Koncert życzeń

moim skromnym zdaniem fajny pomysł estetyczny, z tymi organizacjami i kategoriami wagowymi :D. Jak najbardziej jestem za. Tylko wiadomo, nie to się liczy na forum, aby napizgać jak najwięcej postów i mieć coraz to wyższą wagę, czy to federację. Tylko dobre mma i zabawa ;-)
 
rowniez dodalbym kolory, ale na ten moment nie chce pierdolic bez sensu, bo @Dzihados na pewno cos trzyma jeszcze w zanadrzu. :) wlasnie zaczalem sie za tym rozgladac, bo nie bylem pewien czy juz do konca zostane w Brutaalu... :C
 
@Dzihados sprawdzałem na ie, chrom, operze. Zależy gdzie się kursorem najedzie podczas ładowania strony, jeżeli pierwszy baner to zakrywa te buttony z rozpiskami itd.
 
Wlasnie zawuwazylem, ze moj avatar nie pojawia sie przy postach na MMARocks. Musze cos zaktualizowac, bo innych avki wyswietla normalnie.
 
Czy jest/będzie opcja dodać tematu do nielubianych? Coś w podobnym stylu co dodaj do ulubionych, tylko że zamiast tego żeby nie było go widać w nowych postach?
Niby można dodać najciekawsze do ulubionych ale wtedy nie ma tam nowych tematów i newsów. A w najnowszych dużo niepotrzebnych dla mnie typu seriale itp
 
Nie wiem, ale coś mi sie nie podobają te rangi pod nickiem , czcionki, kolory i w ogóle.... Wiem @Dzihados / @defthomas , że działacie coś w tej kwestii, więc liczę , na pozytywne efekt końcowy!

  • Takie szarfy widze przy nickach modów, może to jakoś wykorzystać do rang userów...?
  • Kolory nicków - albo tak jak pisałem, każdy niebieski kolor ( i rangi sa inne jeno), albo kolor nicku uzależniony od rangi.
  • Nadal brak PW (tak wiem, marudzę) ;)
 
co to kurwa jest w ogole shark fights? :D przeciez tego chyba juz nie ma!

e: widze, ze nawet Perv o to Chmursona spytal. #tureckiemozgi
 
Mam problema: jak wchodzę na główną (wiem wiem, po co?) to automatycznie przenosi mnie do logowania, w zasadzie do czegoś co się zwie "associate forum" czy jakoś tak. Próbuje się logować i na Masu i na Masutatsu i nic. Przez to nie mogę przeglądać głównej. Pomocy
 
@Masu : uzytkownik "Masu". Hasla nie zmienialem - wiec powinienes miec to stare ze strony glownej (poki co, nie sa zsynchronizowane). Daj znac czy sie zalogowales - jesli nie, wysle ci nowe na emaila podpietego do konta.
 
Login: Masu

Hasło: to liczbowe? czy razem z mailem?

Czy :

Login: mail

Hasło: liczbowe


Bo i tak nie działa:(
 
Intryguje mnie ta drabinka (organizacje/wagi). Widzę, że wciąż dodawane są kolejne. Jestem ciekaw efektu końcowego.
 
Miałem dziś problem by się zalogować na cohones. Wpisywałem maila i hasło i nic. Reset hasła też nie pomógł a na cohones udało mi się dostać przez mmarocks, logując się na stare hasło... O co chodzi tu:D?
 
EJJJ, niech wroci edycja dluga! wiem, ze analiza i typowanie wymagaja krotkiego okresu, ale nie mozna tego zmieniac tylko na ten czas? :(
 
Back
Top