Konflikt Rosja-Ukraina

wcale bym się nie zdziwił jakby Ruscy zaczeli robić w Polsce prowokacje z jakimś graffiti UPA gdzie popadnie. Ale jeśli przeraża Ciebie ten koleś: chłopie jak takich pojebów znalazłem na twitterze, jakoś dziwnie dużo związanych z Konfederacja...
Narodowcy kopiują argumenty z kryzysu 2015, dodając straszenie falą taniej siły roboczej jeszcze grubo przed wojną. Kiedyś próbowałem popytać takich ludzi o konkrety ale szybko ban :muttley:

a najlepsze teksty pasty: Ukraińcy zniszczyli nam mieszkanie. Riposta: hej ziomal pokaż dokumenty z policji? Chyba zgłosiłeś demolkę? YYY, AAA Jedna historia, często brak zmiany nawet imion powtórzona tysiąc razy -farmy troli..
Szczerze to Rosjan mało obchodzi nasze UPA i Bandera też zbyt dziecinne by takie rzeczy robili przeciwieństwie co np: zrobili w Czechach wysadzając magazyn z amunicją i bronią, wystarczy że mamy naszą partie matke, która w tym może się bardzo mocno przyczynić pewnymi działaniami i chyba dobrze im idzie. :jarolaugh:.

Naprawde ruscy w tym działaniu nie muszą się wychylać, bo dobrze wychodzi to samym Ukraińcom np: ostatnio zesranie się Ambasadora Ukrainy w Berlinie do niemieckiej gazety "Suddeutsche Zeitung", bo napisała, że Stepan Bandera był zbrodniarzem, a polski twitter szybko to podłapał czy Zeleński gadający, że jako naród nikogo nie mordowali, a póżniej wykopano jego gadke z ukraińskiej telewizji, jak mówi, że Stepan Bandera jest bohaterem Ukrainy i był ogólnie dobrym człowiekiem, co już samo takie gadanie wiadomo, że jest u nas zapalnikiem.

Narodowcy nie widze zeby jakos specjalnie walili jakies wysrywy np: Boska czy Winnicki... a Bąkiewicz nawet swoj osrodek dał ukraińskim uchodzcom. Jesli chodzi o Konfe to chyba mieli ostatnio jakas konfe, gdzie mowili zeby badac na Ukrainie zbrodnie Rosjan, a to ze pytaja o te socjale ktore ukraincy dostaja bardzo duze i ile to Polske wyniesie to chyba norma patrzac co u nas sie dzialo 2 lata temu czy ze my nie jestesmy panstwem ktore sra pieniedzmi na lewo i prawo, a sami wywalamy na Zachod za lepszymi zarobkami...

Te historie z mieszkaniami to bym bral tak 50/50, bo wiele w nich moze byc prawdy patrzac jakie prawo weszlo jesli chcesz takich gosci od siebie z chalupy wywalic...:waldeklaugh:
Mnie jedynie co rozpierdala to robienie fot autom na ukrainskich blachach, bo chyba niektorzy w Polsce mysleli, ze ukry tam na koniach jezdza XD
 
Curfew GIF

Kiedyś to było:
super tok myslenia ! Pomagajmy wszystkim wokolo za darmo i naiwnie liczmy, ze oni nam tez kiedys gdzies tam pomoga. Tak robimy od zawsze i zawsze sie dziwimy, ze to nie dziala. Moze czas dorosnac i bronic swoich interesow? Nie wchodzic w jednostronne umowy typu - my Wam cos damy za darmo, a Wy nam... no kiedys gdzies tam pomozecie, co ? Ban na wieprzowine mamy na Ukrainie wciaz - tak bardzo sa nam wdzieczni. Wysylamy wojska na wojne by pomoc amerykanom, a oni wzamian... NIC... i dalej brniemy w taka kretynska polityke.
Ukraińcy nic nam w zamian. Pomaganie za darmo nie działa - kretyńska polityka....
Który karateka jest autentyczny - ten z 2014, czy ten obecny? No i najważniejsze - jeśli ten z 2014 to czy on teraz sam siebie jebie? :zakręcony: Chyba nie... :confused:
Wtedy:
Jakbym byl rosjaninem tez popieralbym Putina.
Obecnie odnośnie mniejszości rosyjskiej w Niemczech popierających Putina:
Co za szmaty

Karateka - w 2014 nie zająknąłeś się nad faktem zbombardowania przez Izrael największego szpitala w Strefie Gazy w wyniku czego zginęły głównie dzieci. Nie obnosiłeś się na forum z hasłem "jebać Izrael" - nie zastanawia Cię dlaczego?

