Konflikt Rosja-Ukraina

FB_IMG_1645994675423.jpg



 
Last edited:
W chuju mam o co mu chodzi. Nie czas na takie z dupy wyjęte wynurzenia.
Jemu pisałem, że za zawieszanie flag bandery (może tylko o jeden epizod chodzi), to zapewne marginalna mniejszość odpowiada. @beef tak więc Twoje zaangażowanie i pomysł, by to rozsyłać jest rzeczywiście nie na miejscu. W obecniej sytuacji to więcej szkody niż pożytku takie działanie przynieść może.
 
Jemu pisałem, że za zawieszanie flag bandery (może tylko o jeden epizod chodzi), to zapewne marginalna mniejszość odpowiada. @beef tak więc Twoje zaangażowanie i pomysł, by to rozsyłać jest rzeczywiście nie na miejscu. W obecniej sytuacji to więcej szkody niż pożytku takie działanie przynieść może.

Niech rozwieszaja teczowe flagi jak chca, byle by kladli ruskich.
 
Szykuje się "na bogato" jak jeszcze trochę wytrzymają. Szkoda, że Eurokraci dopiero teraz się obudzili. Najwyraźniej myśleli, że po jednym, max dwóch dniach będzie po ptakach, a potem oczko do zbrodniarza z Petersburga i życie toczy się dalej.

 
Jemu pisałem, że za zawieszanie flag bandery (może tylko o jeden epizod chodzi), to zapewne marginalna mniejszość odpowiada. @beef tak więc Twoje zaangażowanie i pomysł, by to rozsyłać jest rzeczywiście nie na miejscu. W obecniej sytuacji to więcej szkody niż pożytku takie działanie przynieść.
W chuju mam o co mu chodzi. Nie czas na takie z dupy wyjęte wynurzenia.

No tak, to nic takiego. Wielu ukrów mniej lub bardziej się utożsamia z tymi bandytami. Teraz biedacy walczą z najeźdźcą i tak dla jaj flaga powieszona . Sorry, ale dla mnie to poniżej krytyki, to tak jakby armia niemiecka z flagami nsdap chodziła i na odbitych terenach od czasu do czasu je wywieszała. Oczywiście nie uważam że cywilom nie należy się pomoc, ale ja pierdole. Żołnierz broniący kobiet i dzieci, jebiący putina utożsamia się z organizacją co dopuściła się bestialstwa (na polskich kobietach i dzieciach) któremu tysiąc putinów nie dorównuje. W obliczu tego jak ważną rolę odgrywa Polska dla ukrainców, takie "przypadkowe" incydenty są dla mnie niedopuszczalne.
 
Back
Top