Konflikt Rosja-Ukraina

Nie mogę znaleźć potwierdzenia informacji na temat chęci dołączenia do konfliktu Czeczenii. Macie źródło?
 
Wyobrażacie sobie tak Kopacz? Ja nie

Kurwa jak te przygłupy się lansują z tymi kałaszami. Przecież jakby tfuu była wojna u Nas, to by pisuary się prześcigały w fotkach z bronią na socjalach :jarolaugh:

pobrane.jpeg

Kaczor byłby pierwszy.
 
Jakby Ukraina przetrwała to cała inwazja to jedno wielkie polityczne samobójstwo Rosji na scenie światowej

Znaczy chuj, politycznie to i tak będą musieli się z 30 lat teraz odbudowywać, ale i tak nie widzę za dużego zysku żeby aż tyle ryzykować
 
Stany wzywają swoich obywateli do opuszczenia Białorusi. Zły znak


Może hamburgery postanowiły wykorzystać sytuację i po cichu jakiś przewrót tam organizują :zakręcony:
Sytuacja pokazuje, że wywiadowczo ten konflikt mają naprawdę dobrze ogarnięty to może jeszcze jakiś puczyk się szykuje?
 
Może hamburgery postanowiły wykorzystać sytuację i po cichu jakiś przewrót tam organizują :zakręcony:
Sytuacja pokazuje, że wywiadowczo ten konflikt mają naprawdę dobrze ogarnięty to może jeszcze jakiś puczyk się szykuje?
nie sądze, Łukaszenka sprzedaje im marchew
:DC:
 
Ale tak między bogiem a prawdą, to dobrze by było, żeby się nasi w końcu ogarnęli, że nie jesteśmy brzydką panną bez posagu, która daje za darmo (a na razie przez te 30 lat dajemy wszystkim za darmo... za te tajne więzienia CIA to powininna być konkretna armia tutaj budowana za pieniądze Amerykanów), a państwem od którego zależy spokój (głównie) Amerykanów. I wydaje się, że teraz jest dobry moment żeby wystawiać Amerykanom "faktury", bo oni tam muszą być ewidentnie zmartwieni tym, że za kilka dni Chiny upomną się o Tajwan i będą w dwa ognie grać. A Niemcy ogromnie tracą PRowo. Jak mamy zacząć być poważnym krajem, to teraz. Bo z niepoważnymi ludźmi nikt nawet nie siada do rozmów.

Jedną z konsekwencji konfliktu na Ukrainie prawdopodobnie będzie to że NATO wypowie porozumienie z 1997 roku z Rosją w wyniku czego w nowych krajach NATO nie było amerykańskich baz wojskowych z prawdziwego zdarzenia a jedynie te tak zwane bazy ,,rotacyjne’’.

Rozbudowa amerykańskich sił w PL zaczęła się za Trumpa, teraz ma to być już pelna, stała obecność jak np w Niemczech, bez oglądania się na Rosję.

Niemieckie firmy i politycy od lat siedzą w kieszeni Rosjan, kupowani za miliardy petrorubli, wystarczy wspomnieć byłego kanclerza Schröedera który najpierw podpisał z Ruskimi umowę na Nord Stream a po ustąpieniu ze stanowiska dostał stołek w jego radzie nadzorczej a teraz siedzi w ruskim Rosniefcie.
 
Kurwa mać! Rosja ma większe realne/ militarne wsparcie innych państw niż Ukraina

View attachment 34025
Ale co cię tak dziwi? Formalnie Czeczenia jest częścią Federacji Rosyjskiej, a Kadyrow, podobnie jak jego ojciec wcześniej, rządzi z nadania Putina. W teorii są to siły czeczeńskie, dokładnie gwardia prezydencka Kadyrowa, ale w praktyce są one podporządkowane dowództwu armii rosyjskiej. Śmiesznie, bo pewnie ich dziadowie czy ojcowie walili do ruskich w Groznym w latach 90
 
My mimo wspólnych niesnasek powinniśmy całym sercem stać za Ukrainą , bo w kulturowym i duchowym znaczeniu to bardzo pokrewny i zbliżony nam naród. A teraz w obecnej sytuacji znajduje się On w bliżniaczej sytuacji gdy my w 39, kiedy kazdy wyjebal na nas dupsko pomimo zapewnien .
To jest napaść na suwerenny i niepodległy kraj , którego reprezentanci są wybitnymi sportowcami , mistrzami świata , ambasadorami sztuk które uprawiają. Czują się odbrębnym narodem , mają swoją kulturę i tożsamość. Trochę jak my kiedy walczylismy o naszą niepodleglosc.Są trochę inni ale bardzo podobni , tak samo ludzmi , ktorzy pracuja , walcza , czuja , kochaja , i cierpia. Co znajduje sie w umysle ruskiego szeregowego ktory wykonuje rozkaz bombardowania blokow mieszkalnych albo strzelania do cywliow - nigdy nie pojme. Dzieci wojny gina i rodza sie w tym samym czasie. A przegranym tej wojny bedzie kazdy prosty czlowiek. Ukraina jest w trudnej sytuacji politycznej , zdana na siebie. Jednak jesli Ukraina upadnie , my jestesmy nastepni.
Ja osobisie mam nazwisko z koncowka "uk"
Co z genezy oznacza , ze moi przodkowie pochodzili z Ukrainy
Chociaz polakiem jestem i sie czuje to mam prawdopodobnie korzenie Ukrainskie

"Za zieloną Ukrainą" warto stanąć
Wołyń i Bandera - każdy to kojarzy
Ale to tylko garstka zbrodniarzy
Kontra 50 mln ludzi
Ktorzy tak jak ja i Ty chcieliby sie jutro obudzic
 



nie wiem czy ktoś wstawiał


Trochę śmieszno że jedyne co nasi rządzący robią obecnie to bieganie po pomoc i wsparcie do UE z którą mieli dotychczas na pieńku.

Sami nic nie robili od czasu aneksji Krymu w sprawie Ukrainy, mniejszy Kaczor jeszcze jeździł na Ukrainę, Litwę, do Gruzji i wspierał ich niepodległość i i niezawisłość od Ruskich.

Duży Kaczor tylko pierdzi w stołek na Żoliborzu a reszta zajmuje się zarabianiem milionów sasinów na budżecie państwa a resztę maja:gdzie:
 
Back
Top