Konflikt Rosja-Ukraina

Niemcy szykują się na wojnę z Rosją. Czarny scenariusz Bundeswehry​

W przekazanej informacji niemiecki "Bild" powołuje się na dane zawarte w tajnym dokumencie resortu obrony Niemiec, do którego wgląd mieli dziennikarze. Przedstawiono w nim dokładnie, miesiąc po miesiącu, jak Władimir Putin będzie prowadził działania wojenne i jak NATO zamierza się bronić.


Według scenariusza Bundeswehry eskalacja konfliktu rozpocznie się już za kilka tygodni - w lutym 2024 roku, kiedy to w Rosji zostanie przeprowadzona następna fala mobilizacji. W armii Putina miałoby pojawić się kolejne 200 tys. żołnierzy, którzy zostaną wysłani na front podczas wiosennej ofensywy w Ukrainie. Dokument zakłada, że wojna zakończy się do czerwca na korzyść Rosji.

W lipcu Moskwa miałaby prowokować agresywne zachowania wobec mniejszości rosyjskiej w krajach bałtyckich. To doprowadziłoby do konfliktów, które stałyby się pretekstem do zorganizowania we wrześniu ćwiczeń Zapad-2024 z udziałem 50 tys. żołnierzy w zachodniej Rosji i Białorusi.

Kontynuuj czytanie


"W październiku 2024 r. Rosja przeniesie do Kaliningradu wojska i rakiety średniego zasięgu w celu zaatakowania korytarza suwalskiego, łączącego obwód kaliningradzki z Białorusią przez terytorium Litwy" – podał niemiecki "Bild".


Bild to niemiecki fakt robiacy lache ruskim dość często. Po ruskich telegramach tez to lata co nie jest zaskoczeniem. Wolą żeby sie bać.

Bundeswehra już zdementowała ten "plan"
 
W tamtym tygodniu rolnicy zeszli z granicy na medyce bo na pismie dostali zapewnienia ze dadzo im piniondze
nie rozwiaza problemu tylko tak dadzo im piniondze doplata do kukurydzy podatku nie podniosa i kredytu nie zabiora
tylko dosypywanie kasy... maszej kasy

a podobno jutro Unia ma przedłuzyc umowe o handlu z rolnikami o rok .........

ciekawe co zrobiom rolnicy
 
W tamtym tygodniu rolnicy zeszli z granicy na medyce bo na pismie dostali zapewnienia ze dadzo im piniondze
nie rozwiaza problemu tylko tak dadzo im piniondze doplata do kukurydzy podatku nie podniosa i kredytu nie zabiora
tylko dosypywanie kasy... maszej kasy

a podobno jutro Unia ma przedłuzyc umowe o handlu z rolnikami o rok .........

ciekawe co zrobiom rolnicy
Jak dowiedziałem się o tym porozumieniu to smiechłem, szczególnie że 5 minut później cipa z rządu mówiła, że te wszystkie obiecanki to dopiero zrealizują jak wszystkie międzynarodowe(!) procedury zakończą.
Czyli rolasy nawet nie za piniądze tylko za jakieś mgliste obietnice piniędzy zakończyli protest.
 
Ruskie straciły praktycznie najwazniejszy samolot w swojej flocie.

Moskwa zatopiona, A-50 zestrzelony.

Ciekawe straty ponoszą.

Afganistan, 2x czeczenia, gruzja razem wzięte to nawet nie jest połowa tego co poszlo w piach juz na walce z UA.
 
Last edited:
Ruskie straciły praktycznie najwazniejszy samolot w swojej flocie.

Moskwa zatopiona, A-50 zestrzelony.

Ciekawe straty ponoszą.

Afganistan, 2x czeczenia, gruzja razem wzięte to nawet nie jest połowa tego co poszlo w piach juz na walce z UA.
Niestety to nie jest jedyny egzemplarz tego typu, ale zawsze cieszy.
 
Kochanków spotkanie po latach...
AA1n4WLX.img
 
To jest starsze od węgla... Były jeszcze takie, nie wiem gdzie to znaleźć w necie, gdzie ekipa z USA wszYstkich rozjebala, łącznie z Polakami. Potem się okazało że to zawodnicy MMA
Jasne, tylko znowu mi wyskoczyło w powiadomieniach. Od razu weselej mi się zrobiło na widok bitych ruskich.
Co z tymi Amerykanami? To nie miały być tylko walki kibiców? Ktoś uwierzył że w USA są bojówki kibiców jak u nas?
 
Chlop wypisuje takie rzeczy ale prawicowcy i inni narodowcy nie zrobią nic :fjedzia: lewaki maja potworzone pełno ośrodków podpierdalania i kontrolują masy, w sumie tak jak ten zjeb napisal. Niestety ma w tym troche racji

Srodowiska prawicowo narodowe co maja? Gówno, kilku krzykaczy na marszach i tyle.
Nie ma w tym środowisku kogoś z iq większym niz potrzebne do rzucania kostką brukowa w marsz przeciwnej strony? :beczka:

Dziwne ze nikt sie takim czyms nie zajmuje po drugiej stronie. Nikt nie podejmuje rękawicy dlatego tez jest jak jest
 
Last edited:
Back
Top