Kobiety walczące w MMA

Camis co jakis czas przewija sie w materialach z UFC podczas roznych fan expo. Strasznie nieprzyjemna i sztuczna sie wydaje.
 
Co za różnica, czy jej gacie widać spod sukienki czy jak jest w bikini na plaży?
Przecież to nawet nie gacie, tylko spodenki czy jakie szorty. Ludzie, niech pokazuje jak najwięcej jak ma co ! Moim zdaniem najnaturalniejsza ring girl. Sztuczne to są dopiero te amerykańskie pustaki. Tylko niekoniecznie swojego faceta musi pokazywać na instagramie :p
 
Co za różnica, czy jej gacie widać spod sukienki czy jak jest w bikini na plaży?

No mnie zawsze śmieszy to, że na plaży dziewczyny ubierają skąpe stroje, chcą żeby było je widać, a jak w normalnym miejscu pokażą kawałek stanika czy coś to już panika.
Druga sprawa, zawsze mnie wkurwia pudelkowa nagonka typu "Wow! Celebrytka pokazała majtki. Jest jej wstyd?" (Gdzie aparat praktycznie sam jest wtykany we wszystkie otwory), a dzień później "Znana postać nie założyła dzisiaj majtek, jak tak można?!". No kurwa, o majtki się czepiają, o ich brak też. Jedyne rozwiązanie, jakie też robię, to unikanie tego syfu (tych ploteczek).

Ale dobra, temat nie i tym :)
 
Jakoś nigdy mnie nie ruszało, że lasce widać GACIE przez spódniczkę. Przecież to niczego nie odsłania - dla mnie zero różnicy.
 
Jak dla mnie Jhenny najlepsza. A na tej fotce mam wrażenie, że to nie bielizna Camilli tylko po prostu spodenki widać tak jak na lewej i prawej nodze ten sam kolor, ale nie wnikam. Co za różnica i co w tym dziwnego, że laska nosi bieliznę. Większa gafa jak paparazzi robią taką fotkę i któraś jej nie ma...No, ale słabe jest w ogóle fotografowanie ludzi z takiej pozycji. Wszędzie szukają sensacji i by "gwieździe" dopiec.
 
Bez szperania po googlach. Wiecie kto to?

image2_sm.jpg
 
W pierwszej chwili jak odwróciłem lampka myślałem, że to Miesha, ale tatuaże ją zdradziły.
 
Gabi jest pociągająca jak spłuczka od klozety, szczególnie jak szczela te samojebki z fona z mała syrenka.
 
Back
Top