Konflikt Rosja-Ukraina

To musi byc fejk. Przeciez nornalnienw takiej sytuacji sad i wybra a sprawa jak to jeazcze jest na pismie podpisane
1647002566768.png
 
Te oswiadczenie to pewnie fejk. Istnieje w ogole taka firma?
Nie mieli planowanej premii ale ją tą premię której nie miało być wzięli. Miś Bareji
Tyra taki gość na produkcji za najniższą krajową + 3 pln pod stołem, nie stać go już nawet na paliwo by do fabryki dojechać ale dyrektor każe oddać.
Bo jak nie to jest ruska onuca i kułak wróg planowego skupu zboża
tel 605 652 223
 
Firma istnieje. Dzwoniłem ale powiedziano mi ze w tej sprawie nalezy kontaktować sie mailowo bo mają zasyp telefonów o to teraz. Ale raczej już jakiś adwokat wywęszył hajs.
"Zbiórka była dobrowolna. Nikt w tej sprawie nie wywierał nacisku na Pracowników" plus to oświadczenie, że "premie" przekazane na inne cele. Zaraz bedzie, ze psychiczne naciski nakladaja(bo to prawda lol) Będę śledził bo to ciekawe i w sumie miasto niedaleko mnie.
 
Firma istnieje. Dzwoniłem ale powiedziano mi ze w tej sprawie nalezy kontaktować sie mailowo bo mają zasyp telefonów o to teraz. Ale raczej już jakiś adwokat wywęszył hajs.
"Zbiórka była dobrowolna. Nikt w tej sprawie nie wywierał nacisku na Pracowników" plus to oświadczenie, że "premie" przekazane na inne cele. Będę śledził bo to ciekawe i w sumie miasto niedaleko mnie.
Mogłeś zapytać ile na produkcji mają na godzinę płacone, bo ja zapomniałem.
 
To musi byc fejk. Przeciez nornalnienw takiej sytuacji sad i wybra a sprawa jak to jeazcze jest na pismie podpisane
Byłeś kiedyś w Elblągu i pracowałeś u tutejszych byznesmenow? Tutaj na produkcji za dzień urlopu na żądanie możesz stracić prawo do pełnej miesięcznej premii. Albo jak odmówisz nadgodzin w niedzielę.

Jest też wersja dla kobiet: jak np. źle przeprowadzisz rozmowę na call center z delikwentem i wyłapią to na monitoringu to też tracisz pełną premię. Mimo, że takich rozmów masz kilkadziesiąt dziennie. Jeden błąd w miesiącu wystarczy.

No, i premia jest wypłacana do połowy kolejnego miesiąca, więc nigdy nie wiesz ile na koniec miecha zarobiłeś.

I nie, nie pracuję w Elblągu. Moja żona też nie. Ale pracowaliśmy przez wiele lat, i oby nigdy więcej. :-)
 
Czyli z Ukraincow robimy banderowcow zadnych krwi, nosicieli Hiv zabierajcych nam prace i tozsamosc narodowa, ale jak jakis wyrol zgwalci dziewczyne, to oczernianie Polakow, Weglarczyk zyd.
To, ze oprócz Rosji, w Europie nigdzie nie ma takiej epidemii hiva to fakt

To że będą zabierać pracę, to też fakt, związane jest to z czysto ekonomicznym podejściem, szczególnie że za niższych wynagrodzeniem pójdę zapewne dopłaty
 
Byłeś kiedyś w Elblągu i pracowałeś u tutejszych byznesmenow? Tutaj na produkcji za dzień urlopu na żądanie możesz stracić prawo do pełnej miesięcznej premii. Albo jak odmówisz nadgodzin w niedzielę.

Jest też wersja dla kobiet: jak np. źle przeprowadzisz rozmowę na call center z delikwentem i wyłapią to na monitoringu to też tracisz pełną premię. Mimo, że takich rozmów masz kilkadziesiąt dziennie. Jeden błąd w miesiącu wystarczy.

