Konflikt Rosja-Ukraina

Przy błędach halibuta moje sporadyczne, interpunkcyjne są małym piwem.Napisałeś jakbym nie wiadomo jak zgwałcił nasz język.Chyba musiałem cie czymś urazić niechcący skoro na siłe musiałeś się przywalić nie mając w sumie powodu.

Poczuciem wyższości zjadasz nas wszystkich.
Z braku poczucia wyższości musial się przysrać do błędów ortograficznych, których nie popełniłeś. Wysokiej klasy obojętność kogoś kto sra na to forum. Ładnie trzeba mieć nasrane w bani.
 
Z braku poczucia wyższości musial się przysrać do błędów ortograficznych, których nie popełniłeś.
Jest tu pare takich,którzy jeśli nie mają argumentów to je sobie tworzą.
Wysokiej klasy obojętność kogoś kto sra na to forum. Ładnie trzeba mieć nasrane w bani.
Normalnie nie wchodzi się na rzeczy,które nie interesują,ale dziwki atencyjne działają w inny sposób.
 
Widzisz, ja w przeciwieństwie do was nikogo oświecać nie próbuje i nigdy nie próbowałem. To wy sobie z chujków spijacie co chwilę nawzajem, przy tym łechtając ego jakie to macie przebiegłe umysły. Srakę zostawić wśród takiego szamba jakim jest ten temat to nic strasznego.
Albo podzielasz jedyne słuszne poglądy elity forumowej albo w najlepszym razie jesteś fajnopolakiem i lemingiem. I tak to się żyje na tym forumku
 
Dejta z 3 ruble
Fdmi63nWAAAtvDR.jpeg
 
Albo podzielasz jedyne słuszne poglądy elity forumowej albo w najlepszym razie jesteś fajnopolakiem i lemingiem. I tak to się żyje na tym forumku
Czym się różni fajnopolak od elity forumowej, poza semantyką i poglądami?
 
Albo podzielasz jedyne słuszne poglądy elity forumowej albo w najlepszym razie jesteś fajnopolakiem i lemingiem. I tak to się żyje na tym forumku
Poza jednym jegomościem nie widziałem jakiegoś mocnego jechania z użytkownikami,których określasz "fajnopolakami".
 
Mnie się zdarzyło zagłosować na partię Milera. Właśnie tego starego komunistę i wcale się tego nie wypieram i nie wstydzę. Facet przynajmniej miał jaja. Nie wiem, czy czyni mnie to fajnopolakiem czy też nie? Niekoniecznie oczekuję odpowiedzi na to pytanie. Sztywny podział na prawicę i lewicę już dawno się zdezaktualizował, między innymi za sprawą piss, ale po w sumie też. Sztywne identyfikowanie się z jedną opcją to dla mnie przeżytek. A partie należy traktować jedynie instrumentalnie -- tak jak traktują nas politycy -- mają zaspokajać ten czy inny interes. A jak się zużyją -- krzyż na drogę.

Ale niektórzy tu narzekali na wycieczki osobiste i wychodzenie poza temat. Pewnie dlatego, że nic ciekawego do powiedzenia we właściwym wątku nie mają. To skoro już o byłym pierwszy sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach wspominałem, to wrzucę coś z jego słów we właściwym temacie. Wystąpienie z 2015 roku, które niekoniecznie straciło na aktualności. A może wręcz przeciwnie.

 
Czym się różni fajnopolak od elity forumowej, poza semantyką i poglądami?
Ja Tobie powinienem to pytanie zadawać. To Ty szafujesz tymi określeniami (fajnopolak, leming) w ilościach hurtowych odkąd pamietam w każdym możliwym temacie.
Poza jednym jegomościem nie widziałem jakiegoś mocnego jechania z użytkownikami,których określasz "fajnopolakami".
Jeśli mocnym jechaniem określasz rzygowiny jakie były kierowane w kierunku Halibuta to tak, masz racje
 
Ja Tobie powinienem to pytanie zadawać. To Ty szafujesz tymi określeniami (fajnopolak, leming) w ilościach hurtowych odkąd pamietam w każdym możliwym temacie.

Jeśli mocnym jechaniem określasz rzygowiny jakie były kierowane w kierunku Halibuta to tak, masz racje
I rozumiem, że Twoja wypowiedź aż kipi wyrozumiałością wobec drugiej strony barykady, czemu dałeś upust używając terminu "elita forumowa"?
To tak jak z tymi co machając flagą z napisem TOLERANCJA nie tolerują nietolerujących "tolerancji".
Ja nie mam problemu by powiedzieć, że jestem nietolerancyjny.
 
