Konkurs! Konkurs na najlepszy posiłek po treningu! Do wygrania zestaw suplementów!

Niedziela jak to niedziela rządzi się swoimi prawami. Władowałem dzisiaj w siebie dużo kalorii, więc później było dietetycznie, bo nie zapominajmy, że jestem na redukcji, mimo, że sezon plażowy się już kończy.
Pierś z kaczki z musztardą francuską i pomidorami koktajlowymi.
3k7ssmfavd1n.jpg

wd8z9mvgxu4j.jpg

Były jeszcze buraczki i kasza jaglana, ale już nie mogłem :)
Sam robiłeś, czy kucharze w robocie;)?
 
Przepis prosto od najlepszych szefów kuchni :)

Drugie foto mi sie wczesniej nie załadowało i myślałem że to skwarek. Ale przekrojona wygląda prawilnie. Muszę zrobić do tego tematu pierś z kaczki z rozmarynem i sokiem z pomarańczy na krwisto:)
 
Drugie foto mi sie wczesniej nie załadowało i myślałem że to skwarek. Ale przekrojona wygląda prawilnie. Muszę zrobić do tego tematu pierś z kaczki z rozmarynem i sokiem z pomarańczy na krwisto:)
Tak stał talerz, powyżej jest półka dająca cień, więc zdjęcie słabe.
 
Grillowany łosoś i stek z tuńczyka. Koktajl z malin i dodatku śmietany 30 %. Na deser sok z pietruszki.
Bez karteczki bo w terenie ciężko było o papier a jeść się chciało ( dlatego już ryby napoczęte :) ) #dietacohones
20150829_185427 (740x1000).jpg
 
  • Like
Reactions: Tjo
Bardzo ciekawa inicjatywa :) Moja propozycja na dzisiaj to:

Makaron z kurczakiem i brokułem w maśle orzechowym.

konkurs.jpg
 
Aha co do masła to oczywiście polecam skorzystać z takiego które jest pozbawione dodatkowego cukru oraz soli. Posypanie potrawy orzeszkami ziemnymi opcjonalnie ;) Mi jako ektomorfikowi takie posiłki nie są straszne. Czas przygotowania takiego posiłku jest warty smaku. Fajna odskocznia od monotonnego kuraka z ryżem i mieszanką warzyw na patelnie :D
 
Trening był ciężki, więc nie przebierałem w kaloriach. Karkówka, ziemniaki pieczone z rozmarynem, czosnkiem i cebulą oraz surówka z ogórka kwaszonego, cebuli i jabłka. Pozdrowienia dla grubasów od jeszcze grubego! @Orest @Masu Dzięki wszystkim za udział w konkursie. Jutro nie ma treningu, cały dzień spędzam na shoppingu z dziewczynami, więc nie będzie wrzuty.

uy56oba9vj5b.png
 
Dzisiaj podrzucam wam jako propozycje posiłku po treningu... Filet z dorsza zapiekany z ryżem i warzywami. Jeśli chcecie zrobić posiłek na szybko to taka zapiekanka jest fajną opcją ;)

IMG_0829.jpg
 
  • Like
Reactions: Tjo
Co my tu mamy?!
Kurczak w panierce z wiórków kokosowych i orzechów włoskich
Ryż standard od Wujka Bena
Grillowana marchewka pokrojona w talary z oregano oraz żółta papryka pokrojona w pierścienie Newtona
Oczywiście nie mogło zabraknąć oleju kokosowego
Aha! Karteczka jest.
PS.Danie robiłem teraz więc trochę kiepskie światło.
qhraaTE.jpg

SkAMjwC.jpg

Pozdrawiam ze słonecznego Krakowa,
Robert M.
 
  • Like
Reactions: Tjo
Co my tu mamy?!
Kurczak w panierce z wiórków kokosowych i orzechów włoskich
Ryż standard od Wujka Bena
Grillowana marchewka pokrojona w talary z oregano oraz żółta papryka pokrojona w pierścienie Newtona
Oczywiście nie mogło zabraknąć oleju kokosowego
Aha! Karteczka jest.
PS.Danie robiłem teraz więc trochę kiepskie światło.
qhraaTE.jpg

SkAMjwC.jpg

Pozdrawiam ze słonecznego Krakowa,
Robert M.

Teraz rozumiem dlaczego prawdziwi kucharze, jak ja, mówią o tobie że nadajesz się co najwyżej na kucharkę do stołówki :boystop:
 
A więc i ja wstawię swoje danie, mało brakowało a bym zapomniał, bo już 4 dni temu zrobiłem zdjęcia
Pancake z dżemem wiśniowym, truskawkowym i sosem tiramisu, pychotka :D
-2 jaja
-120g mąki (obojętnie jakiej, ja używam taką jaką mam, najczęściej pszenna)
-odrobinka mleka
-szczypta soli
-można też dodać cynamon, lub kakao, tutaj akurat bez dodatków.
zdjęcia mi zniknęły
 
Last edited by a moderator:
A więc i ja wstawię swoje danie, mało brakowało a bym zapomniał, bo już 4 dni temu zrobiłem zdjęcia
Pancake z dżemem wiśniowym, truskawkowym i sosem tiramisu, pychotka :D
-2 jaja
-120g mąki (obojętnie jakiej, ja używam taką jaką mam, najczęściej pszenna)
-odrobinka mleka
-szczypta soli
-można też dodać cynamon, lub kakao, tutaj akurat bez dodatków.
zdjęcia mi zniknęły
http://s5.ifotos.pl/img/IMG2017JP_sprqsxp.jpg
http://s10.ifotos.pl/img/IMG2019JP_sprqsxx.jpg
Uwielbiam pancakes. Żona mi czasem robi na śniadanie. Z syropem klonowym i borówkami wymiatają :)
 
Siema! Moja propozycja to stek wołowy grillowany z rozmarynem oraz pieczony batat na pieczonym jarmużu z oliwą z oliwek. Do wszystkiego sos czosnkowy na jogurcie naturalnym. Idealny posiłek potreningowy, dostarczamy białka zwierzęcego i węgle z batata do uzupełnienia glikogenu mięśniowego, ponadto moc witamin i mikroelementów.
ipHIOcfuj
 
20150901_212252 (800x600).jpg

Dzisiaj po treningu wjeżdża pieczony łosoś w ziołach i soku z cytryny z dodatkiem oliwy z oliwek oraz koktajl jagodowy z delikatną domieszką śmietany 30 %. Wszystko co organizm potrzebuję do regeneracji :)
 
Back
Top