to chodzi. Tylko o to, że jak niektórzy mówili o lekarstwach jeszcze na początku to chyba powinno się iść w tę stronę, nawet jednocześnie pracując nad szczepionką, to przecież wszystko dla dobra i zdrowia ludzi, prawda?

No chyba, że wszystko dla zysku i kasy (tak jak mówiłem od początku tak wiem, szur) no to wtedy takich ludzi się wycisza, wyśmiewa itd.

Widać, że ludzie są naiwni i ogłupieni i wszystko łykną.

Jedynych się kroji na wnuczka, innych na Amber Gold, innych na Pudziana a jeszcze innych na szczepionkę...

Pierwsza dawka, druga dawka, "dawka przypominająca", konieczne szczepienia coroczne, oczywiście wszystko ZA DARMO! z miłości do nas firmy farmaceutyczne nie biorą kasy a jak biorą to politycy z własnych portfeli wyciągają, oczywiście wszystko z miłości do nas.

Powodzenia w życiu wierząc we wszystko.
 


Dlatego nasz szalony psychopata Adaś N tak forsuje strzały.
Gadałem ze znajomym ze Szkocji. Tragedia. Zabrali im wszystkie prawa człowieka w tym roku, żeby się szczepili tym gównem, po czym teraz jest narracja, że szczepionka jest na stary wariant i to wina tych pozostałych % zdrowych na umyśle.

Ludzie padają im jak muchy, ale władza nie widzi problemu.
:conorsalute:
 


Dlatego nasz szalony psychopata Adaś N tak forsuje strzały.
Gadałem ze znajomym ze Szkocji. Tragedia. Zabrali im wszystkie prawa człowieka w tym roku, żeby się szczepili tym gównem, po czym teraz jest narracja, że szczepionka jest na stary wariant i to wina tych pozostałych % zdrowych na umyśle.

Ludzie padają im jak muchy, ale władza nie widzi problemu.
:conorsalute:

Przecież jeśli to prawda to ciekawe czy za parę lat ludzie przejrzą na oczy i pociagną kogoś do odpowiedzialności?
 
Nie o to chodzi. Tylko o to, że jak niektórzy mówili o lekarstwach jeszcze na początku to chyba powinno się iść w tę stronę, nawet jednocześnie pracując nad szczepionką, to przecież wszystko dla dobra i zdrowia ludzi, prawda?
Jesli pojawilby sie lek, nie mozna byloby warunkowo dopuscic szczepionek. To od samego poczatku nie wchodzilo w gre. W oficjalnej narracji temat nie byl w ogol poruszany, a kiedy ivermectin sie przebil to ludzi opowiadajacych sie za tym rozwiazaniem odsadzano od czci i wiary.
 
Jesli pojawilby sie lek, nie mozna byloby warunkowo dopuscic szczepionek. To od samego poczatku nie wchodzilo w gre. W oficjalnej narracji temat nie byl w ogol poruszany, a kiedy ivermectin sie przebil to ludzi opowiadajacych sie za tym rozwiazaniem odsadzano od czci i wiary.
O tym pisałem od początku to np, @Karateka@ wyśmiewał to, właśnie obnażając moje foliarstwo :beczka:

a to z daleka śmierdziało "metodą na wnuczka"
 
Wiesz jak ma się grypę, albo nawet czasami przeziębienie, to jest taki kręcący ból w stawach i mięśniach? Taki trochę podobny do reumatyzmu? To właśnie taki ból. Covid stwierdzony u całej rodziny, żona miała ból głowy i oczu, już jej przeszło, trochę zatkany nos, u niej leci 8dzien od pierwszych objawow. Córka 10 lat nic kompletnie. Żadne z nas nie kaszle/kaszlalo, ja dzisiaj trochę w nosie czuję, ale nie mam jeszcze smarkania, czy zatkania, zobaczymy co dalej będzie. Dziś rano wstałem już bez bólu w nogach ( może wróci), ale mnie góra bioder, dół pleców boli, podejrzewam że przez to ciągle rozciąganie jakoś się nadwyrężylem :). Nie szczepilismy się, uznałem że ryzyko od niesprawdzonej szczepionki jest wyższe niż od Covid, zwłaszcza że szczepionka zapobiega jedynie ciężkim powikłaniom i zgonowi, a sama może takie powodować. Gość z którym :awesome:kiedyś pracowałem został rozjebany w drobny mak po 2 dawce chyba Astry, ale nie wiem. Najpierw 10 dni w szpitalu na serce, a potem stwierdzili u niego poszczepienny Guillain-Barré syndrom i biedak kilka miesięcy nie mógł chodzić, a teraz ledwie-ledwie. Lekarze nawet nie próbowali ściemniać że to nie po szczepionce (UK). Czekam niecierpliwie na 14 dzień, bo między 8-14 dniem choroba potrafi wrócić z przytupem po okresie poprawy.
Oczywiście jeśli przeżyjemy, nie ma mowy o szczepieniu.
Dzięki Szplin za życzenia!