 
Curfew GIF

Kiedyś to było:

Ukraińcy nic nam w zamian. Pomaganie za darmo nie działa - kretyńska polityka....
Który karateka jest autentyczny - ten z 2014, czy ten obecny? No i najważniejsze - jeśli ten z 2014 to czy on teraz sam siebie jebie? :zakręcony: Chyba nie... :confused:
Wtedy:

Obecnie odnośnie mniejszości rosyjskiej w Niemczech popierających Putina:


Karateka - w 2014 nie zająknąłeś się nad faktem zbombardowania przez Izrael największego szpitala w Strefie Gazy w wyniku czego zginęły głównie dzieci. Nie obnosiłeś się na forum z hasłem "jebać Izrael" - nie zastanawia Cię dlaczego?

Wtedy nie pracował jeszcze w korpo...
 
Curfew GIF

Kiedyś to było:

Ukraińcy nic nam w zamian. Pomaganie za darmo nie działa - kretyńska polityka....
Który karateka jest autentyczny - ten z 2014, czy ten obecny? No i najważniejsze - jeśli ten z 2014 to czy on teraz sam siebie jebie? :zakręcony: Chyba nie... :confused:
Wtedy:

Obecnie odnośnie mniejszości rosyjskiej w Niemczech popierających Putina:


Karateka - w 2014 nie zająknąłeś się nad faktem zbombardowania przez Izrael największego szpitala w Strefie Gazy w wyniku czego zginęły głównie dzieci. Nie obnosiłeś się na forum z hasłem "jebać Izrael" - nie zastanawia Cię dlaczego?


1. Sytuacja z 2014 roku jest całkiem inna niż obecnie. Gdy wtedy Putin przejął Krym bez wystrzalu, a gdy teraz widzimy to co się dzieje w Buczy. Moje zdanie zmieniło się jednak wcześniej - gdy wjechał na Donbas.
2. Izrael dokonuje regularnie zbrodni wojennych. To Państwo nigdy nie powinno powstać na tym terytorium.
 
Sytuacja z 2014 roku jest całkiem inna niż obecnie
Wtedy wg Ciebie pomaganie za darmo było kretyńską polityką, a obecnie - tak trzeba. Tu leży sedno
-----
Edit:
Tak się nas dyma, a może nie? Może to naturalna kolej rzeczy? Od Marca marża wzrosła o średnio: 1,07 PLN netto, a mediana 1,29 PLN netto:
Image
 
Last edited:
Szczerze to Rosjan mało obchodzi nasze UPA i Bandera też zbyt dziecinne by takie rzeczy robili przeciwieństwie co np: zrobili w Czechach wysadzając magazyn z amunicją i bronią, wystarczy że mamy naszą partie matke, która w tym może się bardzo mocno przyczynić pewnymi działaniami i chyba dobrze im idzie. :jarolaugh:.

Naprawde ruscy w tym działaniu nie muszą się wychylać, bo dobrze wychodzi to samym Ukraińcom np: ostatnio zesranie się Ambasadora Ukrainy w Berlinie do niemieckiej gazety "Suddeutsche Zeitung", bo napisała, że Stepan Bandera był zbrodniarzem, a polski twitter szybko to podłapał czy Zeleński gadający, że jako naród nikogo nie mordowali, a póżniej wykopano jego gadke z ukraińskiej telewizji, jak mówi, że Stepan Bandera jest bohaterem Ukrainy i był ogólnie dobrym człowiekiem, co już samo takie gadanie wiadomo, że jest u nas zapalnikiem.

Narodowcy nie widze zeby jakos specjalnie walili jakies wysrywy np: Boska czy Winnicki... a Bąkiewicz nawet swoj osrodek dał ukraińskim uchodzcom. Jesli chodzi o Konfe to chyba mieli ostatnio jakas konfe, gdzie mowili zeby badac na Ukrainie zbrodnie Rosjan, a to ze pytaja o te socjale ktore ukraincy dostaja bardzo duze i ile to Polske wyniesie to chyba norma patrzac co u nas sie dzialo 2 lata temu czy ze my nie jestesmy panstwem ktore sra pieniedzmi na lewo i prawo, a sami wywalamy na Zachod za lepszymi zarobkami...

