Kontrakty na największą walkę bokserską podpisane! Oleksandr Usyk zawalczy z Tysonem Furym

kaczka94

Moderator
Cohones
Usyk-i-Fury.jpg


Wygląda na to, że dojdzie do wyczekiwanego starcia w boksie z udziałem Oleksandra Usyka oraz Tysona Furyego. Jak podaje dziennikarz Michael Benson, kontrakty na walkę zostały podpisane. Do starcia ma dojść w 23 grudnia lub w styczniu w Arabii Saudyjskiej.

Usyk (Boks 21-0) w ostatnim pojedynku, do którego doszło pod koniec sierpnia we Wrocławiu, znokautował w 9. rundzie Daniela Duboisa. Tym samym 36-latek obronił pasy WBO, IBF, WBA oraz IBO. Ukrainiec wcześniej pokonywał dwukrotnie Anthony’ego Joshuę przez decyzje sędziów punktowych. Usyk wygrywał w swojej karierze również z takimi nazwiskami jak m.in. Krzysztof Głowacki, Derek Chisora czy Chazz Witherspoon. 14 z 21 zwycięstw zdobywał kończąc przed czasem swoich przeciwników ciosami.

Fury (Boks 33-0-1) w ostatniej walce obronił pas WBC na gali w grudniu ubiegłego roku. Anglik pokonał Dereka Chisorę przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie. Wcześniej 34-letni zawodnik pokonywał takie nazwiska jak m.in Deontay Wilder, Dillian Whyte, Władimir Kliczko czy Tom Schwarz. 24 z 33 zwycięstw w boksie kończył przed czasem. Fury 28 października zmierzy się z byłym mistrzem UFC, Francisem Ngannou, który zadebiutuje w pojedynku boksierskim.





 
Dziękuje Ci wielki cyganie, że zgodziłeś się wreszcie wyjaśnić Usyka.
No qrva wyjaśnić ???
Fury wygra ale to kutas jakich mało czasem jest śmieszny ale głównie jest gnojem i chamem i koleguje się z mafia …
Jest typowym bucem angielskim wiem bo żyje tu ponad 10 lat nie tak daleko od niego.
A Usyk to klasa sportowa i fajny gość , jeśli coś robi to na śmieszno …
Wszyscy go lubia. Jest az za mily.
Zaczynał od 75kg i ma jaja stanąć przeciw największemu fizycznie i szybkiemu bokserowi o wadze 115kg
Wiem ze przegra ale prywatnie zycze Furemu zeby nogę skręcił złamany xuj i pojeb
 
Last edited:
No qrva wyjaśnić ???
Fury wygra ale to kutas jakich mało czasem jest śmieszny ale głównie jest gnojem i chamem i koleguje się z mafia …
Jest typowym bucem angielskim wiem bo żyje tu ponad 10 lat nie tak daleko od niego.
A Usyk to klasa sportowa i fajny gość , jeśli coś robi to na śmieszno …
Wszyscy go lubia. Jest az za mily.
Zaczynał od 75kg i ma jaja stanąć przeciw największemu fizycznie i szybkiemu bokserowi o wadze 115kg
Wiem ze przegra ale prywatnie zycze Furemu zeby nogę skręcił złamany xuj i pojeb
Ja tam lubię cygana, a ten ukraiński waciak koło chuja mi lata.
Czy historia Furego jest taka zła? Spadł na dno, chciał się zabić ale wstał z kolan i dalej wszystkich rozpierdala, Usyka też rozpierdoli i odjedzie w stronę zachodzącego słońca.
 
Ja tam lubię cygana, a ten ukraiński waciak koło chuja mi lata.
Czy historia Furego jest taka zła? Spadł na dno, chciał się zabić ale wstał z kolan i dalej wszystkich rozpierdala, Usyka też rozpierdoli i odjedzie w stronę zachodzącego słońca.
Usyk waciak ?
Od kiedy oglądasz boks ?
Nie bądź głupi bo Cię zamkną …
a terrence crawford czy Naoya Inoue to tez waciaki. Devin Haney waciak?
Nikt poważny nie daje Furego do TOP10 lb4lb
 
Usyk waciak ?
Od kiedy oglądasz boks ?
Nie bądź głupi bo Cię zamkną …
a terrence crawford czy Naoya Inoue to tez waciaki. Devin Haney waciak?
Nikt poważny nie daje Furego do TOP10 lb4lb
Poszedł do ciężkiej i na tle innych gości w HW jest waciakiem, Tajsona to on może najwyżej po jajkach podrapać.
Nie wiem też co ma do tego Inoue, który ma 88% kaosów na koncie. Widzę, że większość rankingów ma Fur'ego w top10.
 
Last edited:
No qrva wyjaśnić ???
Fury wygra ale to kutas jakich mało czasem jest śmieszny ale głównie jest gnojem i chamem i koleguje się z mafia …
Jest typowym bucem angielskim wiem bo żyje tu ponad 10 lat nie tak daleko od niego.
A Usyk to klasa sportowa i fajny gość , jeśli coś robi to na śmieszno …
Wszyscy go lubia. Jest az za mily.
Zaczynał od 75kg i ma jaja stanąć przeciw największemu fizycznie i szybkiemu bokserowi o wadze 115kg
Wiem ze przegra ale prywatnie zycze Furemu zeby nogę skręcił złamany xuj i pojeb
Tylko czy teraz Tyson zrobi te 115 kg... ostatnio miał tyle z Wallinem, 4 lata temu... a ostatnie 4 walki to już 124, 125, 120, 122 kg... :boss:
 
I super - Fury to jedyny bokser jakiego oglądam, do dziś jak ktoś by mnie zapytał czy widziałem kiedyś cud - to powiedziałbym, że tak, w pierwszej walce Wilder vs Fury.


Cud cudem ale tempo liczenia było takie, że normalnie by wyliczył do 20
 
Back
Top