No, i premia jest wypłacana do połowy kolejnego miesiąca, więc nigdy nie wiesz ile na koniec miecha zarobiłeś.

I nie, nie pracuję w Elblągu. Moja żona też nie. Ale pracowaliśmy przez wiele lat, i oby nigdy więcej. :-)
Krzyżackie zwyczaje
 
Byłeś kiedyś w Elblągu i pracowałeś u tutejszych byznesmenow? Tutaj na produkcji za dzień urlopu na żądanie możesz stracić prawo do pełnej miesięcznej premii. Albo jak odmówisz nadgodzin w niedzielę.

Jest też wersja dla kobiet: jak np. źle przeprowadzisz rozmowę na call center z delikwentem i wyłapią to na monitoringu to też tracisz pełną premię. Mimo, że takich rozmów masz kilkadziesiąt dziennie. Jeden błąd w miesiącu wystarczy.

No, i premia jest wypłacana do połowy kolejnego miesiąca, więc nigdy nie wiesz ile na koniec miecha zarobiłeś.

I nie, nie pracuję w Elblągu. Moja żona też nie. Ale pracowaliśmy przez wiele lat, i oby nigdy więcej. :-)
W Elblagu to slawne sparingi sie odbywaja... :tysoncoffe:
 
Byłeś kiedyś w Elblągu i pracowałeś u tutejszych byznesmenow? Tutaj na produkcji za dzień urlopu na żądanie możesz stracić prawo do pełnej miesięcznej premii. Albo jak odmówisz nadgodzin w niedzielę.

Jest też wersja dla kobiet: jak np. źle przeprowadzisz rozmowę na call center z delikwentem i wyłapią to na monitoringu to też tracisz pełną premię. Mimo, że takich rozmów masz kilkadziesiąt dziennie. Jeden błąd w miesiącu wystarczy.

No, i premia jest wypłacana do połowy kolejnego miesiąca, więc nigdy nie wiesz ile na koniec miecha zarobiłeś.

I nie, nie pracuję w Elblągu. Moja żona też nie. Ale pracowaliśmy przez wiele lat, i oby nigdy więcej. :-)
Na pewno masz racje. Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o aspekt prawny . Popełnił dyrektor tutaj kilka błędów(podpisanie oswiadczeni i tego pisma), które można wykorzystać szczególnie jak np w tej firmie jest przyznawany dodatekl produkcyjny a nie premia uznaniowa co bardzo często się zdarza bo wtedy można odciągnąć mniejszy podatek(wiem, ze nibyu w oswiadczeniu uznawiowo) a jak wiadomo takie firmy uwielbiają to robić. Wszystko rozbija się też o to w sumie jakie kruczkli mają zapisane w umowie bo to w ogóle jest pole do popisu i miszmasz ze storny pracowadców czasami.

Kiedyś robiłem małe biznesy z chłopem z Pasłęka i zawsze mnie zastanawiało dlacxzego on jeździ aż do trójmiasta załatwiać sprawy to właśnie tłumaczył mi, że w DElblągu to same kurwy pracodawcy sa ale nigdy mu do końca w sumie nie wierzyłem hehe
 
Last edited:
Mnie śmieszy, że ktoś wrzucił w internet jakąś kartkę dotyczącą jakiejś firmy, a dedektywy z nadmiarem wolnego czasu zaczynają dzwonić do firmy z pytaniami czy to prawda :waldeklaugh:
No dla mnie to jest interesujące bo jakbym sie nie interesował takimi sprawami to też bym pewnie dalejh siedział na produkcji. A teraz. Fizol, hawajksa dla wszystkich i prawdziwa klasa średnia. zyć nie umierać (a na pewno nie za ukraińcow)
 
Mnie śmieszy, że ktoś wrzucił w internet jakąś kartkę z informacją dla pracowników jakiejś firmy, a dedektywy z nadmiarem wolnego czasu zaczynają dzwonić do tej firmy z pytaniami czy to prawda :waldeklaugh:
Co za kartka mordo? Jaka kartka?
 
