Konflikt Rosja-Ukraina

oHYpAXkJYZJifzNZ9OVYzQ3aSzpPFohP.jpg


Obywatel Somalii zlapany na ukrainie. Byl najemnikiem armii rosyjskiej.

Ruskie juz nawet diabłów wysylaja na ukraine :damjan:
 
Słaby trolling tego Poliniaka. Widać wojna trwa już tak długo, że pomysłów brakuje. Ludzie już dawno zapomnieli o szczepionkach i covidzie, więc nikogo to nie ruszy.
 
Ale wiesz co jest na zdjęciu?

Tak, przeczytałem komentarze. Wybacz jeśli nie załapałem zmiany mainstreamowej narracji bo już dawno przestałem zwracać uwagę co akurat jest trendy w tzw. medialnych tematach (nie mylić ze zmianą punktu siedzenia rząd - opozycja).
 

Pragnę zdementować. Rynek w Poznaniu po trzech latach wykopek jest już prawie ukończony. Obecnie tęczowo zielony prezydent miasta rozwala centrum w innych rejonach.
Na marginesie to ktoś powinien beknąć za niegospodarność. W ciągu 20 lat druga przebudowa centrum w imię chorych ambicji prezydenta miasta. Przecież kostka granitowa miała być na kolejne sto lat. W żaden sposób nie była uszkodzona ale komuś się w głowie popierdoliło i zarządził kolejną przebudowę głównych ulic.
 
Pragnę zdementować. Rynek w Poznaniu po trzech latach wykopek jest już prawie ukończony. Obecnie tęczowo zielony prezydent miasta rozwala centrum w innych rejonach.
Na marginesie to ktoś powinien beknąć za niegospodarność. W ciągu 20 lat druga przebudowa centrum w imię chorych ambicji prezydenta miasta. Przecież kostka granitowa miała być na kolejne sto lat. W żaden sposób nie była uszkodzona ale komuś się w głowie popierdoliło i zarządził kolejną przebudowę głównych ulic.

Tu chodziło o nabijanie się z poznańskiego rynku a nie o całą resztę

Jebany Jaśkowiak. Przyjechalem do Poznania 5 lat temu by głosować na Tuska i zwiedzać rynek. Przez 5 lat byłem na rynku z 4 razy bo był rozkurwiony jak tupolew.
 
Czemu tu sie nie da wstawiac filmików? Jest opcja dodaj video, dochodzi do 100% i wywala błąd. Jest tyle materiałów a nic nie da sie wstawić
 
Czemu tu sie nie da wstawiac filmików? Jest opcja dodaj video, dochodzi do 100% i wywala błąd. Jest tyle materiałów a nic nie da sie wstawić
Da tylko filmik musi mieć do 600 kb, jak taki znajdziesz to wrzucaj śmiało
 
Back
Top