Kobiety (+18 - NSFW)

Ano, Marquardt vs Gouveia. Idealne combo i takie wszechstylowe, takiej akcji aż się chce uczyć i naśladować, bo jak się uczyć to od najlepszych na świecie, a nie podrzędnych trenerów ;)
 
Żeby nasze KOBIETY miały takie kształty kobiece jak ta małolata ...;)



Kaczka, to ŻADNI trenerzy, wariaci i owszem, bo kto koksuje swego psa przykładowo?;] Raczej tu się odnosiłem do uczenia od najlepszych, czyli fighterów UFC w tym wypadku (choć oczywiście obaj są poza w tej chwili), aniżeli BJJ od jakiegoś trenera z purpurą np;) Wiem, że tym się mogę narazić wielu osobom, ale ...nie chce mi się zbytnio argumentować i udowadniać, ale oglądając za dzieciaka najlepszych tenisistów na świecie i potem mając 19lat, ja grając praktycznie 3miesiące wzorując się na mych idolach w tym sporcie(Agassi, Muster) ogrywałem kilku szeregowych trenerów, którzy uczyli rózniste roczniki tego sportu. Coś w tym jest :) Czlowiek uczy się w największym stopniu przez naśladownictwo, a najwięcej za dziecka właśnie. Nie wiem, może to kwestia wyobraźni i talentu :P ale ile technik dzięki oglądaniu MMA poznałem, od low kicków po wszelkie dźwignie, teraz bez problemu do zastosowania dla mnie, wręcz odruchowo. Mówię od low kicków, bo jedyne czego się uczyłem na treningach w życiu to boksu(oczywiście ze sportów walki), reszta to naśladownictwo, ale obecnie wychodzi to podobnie, a wydaje mi się, że i lepiej niż moje granie w tenisa. No, ale pracy nie rzucę dla MMA, a jednego z drugim nie połącze jak Irokez, bo twarz mi zbyt potrzebna w tym co robię by ryzykować :) Już nie offtopuje :P
 
Wygląd kobiety to kwestia indywidualnych upodobań.



Wolę naturalne dziewczyny, ewentualnie modelki ale bez dziubków itp, przedewszystkim z naturalnym biustem (foto 1)



Czasami zdarzają się piękne amatorki przed lustrami w łazience, pozornie nieprzygotowane i na swój sposób urocze (foto 2)



Hostessy, fotomodelkimodelki i inne gwiazdy internetu momentami rzucają na kolana (foto 3)



No i w końcu gwiazdy - nic dodac nic ując (foto 4)











tumblr_kqdlsgIxeZ1qz7dr7o1_500.jpg




tumblr_linm1nGCqV1qgc9j3o1_500.jpg




russianchickspfotos-97.jpg




monica-bellucci-topless-celebdump01.jpg
 
@belmondo ; podobno wraca moda na styl lat 60 i 70 więc wrócą grzywki, długie włosy i bobry ;)
 
@belmondo



Ta laska nazywa się Kai Asami. To zdjęcie jest genialne na pozostałych nie wygląda już IMHO tak genialnie (ale wciąż nieźle ;) )



http://www.tw1111.com/1111/?p=1114
 
Back
Top