Kobiety (+18 - NSFW)

brittney_palmer_a01.jpg




brittney_palmer_a02.jpg




brittney_palmer_a03.jpg




brittney_palmer_a04.jpg




brittney_palmer_b01.jpg




brittney_palmer_b02.jpg




brittney_palmer_b03.jpg




brittney_palmer_b04.jpg




brittney_palmer_c01.jpg




brittney_palmer_c02.jpg




brittney_palmer_c03.jpg




brittney_palmer_c04.jpg
 
parę gifów z fajną dupą :] fotki już nie takie fajne, więc nie wrzucam :p



36kjr.gif




34vs2.gif




0UBYp.gif




RjLRE.gif




i na koniec mój dzisiejszy faworyt ...



1351171736321.jpg
 
Hm, u mnie sie wyswietla ... to w takim razie prosze o usuniecie posta, bo edytowac nie moge.
 
http://www.holachica.es/index.php/page/4



Generalnie to polecam śledzenie blogasa :)
 
Kaczka, nie monitoruje tego tematu co dziennie czy nawet co miesiąc ale ilekroć tu zaglądam to jest twój post z jakąś laską co wietrzy sobie waginę. Trochę się ogarnij bo jak zauważyłeś na stronie nie mamy informacji o treściach tylko dla dorosłych a nikt z nas nie chciałby mieć przez twój brak odpowiedzialności kłopotów.







PS Cofnąłem się o stronę i rozszerzam apel na pozostałych użytkowników (Gambit, do Ciebie głównie). Myślę, że m.in. zdjęcia kobiet zajmujących się łechtaczką drugiej kobiety nie powinny się tu pojawiać.
 
Jakby na głownej pojawiło się info, że temat kobiety jest +18 to podejrzewam, że liczba go odwiedzających wzrosła by kilkukrotnie xD
 
Nie przeglądałem całego tematu, fisting poleciał do kosza dzięki za zwrócenie uwagi. Kwestia została poruszona na redakcyjnym mailu i zobaczymy do jakich wniosków dojdziemy.
 
Ja przeglądam ten temat, ale nie pomyślałem w moim ptasim móżdżku, że rzeczywiście niektóre wpisy mogą być nieodpowiednie. Choć tego typu temat jest na większości for na których bywam, więc to uśpiło moją czujność. Jednak Kaczce trzeba przyznać, że jego wybór panien jest naprawdę dobry i jak któraś mi wpada w oko, to zwykle jest to od Kaczki.
 
Chciałbym też zauważyć żeby zaprzestać wstawiania zdjęć panien które wyglądają jakby miały poniżej 16 roku życia ( i prawdopodobnie tak jest ) a kaczce czasami to się zdarza.
 
Back
Top