I rozumiem, że Twoja wypowiedź aż kipi wyrozumiałością wobec drugiej strony barykady, czemu dałeś upust używając terminu "elita forumowa"?
To tak jak z tymi co machając flagą z napisem TOLERANCJA nie tolerują nietolerujących "tolerancji".
Ja nie mam problemu by powiedzieć, że jestem nietolerancyjny.
Dałem upust :lol: no rzeczywiście w kurwę mocne to było xD
Coś bym o urażonej księżniczce napisał ale to już było stronę temu.
Kabaret
 
Dałem upust :lol: no rzeczywiście w kurwę mocne to było xD
Coś bym o urażonej księżniczce napisał ale to już było stronę temu.
Kabaret
Czy ja twierdziłem, że pojechałeś w kurwę ostro? Nie taki był sens wypowiedzi
I jakim cudem by mnie to miało urazić?
 
I rozumiem, że Twoja wypowiedź aż kipi wyrozumiałością wobec drugiej strony barykady, czemu dałeś upust używając terminu "elita forumowa"?
To tak jak z tymi co machając flagą z napisem TOLERANCJA nie tolerują nietolerujących "tolerancji".
Ja nie mam problemu by powiedzieć, że jestem nietolerancyjny..


Osoby nietolerancyjne, szkodliwe społecznie, agresywne dla innych - zasługują na krytykę. Takie zachowania nie zasługują na tolerancję.
Uważasz, że osoba tolerancyjna będzie hipokrytom jeśli nie będzie tolerować pedofili, morderstw?
To co piszesz wyklucza cię wręcz z te
dyskusji, doprowadzenie tego do absurdu.


To Ty - głosząc iż jesteś nietolerancyjnym typem który na połowę ludzi by pluł - dajesz prawo by robić to na Ciebie, bez prawa do krytykowania gdy ktoś Cię opluwa.
 
Jeśli mocnym jechaniem określasz rzygowiny jakie były kierowane w kierunku Halibuta to tak, masz racje
Biorąc pod uwagę,że sam zaczął próbując wszystkich ustawiać do pionu wszystko w pełni zasłużone.Sam też poziomem nie powala mówiąc delikatnie.
Dałem upust :lol: no rzeczywiście w kurwę mocne to było xD
Coś bym o urażonej księżniczce napisał ale to już było stronę temu.
Kabaret
Rozumiem,że pijesz do mnie.Ludzie z internetu nie są dla mnie tyle istotni by mnie urazić,więc pudło.
 
Biorąc pod uwagę,że sam zaczął próbując wszystkich ustawiać do pionu wszystko w pełni zasłużone.Sam też poziomem nie powala mówiąc delikatnie.

Rozumiem,że pijesz do mnie.Ludzie z internetu nie są dla mnie tyle istotni by mnie urazić,więc pudło.


No tak. Nazwałem jakiś profil na TT onucerskim, i raz napisałem że Szplin, czy ktoś tam brzmi jak troll - i to daje pełne prawo by przez kilka miesięcy rzygać na mnie debilami, śmieciami, obciagaczami, przy większości moich komentarzy xd
No i tak. Zaczęliście być wulgarni i ja w odpowiedzi też zacząłem.




Czyli, biorąc pod uwagę, że Wy pisaliście gorsze rzeczy o różnych ludziach zanim się tu pojawiłem, próbowaliście innych ludzi przekonywać do tego a tego, stawiać do pionu, to musisz przyznać iż jeszcze zanim się pojawiłem Ty i koledzy zasłużyliście na takie rzyganie, jak rzygacie na mnie, bardziej niż ja?
 
Czyli, biorąc pod uwagę, że Wy pisaliście gorsze rzeczy o różnych ludziach zanim się tu pojawiłem, to musisz przyznać iż jeszcze zanim się pojawiłem Ty i koledzy zasłużyliście na takie rzyganie, jak rzygacie na mnie, bardziej niż ja?
Jakie rzeczy i jakich ludziach?
 
Jakie rzeczy i jakich ludziach?

Nie będę przeglądał całego forum. Z pewnością nie wyzywales tylko mnie przez lata na tym forum, z pewnością z innymi ludźmi dyskutowałes i próbowałeś przekonywać do swoich racji. Chociażby mnie. Założyłem więc, że nie tylko mnie "stawiałes" w życiu do pionu.
 
Nie będę przeglądał całego forum. Z pewnością nie wyzywales tylko mnie przez lata na tym forum, z pewnością z innymi ludźmi dyskutowałes i próbowałeś przekonywać do swoich racji. Chociażby mnie. Założyłem więc, że nie tylko mnie "stawiałes" w życiu do pionu.
Czyli tylko zakładasz,a już myślałem,że w końcu masz jakiś argument nie wyciągnięty z dupy.
Jedyną osobą w tym dziale jaka próbuje na siłe wszystkich przekonywać jesteś ty sam,więc nie odwracaj kota.
 
Czyli tylko zakładasz,a już myślałem,że w końcu masz jakiś argument nie wyciągnięty z dupy.
Jedyną osobą w tym dziale jaka próbuje na siłe wszystkich przekonywać jesteś ty sam,więc nie odwracaj kota.


