Kobiety (+18 - NSFW)

Musze sie pochwalic jakie ostatnio poznalem 3 top modelki w Pracy;]

1.Kasia Struss

kasiastruss.jpg


2.Jacqueline Jablonski
jablonskibybennyhorne.jpg


3.Siri Tollerod :)))

sirik.jpg
 
Nie znalazłbyś iceman, oj nie znalazłbyś ;)



W tej branży nie chodzi o urodę, ale o oryginalność, plastyczną, symetryczną twarz, idealne proporcje sylwetki. Jednym słowem kobiecość i nietuzinkowość się liczy. To nie miss podwórka ;)
 
Mylisz pojecia,nie dalem zdjec miss swiata czy zdjec z top 3 rankingu najpiekniejszych,tylko top modelki,zupelnie oddzielna kategoria,tu liczy sie bardziej wyrazistosc,oryginalnosc urody itd itp :)



@up dokladnie!



ta pewnie na meskie oko to ladniejsza! :)



taylorcolehotgirlfeatur.jpg
 
modelki to sa tragiczne dupy, waza 40kg i nie az strach dotknac zeby sie nie zlamalo cos, o cyckach juz nie wspominam bo ich tam nie ma...
 
Zależy kto co lubi, mnie też się osobiscie moldeki nie podobają chyba, że taka Krupa, jest modelką ale ciało ma całkiem w porządku.
 
To sa fotomodelki/modelki erotyczne/modelki bielizny oddzielna kategoria.nie znacie się ;P a teraz do roboty!
 
takie czasy ze suchar jest kanonem urody , a Tyra to już emerytyra raczej , co nie zmienia faktu ze jeszcze fajne krągłosci reprezentowała , teraz by jej kazano isc na liposukcję XD
 
Polska top modelka - mi się nie widzi kompletnie - aczkolwiek rozumiem ten biznes - i nie mam nic przeciwko, aczkolwiek do łózka bym nie zaprosił (pomijając już sam fakt ,żem żonaty:-)).



z6709256X,Anja-Rubik-ma-typowa-dla-modelki-figure--To-dzieki.jpg
 
modelki są za chude. modelka plus pięć dziesięć kilo-niebo



no ale to inny świat, inne reguły, inny czaj
art_104.jpg
 
gallery73475278500x500.jpg




388880_177848748974591_174042136021919_344498_832243892_n.jpg




http://w487.wrzuta.pl/film/a97w2blnKvC/keyra_augustina_pokaz_erotyczny - ktoś tego nie zna ? :]
 
^^^Głodnemu chleb na myśli :-)



Chciał Kena - był Ken, ale nie chciałem psuc tego jakże pięknego tematu - stąd edycja
 
Back
Top