Ok tutaj się zgadzam. Ale trochę odbijam piłeczkę ( żeby ktoś zaraz mnie nie posądził o bycie Anty Polakiem) czy grupy przestępcze w kazdym kraju się charakteryzują się wyjątkową bezwględnościa i dzikością? Chyba tak. Dzisiejsze grupy przestępcze to nie film Ojciec Chrzestny, że siedzi Don Corleona i mówi co można a co nie. To jest wolna amerykanka.
Tutaj się mylisz, cywilizowane grupy przestępcze nie cechują się takim okrucieństwem, tutaj w lesie się nie obcina głów maczetą a szczyle śpią w chatkach z gówna (drewna) z kopytem za pasem. Oni w porównaniu do "cywilizowanych" gangsterów mają zwierzęce metody działania, bezkarność w Ameryce ich tego nauczyła, nie znam tych ukraińskich ani nic o nich nie słyszałem ale jak Andrzej mówi że to są takie asy jak ci z dolnej Ameryki to życzę powodzenia tym "bez sprzętu" pod ręką. To jest nawet ciężko sobie wyobrazić co takie dzikusy mają w głowach. Jakby to nie zabrzmiało to jest różnica jak ktoś kogoś odjebie z pistoletu czy kosą, a jak ci kurwa łeb na żywca obcinają albo skalpują klatę że widać bijące kurwa serce, to jest jednak bestialstwo co nie? Cywilizowani gangsterzy to przy nich plotki pod względem brutalności.
 
Nie mieli planowanej premii ale ją tą premię której nie miało być wzięli. Miś Bareji
Tyra taki gość na produkcji za najniższą krajową + 3 pln pod stołem, nie stać go już nawet na paliwo by do fabryki dojechać ale dyrektor każe oddać.
Bo jak nie to jest ruska onuca i kułak wróg planowego skupu zboża
tel 605 652 223
Gówno wypłynęło do mediów społecznościowych i teraz próbują się jakoś bronić ale zasłużony hejt bedzie leciał w stronę tej firmy. Co do ich oświadczenia dotyczącego premii to pewnie jest ono zgodne z prawem bo są one zapisane w umie jako "premie uznaniowe" ( a co miesiąc i tak pewnie są KPI, które należy spełnić aby je dostać). I jeszcze żeby w ten sposób karać ludzi pracujących z magazynu gdzie pewnie średnia wypłat jest sporo niższa niż w biurze :facepalm: cały magazyn powinien teraz przypadkowo się rozchorować i sparaliżować w ten sposób pracę tej firmy
 
To, ze oprócz Rosji, w Europie nigdzie nie ma takiej epidemii hiva to fakt

To że będą zabierać pracę, to też fakt, związane jest to z czysto ekonomicznym podejściem, szczególnie że za niższych wynagrodzeniem pójdę zapewne dopłaty

Spokojnie. Ukraincy nie uciagna finansowo pobytu w Polsce. Taniej bedzie na zachodzie za chwile.

No widzisz. Niby chciałeś zatrollować a to jedyny Twój sensowny post w tym temacie :beczka:

Nigdy sie nie zmieniaj Andrzej. Polska tez potrzebuje takich rycerzy.
 
Gówno wypłynęło do mediów społecznościowych i teraz próbują się jakoś bronić ale zasłużony hejt bedzie leciał w stronę tej firmy. Co do ich oświadczenia dotyczącego premii to pewnie jest ono zgodne z prawem bo są one zapisane w umie jako "premie uznaniowe" ( a co miesiąc i tak pewnie są KPI, które należy spełnić aby je dostać). I jeszcze żeby w ten sposób karać ludzi pracujących z magazynu gdzie pewnie średnia wypłat jest sporo niższa niż w biurze :facepalm: cały magazyn powinien teraz przypadkowo się rozchorować i sparaliżować w ten sposób pracę tej firmy
A zapewne ten magazyn pamięta jak dwa lata temu pół polskich pracowników dostało wypowiedzenie, bo na ich miejsce przyszedł Dymitrij, który nie chce 3800 tylko za 3200 zrobi.
 
Back
Top