Konflikt Palestyna vs izrael

Wojsko na ulicach Francji 24/7. Dzisiaj tylko 7k ale ma się to zwiększyć. Dzieje się. Mówię Wam, ze jesteśmy w przelomowym momencie żeby Europa zrozumiala, ze to najwyższy czas pozbyć się muslimów.
To nie jest pozbyc sie muslimów tylko w ogóle ostati moment żeby się przereformować, zmienic politykę calej UE wewnętrzna i zewnętrzną.... jeżeli jeszcze mysla na powaznie o tym że UE i Euro ma cos nzaczyc w Świecie to ojest ostatni gwizdek ale to nie tylko polityka migracyjna... to jest z milion innych rzeczy... granice, panstwa narodowe, handel wewnetrzny, zboze, kurwa Ukraina, Chiny, rossja, system glosowania w UE, OZE, Skonczywszy na Erazmusach i innych wymianach studenckich...

Moim zdaniem jeżeli dalej Niemcy bd chcieli dyktować wszystkim swoje kurwa wspaniale pomysly zamiast dyskutowac powaznie i wypracowywac prawdziwe rozwiazania to jebnie ta Unia szybciej niz nam sie zdaje... I bedziemy mieli nie tylko POLEXIT ale moze najpierw FRANEXIT itd...
 
To nie jest pozbyc sie muslimów tylko w ogóle ostati moment żeby się przereformować, zmienic politykę calej UE wewnętrzna i zewnętrzną.... jeżeli jeszcze mysla na powaznie o tym że UE i Euro ma cos nzaczyc w Świecie to ojest ostatni gwizdek ale to nie tylko polityka migracyjna... to jest z milion innych rzeczy... granice, panstwa narodowe, handel wewnetrzny, zboze, kurwa Ukraina, Chiny, rossja, system glosowania w UE, OZE, Skonczywszy na Erazmusach i innych wymianach studenckich...

Moim zdaniem jeżeli dalej Niemcy bd chcieli dyktować wszystkim swoje kurwa wspaniale pomysly zamiast dyskutowac powaznie i wypracowywac prawdziwe rozwiazania to jebnie ta Unia szybciej niz nam sie zdaje... I bedziemy mieli nie tylko POLEXIT ale moze najpierw FRANEXIT itd...


A może kryzys który trwa i się zwiększa jest po to by inną drogą, drogą przemocy, zrobić z Europy jedno państwo? I, że to ostatnia szansa by Europa mogła wykorzystać swój potencjał i być trzecim mocarstwem a nie państwami klienckimi?
 

Prominent Islamic Theological University in Africa Declares Jihad on Israel​


oznacza to, że każdy muzułmanin w każdym miejscu na świecie powinien przyłączyć się do walki z Izraelem
------------------------------------------------



Międzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca z siedzibą w Genewie wskazuje, że "międzynarodowe prawo humanitarne jest jasne: cywile muszą być chronieni, infrastruktura krytyczna musi być chroniona. Nawet wojny mają swoje granice".

"Tysiące budynków zostało zniszczonych. Masowe ofiary na niespotykaną skalę w ostatnich latach. System medyczny jest na kolanach. Gdy Gaza traci prąd, szpitale tracą zasilanie,woda nie może być pompowana,systemy kanalizacyjne prawdopodobnie zostaną zalane. Ludzie nie mają dokąd pójść".

Po bestialskich atakach Hamas/ISIS tydzień temu na Izrael, obserwujemy bezprecedensowe łamanie prawa humanitarnego przez Izrael. Nie można zła zwalczać złem. Izrael dąży najwyraźniej do aneksji Strefy Gazy i Zachodniego Brzegu Jordanu, bez względu na koszty humanitarne. Rząd premiera Netanyahu powinien jak najszybciej powrócić do przestrzegania prawa humanitarnego i umożliwić bezpieczny dostęp pracownikom ICRC do Strefy Gazy. Międzynarodowa komisja pod kierownictwem ONZ powinna zbadać, jak to możliwe, że IDF, jedna z najlepiej zorganizowanych i wyposażonych armii na świecie, mogła dopuścić do bezprecedensowego ataku na Izrael 07.10.2023.

 
Last edited:
Konwencje dotyczące wojen są przestarzałe i pochodzą z czasów, gdy cywile nie stanowili większości ofiar. Zresztą Izrael toczy wojnę na swoim terytorium, USA jest skazane na ich poparcie bo nie ma pola manewru i dalej pompuje miliardy w utrzymanie tego państwa. Ciekawi mnie co mają do powiedzenia muzułmańscy członkowie Kongresu? W ostatniej dekadzie byli bardzo głośni domagając się praw i poszanowania. Teraz pewnie siedzą cicho bo bycie muzułmaninem chwilowo nie przynosi pożytku politycznego? :cool:
 
Na to już za późno, bo tam masz w chuj niezasymilowanych śmieci, którzy żyją w swoich gettach i mają francuskie obywatelstwo. Pozostaje inwigilacja służb i odwaga do użycia ostrej amunicji w przypadku wirażkowania
No zakaz świeżej imigracji kompletna blokada, na pewno dałaby europie zachodniej odetchnąć i deportacja wszystkich co są na kartę rowerową i nie ma czy bachor czy chuj wie kto.
 
@Karateka@ szedłeś tam z nimi dzierżąc palestyńską flagę, czy napierdalałeś ich na tyłach? :zakręcony:

Od kiedy dzidka zamkneli to nie ma kto w nich tam wjechać z maczetami w tym Krakowie.


W paryżu dalej muzea pozamykane.
 
Żeby uzyskać aprobatę Europy dla ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej, przydałby się jakiś islamski zamaszek, w którejś z Europejskich stolic... może w metrze albo w autobusie jakimś :neildegrassewhoa:
Weź mnie nie wkurwiaj, jadę właśnie flixbusem a na tyle siedzi chyba z pięciu musli, trzech ciapaków, czwórka Azjatów i tylko czarnego brakuje do kolekcji.
 
Nie wszyscy chrześcijanie, bo katolicy i prawosławni tak, ale protestanci nie
@Halibut 2.0
Ilu spośród tych katolików, którzy wg Was "wielbią kawałki płótna, itp", robią to z dosłowną intencją, wierząc, że takie wielbienie przyniesie im jakąś wartość? Chyba mylicie troskę w chronieniu relikwii i ich działanie jako akcelerator wiary w Boga z modłami skierowanymi do tych przedmiotów. Jeśli widzicie babcię klęczącą w kościele w miejscu gdzie taka relikwia jest wystawiona to macie jakieś magiczne urządzenie prześwietlające jej mózg i widzicie, że ona modli się do przedmiotu, a nie do Boga, a relikwia tylko umacnia ją w wierze co do jego wielkości, itd?
 
Nie wiem co ten pan ode mnie chce ale potwierdzam.

Czy to kozaczenie? Raczej nie. Po prostu cenie swoje zycie wyzej niz zycie jakiegos obcego mi dzieciaka ktory moze byc chodzaca bombą. Skąd te poruszenie?

Na szczęście nie jestem w palestynie i mam wyjebane.


PS: co do kozaczenia to ten sam typ ktory to pisal prul sie do Bastiana często, co tylko pokazuje jakim jest petem i kto ma problem z podnoszeniem sobie ego :tellmemore:


Bez odbioru.
 
Last edited:
Back
Top