Te historie z mieszkaniami to bym bral tak 50/50, bo wiele w nich moze byc prawdy patrzac jakie prawo weszlo jesli chcesz takich gosci od siebie z chalupy wywalic...:waldeklaugh:
Mnie jedynie co rozpierdala to robienie fot autom na ukrainskich blachach, bo chyba niektorzy w Polsce mysleli, ze ukry tam na koniach jezdza XD
Na szybko
1. Ruscy robią działania mocne jak i bardziej miękkie jak np. od fali troli aż po finansowanie organizacji od ekologicznych aż po bardziej prawackie jak np. dzieci polityków AFD którym nagle polepszyło się życie i nie mają problemów ze znalezieniem dobrej pracy :korwinlaugh:
2. tak czytałem. A co do filmików po rosyjsku czy ukraińsku krążących po internecie z napisami po polsku: oj pare jakiś dziwnych tłumaczeń widziałem (nie mówie akurat o tym filmiku z prezydentem)
2. Winnicki, Bosak straszyli napływem taniej siły roboczej już grubo pare lat przed wojną, pare stron wcześniej nawet masz tweety, artykuły jak np. teksty byłych asystentów Winnickiego. Już nie mówiąc o straszeniu, że masa polskich obywatelstw jest rozdawana bez żadnego większego trybu: populizm czysty populizm... A te tajne listy w październiku z wyciekami z UAMu, gdzie niby sami Ukraińcy i Białorusini dostali się na studia-Młodzież Wszechpolska to poziom partii Razem. Na serio kłamać trzeba umieć... Poziom szurii antyatomowej Zielonych...
3. Oczywiście znam prawa właściciela mieszkania (sam dość długo szykowałem się na to, aby nie skończyć tak, że zamiast z czynszem od lokatora dostanę koszty remontu. Często nie opłaca się wynajmować mieszkania jeśli ktoś się na to nie przygotuje -zwłaszcza jak naczyta się, że wynajmowanie mieszkania jest tak proste jak oddychanie): nawet brak zwłaszcza po tym jak PiS niby walcząc z czyścicielami kamienic nawalił takich gniotów. Ale jest schemat: ta sama historyjka powtarzana milion razy. Schemat stosowany od farm troli: PiSu, PO aż po Konfederacje
nawet teraz wszedłem na tik toka i






Rada krajowa partii.
To nie jest szeregowiec...
4. Wątek Warzechy z samochodami był zajebisty, koleś niezłą sekte tworzy, albo na serio myślał, że na Ukrainie na kucykach tylko jeżdżą xD

A jeśli chodzi o konta pojebów:


Człowiek który zasłynął tekstem o separatyźmie rasowym, sekretarz Młodzieży Wszechpolskiej




Facet od Brauna

a to jest klasyk konto jedno z setek

Oczywiście klasyk: jeśli ktoś ma 100 tys. natrzaskanych tweetów a nie zajmuje się polityką zawodowo: :watchingyou:
 
Curfew GIF

Kiedyś to było:

Ukraińcy nic nam w zamian. Pomaganie za darmo nie działa - kretyńska polityka....
Który karateka jest autentyczny - ten z 2014, czy ten obecny? No i najważniejsze - jeśli ten z 2014 to czy on teraz sam siebie jebie? :zakręcony: Chyba nie... :confused:
Wtedy:

Obecnie odnośnie mniejszości rosyjskiej w Niemczech popierających Putina:


Karateka - w 2014 nie zająknąłeś się nad faktem zbombardowania przez Izrael największego szpitala w Strefie Gazy w wyniku czego zginęły głównie dzieci. Nie obnosiłeś się na forum z hasłem "jebać Izrael" - nie zastanawia Cię dlaczego?

Patrzę i myślę "o kurwa, karatekowiec się naprawił". No ale wcisnąłem strzałkę a tam 2014. On się popsuł. Pewnie młody, wykształcony, z dużego miasta...
 
Ciąg dalszy kabaretu pt "Daj na Ukraińca".
Dziewczyna na każdym kroku solidaryzuje się z Ukraińcami, więc w podzięce zrobiono jej koło pióra, wirtualnie rozdysponowując nagrodę za wygraną w Miami w wysokości 5 mln zł.
https://demagog.org.pl/fake_news/iga-swiatek-nie-przekazala-wygranej-z-miami-na-rzecz-ukrainy/

O zidioceniu dzisiejszych społeczeństw świadczy fakt, że każdy wpis internetowy traktują z urzędu jako prawdę objawioną.
Prawie 18 tys polubień fejka.
 