No i to jest właśnie ten zabójczy wirus:waldeklaugh:


Niektórzy potracili pracę, biznesy tylko dlatego, że ktoś będzie w domku z przeziębieniem i złym samopoczuciem siedział, a i tak nie masz pewności że to nie grypa bo te testy są chuja warte.
 
Last edited:
No i to jest właśnie ten zabójczy wirus:waldeklaugh:


Niektórzy potracili pracę, biznesy tylko dlatego, że ktoś będzie w domku z przeziębieniem i złym samopoczuciem siedział, a i tak nie masz pewności że to nie grypa bo te testy są chuja warte.
A jak kogoś serio ta choroba udusiła? Ja personalnie nie znam, ale kurwa już bez przesady.
 
Ten kowid to tylko sezonowe przeziębienie, nic nowego.... Taaa...

 
Ten kowid to tylko sezonowe przeziębienie, nic nowego.... Taaa...

Zajebiste źródło. Jesteś inteligentnym człowiekiem, a dajesz sobą manipulować emocjonalnie, jak kobiety na marszu kobiet.
 
Ten kowid to tylko sezonowe przeziębienie, nic nowego.... Taaa...


precz kowidianie
 
Ten kowid to tylko sezonowe przeziębienie, nic nowego.... Taaa...

Mnie rozpierdala to gadanie o wieku. 40 lat to moze i nieduzo, ale jak ta osoba ma z 20 kilo nadwagi, pije, pali itp. to metryka jej nie uratuje. Kiedy zacznie sie cisnienie na profilaktyke ? Jesli rzeczywisicie chcieliby ograniczyc liczbe hospitalizacji to powinni zalecac ruch na swiezym powietrzu, zdrowa diete itd. Zaden zloty strzal nie uratuje kogos kto konsekwentnie niszczy swoje zdrowie od x lat...
 
Mnie rozpierdala to gadanie o wieku. 40 lat to moze i nieduzo, ale jak ta osoba ma z 20 kilo nadwagi, pije, pali itp. to metryka jej nie uratuje. Kiedy zacznie sie cisnienie na profilaktyke ? Jesli rzeczywisicie chcieliby ograniczyc liczbe hospitalizacji to powinni zalecac ruch na swiezym powietrzu, zdrowa diete itd. Zaden zloty strzal nie uratuje kogos kto konsekwentnie niszczy swoje zdrowie od x lat...
No niestety Polska idzie drogą USA, co raz więcej grubasów obtłuszczonych, dzieci wieczne zwolnienie z wuefu.
Człowiek może mieć nawet 30 lat i wiek biologiczny 60 lat.
Prawda jest taka, że NFZ w Polsce jest do wyjebania, kolejki zawsze były i będą, ludzie umierają a zwalenie wszystkiego na nieszczepów bo łóżka zajmują? :juanlaugh:
Tak chyba najwygodniej dla niegospodarnych dyrektorów szpitali i dla rządu.
 
No niestety Polska idzie drogą USA, co raz więcej grubasów obtłuszczonych, dzieci wieczne zwolnienie z wuefu.
Człowiek może mieć nawet 30 lat i wiek biologiczny 60 lat.
Prawda jest taka, że NFZ w Polsce jest do wyjebania, kolejki zawsze były i będą, ludzie umierają a zwalenie wszystkiego na nieszczepów bo łóżka zajmują? :juanlaugh:
Tak chyba najwygodniej dla niegospodarnych dyrektorów szpitali i dla rządu.
Widać doskonale w jaką stronę to idzie.
Zgadzam się w 100%. Wszędzie Mc i kfc. U nas to samo co w usa taniej kupić gówno żarcie niż warzywa albo owoce.
Ludzie nie mają wiedzy na temat odżywiania i profilaktyki zdrowotnej czego potwierdzeniem był szok ludzi jak super pis ogłosił program badań okresowych dla ludzi - jak każdy opłacający składkę ma coś takiego 2 x do roku w cenie.
Podstawowa suplementacja pro zdrowotna to max 100 zł na miesiąc, ale lepiej nawpierdalać się gówna i
powiedzieć że się ma grube kości i płakać bo grypka/c19 rozbraja.
 
Ten kowid to tylko sezonowe przeziębienie, nic nowego.... Taaa...

Pięćdziesięciokilkuletnia córka... serio?
 
Back
Top