I piszesz to, próbując wszystkich przekonywać, że zasługuje na to by po mnie szczać, bo próbuje zawsze wszystkich przekonać xd
 
Grzegorz Braun z AFD
AFD, które chciało zrobić sobie wycieczkę na tereny okupowane przez Ruskich, ale nie zdążyli, bo Ukraińcy je wyzwolili.
AFD na które składa się związek wypędzonych Eriki Steinbach.
1664303961644.png


1664304176979.png

Partia, której nawet deputowani działali w tej organizacji ludzi otwarcie mówiących, że Polska powinna oddać Niemcom większość Pomorza, albo za to zapłacić.

Grzegorz Braun: Jezus na króla Polski.
Jezus: Królestwo moje nie z tego świata.
Olszański: srać na Biblie
Grzegorz Braun kręcący z takimi ludźmi.
Grzegorz Braun i narodowcy: ścigać Nergela i Dodę za obrazę uczuć religijnych.

Ten człowiek jest większym szkodnikiem niż JKM, ale jego przypadku łatwiej udowodnić brak ideowości. BTW wytłumaczył już PKW tą liczbę kont oraz dlaczego ma dziwne oświadczenie majątkowe?

Mnie się zdarzyło zagłosować na partię Milera. Właśnie tego starego komunistę i wcale się tego nie wypieram i nie wstydzę. Facet przynajmniej miał jaja. Nie wiem, czy czyni mnie to fajnopolakiem czy też nie? Niekoniecznie oczekuję odpowiedzi na to pytanie. Sztywny podział na prawicę i lewicę już dawno się zdezaktualizował, między innymi za sprawą piss, ale po w sumie też. Sztywne identyfikowanie się z jedną opcją to dla mnie przeżytek. A partie należy traktować jedynie instrumentalnie -- tak jak traktują nas politycy -- mają zaspokajać ten czy inny interes. A jak się zużyją -- krzyż na drogę.

Ale niektórzy tu narzekali na wycieczki osobiste i wychodzenie poza temat. Pewnie dlatego, że nic ciekawego do powiedzenia we właściwym wątku nie mają. To skoro już o byłym pierwszy sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach wspominałem, to wrzucę coś z jego słów we właściwym temacie. Wystąpienie z 2015 roku, które niekoniecznie straciło na aktualności. A może wręcz przeciwnie.


O mój Boże to temat rzeka lewica i prawica i dlaczego to jest sztuczny konflikt. Skopiowałbym teksty Szwajcarskiej lewicy i podpisałbym, że to powiedzili polscy narodowcy to nikt by się nie zdziwił.
Skopiowałbym teksty Demokratów o gospodarce i przedstawił jako teksty publicysty liberała gospodarczego i też większość by się nabrała...
 
Czy ja twierdziłem, że pojechałeś w kurwę ostro? Nie taki był sens wypowiedzi
I jakim cudem by mnie to miało urazić?
Wydźwięk Twojego posta jest taki. Znowu kierujesz do mnie pytanie, które sam sobie powinieneś zadać.
Biorąc pod uwagę,że sam zaczął próbując wszystkich ustawiać do pionu wszystko w pełni zasłużone.Sam też poziomem nie powala mówiąc delikatnie.

Zaś to mityczne ustawianie do pionu. Nazywanie kogoś brudną kurwą, określanie szczurem, a jego narzeczonej szczurzycą też było w pełni zasłużone? Lajkowałeś to czyli popierasz?
Rozumiem,że pijesz do mnie.Ludzie z internetu nie są dla mnie tyle istotni by mnie urazić,więc pudło.
Piję do określenia urażona księżniczka
 
Z braku poczucia wyższości musial się przysrać do błędów ortograficznych, których nie popełniłeś. Wysokiej klasy obojętność kogoś kto sra na to forum. Ładnie trzeba mieć nasrane w bani.
Haha niesamowitym hipokrytą jesteś. Srasz w tym forum na każdego kto ma odmienne od twojego zdanie. Gnoisz do zera i wyzywasz od najgorszych takiego @Halibut 2.0 @Karateka@ chociaż nic ci osobiście nie zrobili. Każdy głupszy, gorszy jeśli tylko nie jest nietolerancyjnym i gburowatym chujkiem jak ty. A płaczesz o moim poczuciu wyższości, bo się śmiałem zaśmiać z waszych wpisów i niedostępnej dla zwykłych śmiertelników wiedzy.
 
Haha niesamowitym hipokrytą jesteś. Srasz w tym forum na każdego kto ma odmienne od twojego zdanie. Gnoisz do zera i wyzywasz od najgorszych takiego @Halibut 2.0 @Karateka@ chociaż nic ci osobiście nie zrobili. Każdy głupszy, gorszy jeśli tylko nie jest nietolerancyjnym i gburowatym chujkiem jak ty. A płaczesz o moim poczuciu wyższości, bo się śmiałem zaśmiać z waszych wpisów i niedostępnej dla zwykłych śmiertelników wiedzy.
Nie zesraj się
 
Back
Top