Konflikt Rosja-Ukraina

Kończące się bomby cd.
 
Pytanie czego się spodziewał Mazurek? Czy z jakiejkolwiek wojny wraca ktoś zdrowy psychicznie? Ktoś kto musi zabijać drugiego człowieka zawsze będzie miał jakiś uszczerbek na psychice. Wystarczy spojrzeć na statystyki u wielkiego brata ilu weteranów strzela samobója.
Adrian Carton De Wiart
To był skurwiel dopiero
Albo ten fiński snajper
Ale takich to garstka jest

mój kumpel kiedyś mi mówił że zapytał się dziadka czemu w ogóle nie mówi o wojnie mimo że walczył
jak mu dziadek powiedział to do dzisiaj mojemu kumplowi śnią sie koszmary
A żeby przeżyć coś takiego

temu gościowi można jedynie współczuć, że znajdzie kiedyś wewnętrzny spokój
 
Coś ostatnio jak grzyby po deszczu i rozboje i najebani w trzy dupy

images
 
:danaillegal:
Gdyby ktos chciał puścić kleksa o ukrainizacji przed wejsciem w artykuł to można rowniez dopisać ze jest to prima aprilisowy żart. Chujowy jak nieszczęście swoją drogą :fjedzia:
 
Ukry się chwala nowa dostawa amunicji z Indii.


Jeszcze niedawno eksperci z cohones tu przedstawiali slabe NATO i mocny sojusz przeciwników zachodu wymieniając tam Rosje, Iran, Chiny ( xD ) i właśnie Indie :mamed:
 
Ukry się chwala nowa dostawa amunicji z Indii.


Jeszcze niedawno eksperci z cohones tu przedstawiali slabe NATO i mocny sojusz przeciwników zachodu wymieniając tam Rosje, Iran, Chiny ( xD ) i właśnie Indie :mamed:
Kek. Kto kupował najwięcej od ruskich po zaniżonych cenach?

:roberteyeblinking:
 
Bo tak się robi biznes, a nie wprowadzą sankcje, które godzą we własny kraj.

Coś mi si wydaje, że jednak mniej wydali na tą amunicje niż zarobili na ruskich.
:putinlaugh:
Mmm Halibutowy sposób dyskusji, widzę wyjąłeś asa z rękawa.

Kojarzysz ze o czym innym był temat ? :mamed: ja wysmiewalem cohonesowych ekspertów którzy pisali tu ze NATO jako sojusz jest slabe i jednocześnie przedstawiali BRICS jako mocny sojusz. Teraz Ci pisze ze Indie ruchaja ruskich dostarczając broń ukrom i kupując rope za własną walutę co dowodzi ze to kolos na glinianych nogach a Ty mi piszesz że tak sie robi interesy :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Mmm Halibutowy sposób dyskusji, widzę wyjąłeś asa z rękawa.

Kojarzysz ze o czym innym był temat ? :mamed: ja wysmiewalem cohonesowych ekspertów którzy pisali tu ze NATO jako sojusz jest slabe i jednocześnie przedstawiali BRICS jako mocny sojusz. Teraz Ci pisze ze Indie ruchaja ruskich dostarczając broń ukrom i kupując rope za własną walutę co dowodzi ze to kolos na glinianych nogach a Ty mi piszesz że tak sie robi interesy :roberteyeblinking:
:aletoniedomnietak: .
jebac ruskich i nic się nie zmieniło. Tylko Ci napisałem, że Jakby u nas myśleli to byśmy dalej jak ukry kupowali ruski tani gaz, a nie przez 3 pośredników.
:roberteyeblinking:
 
:aletoniedomnietak: .
jebac ruskich i nic się nie zmieniło. Tylko Ci napisałem, że Jakby u nas myśleli to byśmy dalej jak ukry kupowali ruski tani gaz, a nie przez 3 pośredników.
:roberteyeblinking:
Gdybyśmy postępowali tak jak piszesz to i NATO byłoby gowniane jak BRICS, tyle że my nie możemy sobie na to pozwolić bo nie jesteśmy Iranem czy Indiami z atomówka tylko Polską :awesome:
Niestety nam spójność w sojuszu jest na rękę. Coś za coś.

Gdybyśmy mieli możliwość skupowania gazu bezposrednio od ruskich i to jeszcze za własną walutę to inna sprawa.
 
Back
Top