Kobiety (+18 - NSFW)

@Janusz Pomijając fryzurę opaleniznę uśmiech jakość zdjęcia i kilka innych to wspólny mianownik w tych zdjęciach to jedynie duże piersi. Nie nie miałem bladego pojęcia że to ta sama osoba sądzę że znajdzie się jeszcze "kilka" osób, które popełniły ten sam błąd co ja. W zasadzie dalej ciężko mi w to uwierzyć ale dokopałem się do źródła i spoko. Fakt fajnie że o siebie dba ale jak dla mnie nie jest atrakcyjna wcale.



Żeby nie robić offtopu to:



Posted-On-Shock-Mansion2416.jpg




Posted-On-Shock-Mansion2616.jpg




Posted-On-Shock-Mansion3615.jpg




Posted-On-Shock-Mansion3914.jpg




Posted-On-Shock-Mansion526.jpg




Posted-On-Shock-Mansion508.jpg




Posted-On-Shock-Mansion489.jpg




Posted-On-Shock-Mansion4412.jpg
Posted-On-Shock-Mansion2516.jpg
Posted-On-Shock-Mansion3814.jpg
Posted-On-Shock-Mansion0816.jpg




Posted-On-Shock-Mansion3316.jpg
Posted-On-Shock-Mansion3116.jpg
 
renato, jak dla mnie leciutka przesada, nie przeszkadza mi to, ale zdecydowanie bardziej wolę figury bez zarysowanych mięśni. Aczkolwiek wysportowane jak najbardziej
 
Twarze mają okropnie sztuczne, zresztą nie tylko twarze. Nie zmienia to faktu, że ruchałbym.
 
Zadzwiacie mnie. Jeszcze wczoraj była ogólnocohonesowa podnieta tą sesją, a gdy już ujrzeliście dziewczyny topless, to nagle lipa? :D Czego Wy oczekiwaliście? Przecież dziś takie są standardy piękna :D
 
Ale serio uważasz, że blondynka jest najmniej sztuczna i najbardziej naturalna z tej trójki??
 
Strasznie słaba ta sesja. Kompletnie bez polotu.


kiedyś dawno temu kupowałem CKM. Nigdy nie widziałem tam dobrej sesji, z jakimkolwiek polotem. Niczego nie oczekiwałem po tej sesji, ani mnie ziębi ani grzeje. Jedynie ta laska z nierobionymi (najmniejszymi) piersiami na mały plus.



Standardy piękna? Powiedziałbym, że cekaemowskie chyba. Standardy piękna to raczej modelki Victoria Secret, mocno uogólniając. CKM to standardy silikonu.
 
Kaczka


Była jeszcze taka, co chyba wyprowadzała raz Kornika i mało co jej jest nie wyszedł z gorsetu.
 
Back
Top