Konflikt Palestyna vs izrael


Jak pisałem nie raz i nie dwa, godne siebie podludy, zaorać to w pizdu razem z tym namiotem cyrkowym al aqsa i pozostałościami świątyni w jeruzalem, nie zapominając o pierdolonej mekce i pierdolonym czarnym kamyku,
który niby został podarowany brudasom przez anioła (a tak naprawdę jest kamolem nerkowym wyjętym z dupy pra pra pra przodka forumowego halibuteńki).

Są uczeni od dziecka tej samej nienawiści od ponad1400 lat.
I to na nas na europę mówiono średniowiecze, przecież to jakiś nieśmieszny żart.
Tępota jebana i ciemnogród, gdzie celem życia jest nienawiść do innego plemiona.
 
Last edited:
Jak pisałem nie raz i nie dwa, godne siebie podludy, zaorać to w pizdu razem z tym namiotem cyrkowym al aqsa i pozostałościami świątyni w jeruzalem, nie zapominając o pierdolonej mekce i pierdolonym czarnym kamyku,
który niby został podarowany brudasom przez anioła (a tak naprawdę jest kamolem nerkowym wyjętym z dupy pra pra pra przodka forumowego halibuteńki).

Są uczeni od dziecka tej samej nienawiści od ponad1400 lat.
I to na nas na europę mówiono średniowiecze, przecież to jakiś nieśmieszny żart.
Tępota jebana i ciemnogród, gdzie celem życia jest nienawiść do innego plemiona.


Na nas słusznie mówiono na swój sposób średniowiecze.
Dlatego, że Europa straciła ciągłość cywilizacyjna od starożytności. Bliski Wschód i wschód nie. Dlatego do XIII wieku stali wyżej od nas. Jednak to u nas, głównie z powodu połączenia arystotelizmu i chrześcijaństwa nastąpił niewyobrażalny skok rozwojowy który trwa do dziś, i szybko przeskoczyliśmy wschód, który, jak każda inna cywilizacja wcześniej, zatrzymał się w rozwoju lub wręcz nastąpił regres.
 

Mia Ty Tępa dzido a mogłaś powiedzieć że nie popierasz zabijania dzieci, cywilów po żadnej ze stron jak normalny średnio inteligentny człowiek... :beczka:
Przecież jakis debil tutaj na cohones mówił, że do dzieciaka by strzelał. Huja by zrobił, ale fajnie w internecie przykozaczyć.
 
strefa-gazy-izrael-1024x583.jpg


Wygląda więc na to, że kiedy Polacy będą zajmowali się wyborami, w strefie Gazy będzie słychać płacz matek i dzieci.
 

Ja się nie mogę doczekać aż jakiś ciapak w bialy dzień zabije prawdziwego żyda izraelskiego w europie i zostanie to naglośnione.
To będzie krok w przód do legalnej eksterminacji tych kapciarzy jebanych allahów.

Podobno we Francji jest zakaz demonstracji. Ktoś coś więcej na ten temat?
 
strefa-gazy-izrael-1024x583.jpg


Wygląda więc na to, że kiedy Polacy będą zajmowali się wyborami, w strefie Gazy będzie słychać płacz matek i dzieci.

Najprościej byłoby na południe do braci w wierze w Egipcie.

Oh wait, Egipt odmówił przyjęcia uchodźców z Gazy.

:lol:

Czyżby dlatego że wie iż Palestyńczycy to wrzód na dupie sąsiadów, a najbardziej Jordanii.

Szkoda że Hamas nie myślał o tych cywilnych mieszkańcach Gazy gdy rozpoczynał atak albo gdy rozkradał miliardy dolarów pomocy humanitarnej.

:jjsmile:
 
Najprościej byłoby na południe do braci w wierze w Egipcie.

Oh wait, Egipt odmówił przyjęcia uchodźców z Gazy.

:lol:

Czyżby dlatego że wie iż Palestyńczycy to wrzód na dupie sąsiadów, a najbardziej Jordanii.

Szkoda że Hamas nie myślał o tych cywilnych mieszkańcach Gazy gdy rozpoczynał atak albo gdy rozkradał miliardy dolarów pomocy humanitarnej.

