Konflikt Rosja-Ukraina

Konfederacja nie poprzestaje.

1646665428647.png

1646665531218.png


:mjsmile:
 
Socjal jest ogólnie dobrą rzeczą bo pokazuję, ze Państwo dba o obywatela (a pomoc należy się tym co jej na prawe potrzebują). Ale w Polsce to przechodzi ludzkie pojęcie co ludzie odpierdalają. Plus te wszystkie dodtaki na wszystko i potem jest taki chłop co nie pójdzie do roboty bo sobie obliczy, że jak pójdzie to będzie miał tylko 600zł więcej a tak siedzi na dupie i ma bo dają. Albo rodzina, która nie wyrabia finansowa i klepie biedę i mają 6 dzieci np. No kurwa mać jak możnma sobie zrfobić 6 dzieci i nie myśleć o tym, że nie masz podłoża finansowego, gospodarczego żeby je wychować. Krew mnie zalewa jak widzę specjalnie grupy MOPSowe itp na których wprost piszą i cwaniaczą jak tu wyciągać kojelny zasiłek. To wswzystko powinno być monco regulowane ale problem jest taki, że już za późno na regulacje bo to osiągnęło już takie kuriozum, że to po prostu musi pierdolnąć jak inne dziedziny w Państwie. JEBAC PIERDOLONYCH NIEROBOW I PATOLOGIE SOCJALNA!


Państwo to nie mamusia a obywatel to nie dzidziuś żeby miało o niego dbać. Obywatel ma dbać sam o siebie. Socjal to nie jest nic dobrego.
 
Wpis z 2005 roku, wtedy pewnie trzeba było jebać, a co teraz pisze wyborcza?
Obecnie nie trzeba tam zaglądać, wystarczy poczytać Ciebie, by dowiedzieć się co tam piszą. Ponad 30 lat istnienia tej gazety i jedynie kilka początkowych miesięcy wolności słowa i poglądów publikujących. Koronny przykład działalności czerwonego nierządu uwłaszczającego się majątkiem społecznym.
Żona lubi ten sklep, ja nienawidzę. Już jej napisałem, że przestajemy jeździć do Auchan
Ale czekaj... dzwoń szybko do niej i odwołaj zakaz do czasu aż... Przecież na początek należy tę wiadomość sprawdzić w demagogu!!
@klocuniek

Konfederacja teraz za NS2 czy tylko Korwin?
Przypuszczam, że przeciw, jednak nie posiadam takiej wiedzy, ostatnio prawie wcale ich nie śledzę
 
Tragedia na tym twitterze


Jak Piasecki zaczyna odwalać to boje się zaglądać na konto Ziemkiewicza i spółki...

Napisałeś:

Tak więc im więcej ludności ukraińskiej nielegalnie przekroczy naszą granicę, tym większa szansa, że pojawi się więcej zwolenników OUN-B. To jest prosta, loigiczna zależność. O tym pisałem. Uważam, że spośród tego miliona osób, które już się u nas znalazły, takich zwolenników będzie mały promil, jednak zwiększa się ale również w niewielkim stopniu (mam taką nadzieję), jeśli nielegalne przekroczenie naszej granicy nie jest takie trudne jak napisałeś.
Nacjonaliści tworzący oddziały blisko Donbasu, których trzeba było stopować aby nie zaczeli wojny z Rosją na własną rękę mieliby teraz uciekać do Polski -przecież ich pierwszych rzucą na front :korwinlaugh:
Osoby z tym pozytywnym znaczeniem banderyzmu to po prostu jakiś wschodni odpowiednik wykopowych historyków, którzy nie tyle co pochwalają zbrodnie i chcą powtórki mordów Polaków tylko mają jakiś zakłamany obraz historii zaokrąglający wszystko na plus co jest spotykane u nacjonalistów bez względu na kraj.

Nie rozumiem dlaczego IPN nie robił żadnej większej kampanii antybanderowskiej, ale uważam, że jest wiele większych zagrożeń jeśli chodzi o kłamstwa historyczne. Izrael robi te swoje masowe patowycieczki do Ausschwitz robiąc z Polaków bandytów. Szkoda, że żaden rząd nie miał odwagi ich trochę przystopować jakimiś większymi opłatami za wizę turystyczną i nie wiem np. obowiązkowym polskim przewodnikiem z licencją IPNu itp. Tym bardziej, że ten kraj wydaje kase na kampanie antypolską, wiadomo dlaczego...
W porównaniu z tym ludzie wierzący, że Bandera był cudowny i że przypisuje się temu człowiekowi cudze zbrodnie to pikuś....
Też ten temat zbrodni banderowskich i pisanie o tym zaczeło być bardziej popularne jakoś po 2014 roku, wcześniej tak jakoś to był temat, którym nawet ONR się tak mocno nie zajmował...
 
Last edited:
Nacjonaliści tworzący oddziały blisko Donbasu, których trzeba było stopować aby nie zaczeli wojny z Rosją na własną rękę mieliby teraz uciekać do Polski -przecież ich pierwszych rzucą na front
Słowem nie wspomniałem o banderowskich bojownikach, pisałem o zwykłych ludziach z zaszczepionymi ideałami banderowskimi
którzy nie tyle co pochwalają zbrodnie i chcą powtórki mordów Polaków tylko mają jakiś zakłamany obraz historii zaokrąglający wszystko na plus co jest spotykane u nacjonalistów bez względu na kraj.
Obyś miał rację, jednak Dr Zapałowski, którego przywołuję dzięki @andrzej_t. jest odmiennego zdania:

"wychowywanie dzieci w heroizacji czynów takiej formacji to nic innego jak usprawiedliwianie mordów, które były dokonywane w imię niepodległości Ukrainy. Serwowanie młodemu pokoleniu takiej, a nie innej wizji II wojny światowej jest wypaczeniem, a także wtłaczaniem do umysłów ukraińskich dzieci faszystowskiego podejścia do eksterminacji innych nacji, którą przeprowadzała UPA. Z czasem takie formy zachowania będą się utrwalać już nie u dzieci, ale wśród dorastającej młodzieży, a następnie u osób dorosłych

"(...) Mamy zatem do czynienia z bardzo poważnym zjawiskiem wychowywania dzieci i młodzieży w kulcie nienawiści do innych narodów, przede wszystkim zaś w kulcie mordowania innych nacji, co jest niespotykane w skali Europy."

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/102513,bandera-w-szkolnym-plecaku.html
 
Back
Top