Trochę niepoważny komentarz Zeleńskiego, a co ma niby Orban zrobić, kompletnie odciąć swoje państwo od surowców energetycznych i powiedzieć co swoim rodakom? Siedźcie w zimnym, bo ani gazu ani ropy nie zobaczycie ale wywiesimy flagi solidarności z Ukrainą?
Geopolitycznie Węgry są w dupie i nie mogą sobie na to pozwolić.
Teraz to dopiero forumowy zabijaka będzie jebał biednego Orbana.
:beczka:



Nie wiem czy to propaganda, ale z tego wynika, że Putin sklonował Bastianów i wysłał na wojnę. Link poniżej.


:fjedzia:
 
Last edited:
Jak tam wojna? Mało w sumie sprawdzałem teraz. Słyszałem po tej buczy i że podobno Kijów okolice Kijowa zostały już odzyskane ale mieszkańców dalej nie wypuszczają z miasta.
Wczoraj słyszałem wypowiedź Zelenskiego na temat Orbana i prowadzonej przez niego polityki i szczerze muszę przyznać, że Zelenksy odpierdala. Zapomina chyba, że dla głowy państwa najważniejsze jest dbaniue o interesy swoich obywatelii i swojego państwa. NIe dla wszystkich Ukraina jest ważna. {Przy okazji jak ktoś mysłał, że te sankcję w jakikolwiek sposób będą działać na dłuższą metę to jest najpradopodobniej w dużym błędzie. Gaz już od początku kwietnia rekordzik na Rus i Ukr.
 
Wiadomo że żyd i aktor. Może gra role, może facet z jajami. Mówi o globalnym ociepleniu bo chce przypodobać się zachodnim elitą i wyrwać kasę czy na serio NewWorldOrder? Nie chce misji pokojowej bo chce szybko skończyć wojnę z pomocą cywili czy ma ich gdzieś i używa jako przyszłe niewinne ofiary? Wszyscy solidaryzują się z Ukrainą w porywie serca czy zostali zmanipulowani żeby oderwać ich od nowych zamordyzmów i inflacji zachodniego systemu?
@ketraab nie krępuje się i się podziel opinią
 
Wiadomo że żyd i aktor. Może gra role, może facet z jajami. Mówi o globalnym ociepleniu bo chce przypodobać się zachodnim elitą i wyrwać kasę czy na serio NewWorldOrder? Nie chce misji pokojowej bo chce szybko skończyć wojnę z pomocą cywili czy ma ich gdzieś i używa jako przyszłe niewinne ofiary? Wszyscy solidaryzują się z Ukrainą w porywie serca czy zostali zmanipulowani żeby oderwać ich od nowych zamordyzmów i inflacji zachodniego systemu?
@ketraab nie krępuje się i się podziel opinią
Moim zdaniem wojna jest idealnym narzędziem do wytworzenia kryzysu gospodarczego i wybuchła w idealnym momencie. Dezinformacja ze strony rosyjskiej jak i ukraińskiej przeszła już na taki poziom, że ciężko mi cokolwiek już zweryfikować. Na dłuższą metę nie służy to bardziej Ukrainie. Wojna pokazała tak na prawdę słabość zachodu wobec agresji wroga i to, że ważniejsze są interesy od życia cywili czyli właściwie tak jak zawsze na wojnie. Najbardziej ciekawi mnie sytuacja z samym Kijowem. Moim zdaniem Polska zrobiła bardzo duży błąd pozwalając sobie na tak dużą pomoc migracyjną patrząc na to w jakim stanie znajduje się Nasze państwo. Na pewno czekają Nas najcięższe czasy pod względem finansowym od kiedy chodze po tej planecie czyli od lat 90. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie prowadzenie wojny w 21 wieku do tego jak to wygląda.
 
Kilka dni/tygodnie temu widziałem ten wywiad, bo ktoś już to wrzucał...



ale o konkretny moment kumpel zaczepił mnie w weekend. Koleś mówi o możliwości 3 wojen (!) w latach 2020-2022, 2024-2026 i 2028-2030. No i wchłonięcie Ukrainy i Białorusi jako strategiczny plan minimum do 2032-2035. Według słów z 2019 roku etap planowania scalenia republik radzieckich rozpoczął się już w 2007 roku, a w 2016/2018 było to jasne (dla kogo? zachodu?). Ten opis inwazji jest też niepokojąco dokładny, jakby gość miał wcześniej przed oczami plany ruskiej inwazji. To możliwe, żeby Ruscy z takim wyprzedzeniem planowali takie posunięcia? I tu nie ma mowy o jakimś minimalnym/maksymalnym planie, opisany jest tylko jeden, który próbowano wykonać.

Skąd ten gość może mieć taką wiedzę poza jakimiś przeciekami ze służb UKR?, a może USA się podzieliło przejętymi planami już w 2019?
 
Back
Top