:jjsmile:
Miałem już piękny szkic w paincie ale już nie potrzebny.
:korwinlaugh:
Edit: albo załączam
paint.JPG


na świecie żyje 1,5mld jebanych muzułmanów, gdzie ta miłość do braciszków w wierze?
:fjedzia:
 
Ja się nie mogę doczekać aż jakiś ciapak w bialy dzień zabije prawdziwego żyda izraelskiego w europie i zostanie to naglośnione.
To będzie krok w przód do legalnej eksterminacji tych kapciarzy jebanych allahów.

Podobno we Francji jest zakaz demonstracji. Ktoś coś więcej na ten temat?
Niekoniecznie, już jeden wypchnął 90letnią żydówkę przez balkon z wysokiego piętra i co i nic...
 
Króciutko, oni tak właśnie myślą, bo jakiś dzieciojebca sobie coś pod chorą kopułą wymyślił 1400 lat temu

A potem zdziwienie, że Żydki się nie pierdolą. Gdyby postępowali jak Francja, Niemcy czy UK to już by ich dawno nie było

@lemmy pora uświadomić.
Ja takich właśnie spotykałem i się z tym nie kryli stąd nienawidzę poważnie jak zarazy.
Od dzieciaka tłoczone do łbów nasz bóg jest najlepszy w sumie to właśnie znaczy okrzyk allah akbar, żadne tam bóg jest wielki a to, że ich bóg jest większy/lepszy niż twój bóg,
że niewierny to śmieć i można z nim w sumie robić co się zechce. A niewierna kobieta o matko to już nie ma granic. Żydów nienawidzą bardziej niż nas, do szpiku kości powtarzając jak mantrę te głupoty z ich szatańskiej książeczki. Udają uduchowionych a w tej religii nic nie ma, jest pusta, jedynie nienawiścią karmi swoich wyznawców. A najgłupsi muzułmanie to czarnuchy, szczególnie te debile z usa ,chyba koranu i hadis nie przeczytali, jak tam się najświętszy mohamet z nich najbija i poniża.
Ale te przygłupy pewnie czytać ze zrozumieniem nie potrafią.
Oni są mili jak coś od nas chcą, najczęściej pieniędzy albo jak poleczkę chcą wyruchać, to w dupę milutcy habibi ;)
stonka pustynna jebana
 
Last edited:
@lemmy pora uświadomić.
Ja takich właśnie spotykałem i się z tym nie kryli stąd nienawidzę poważnie jak zarazy.
Od dzieciaka tłoczone do łbów nasz bóg jest najlepszy w sumie to właśnie znaczy okrzyk allah akbar, żadne tam bóg jest wielki a to, że ich bóg jest większy/lepszy niż twój bóg,
że niewierny to śmieć i można z nim w sumie robić co się zechce. A niewierna kobieta o matko to już nie ma granic. Żydów nienawidzą bardzij niż nas, do szpiku kości powtarzając jak mantrę te głupoty z ich szatańskiej książeczki. Udają uduchowionych a w tej religii nic nie ma, jest pusta, jedynie nienawiścią karmi swoich wyznawców.
Oni są mili jak coś od nas chcą, najczęściej pieniędzy albo jak poleczkę chcą wyruchać, to w dupę milutcy habibi ;)
stonka pustynna jebana
Ukrywanie wiary i prawdziwych zamiarów jest nawet zdefiniowane w islamie i nazywa się takijja
 
Nie ma tematu. Zydzi znalezli dokumenty

po rozjebaniu wtc tez paszporty znalezli

BRZMI LEGITNIE.
 
Nie ma tematu. Zydzi znalezli dokumenty

po rozjebaniu wtc tez paszporty znalezli

BRZMI LEGITNIE.
jak napisał to szechter to musi być prawda
 
Wojsko na ulicach Francji 24/7. Dzisiaj tylko 7k ale ma się to zwiększyć. Dzieje się. Mówię Wam, ze jesteśmy w przelomowym momencie żeby Europa zrozumiala, ze to najwyższy czas pozbyć się muslimów.
Na to już za późno, bo tam masz w chuj niezasymilowanych śmieci, którzy żyją w swoich gettach i mają francuskie obywatelstwo. Pozostaje inwigilacja służb i odwaga do użycia ostrej amunicji w przypadku wirażkowania
 
Back
Top