Kliczko vs Haye wasze typy

Malinowski, Pindera powiedział, że Wałujew tej walki nie przegrał. Może typował remis :-) Zresztą większość zagranicznych ekspertów widzało zwycięstwo Anglika w tym starciu.
 
Tens



Na pewno Haye tego nie wygrał :) Co do Haye'a nie jestem obiektywny, bo go po prostu nie lubię, więc nie chce wdawać się w dyskusję. Ale marze o tym by Kliczko posłał go na dechy :D
 
ja bym chciał, żeby wygrał Haye [mimo że jest arogancki i prowokacyjny, a nie lubie takiego zachowania w sporcie] chociażby po to, żeby coś ciekawego w końcu stało się w wadze ciężkiej i Kliczkowie "opuścili tron", bo walczą po prostu nudno, z opuszczoną lewą ręką i tylko rozbijają tymi swoimi prawymi prostymi. Wystarczy spojrzeć na walkę z Briggsem [wiem, że to ten drugi K walczy z Hayem] od jakiejś 7-8 rundy miał go na widelcu i tamten już tylko zbierał wszystko na twarz i zamiast przyspieszyc i go skonczyc to go tak rozbijał jedną ręką do 12 rundy...
 
Malinowski, no właśnie Haye to wygrał. Rosjanin szedł do przodu i młucił powietrze swoimi ciosami.
 
Nie chcę mi się oglądać powtórki, pamiętam jednak uczucie, z resztą wkurzające jak Haye unikał walki i wyglądał jakby się bał, za to w 12 rundzie pokazał, że walkę mógł nawet skończyć wcześniej. Tyle, że w boksie jest trochę wiecej rund i "sędziując" wyszło mi więcej dla Wałujewa, bo próbował, robił, byłagresywny, inicjował akcje, a Haye tylko uniki pokazywał praktycznie.Nie ma jednak chyba co tego odgrzewać i jakiejś głębszej dyskusji, bo i tak wygrał "ogólnie" lepszy fighter i przynajmniej mamy ten pojedynek, a nie starcie Wałujewa z Kliczką.



Tens zabawne, że mówiąc wygrał Haye podałeś co robił Wałujew, a nic na temat co zrobił Haye by wygrać :P
 
Żeby było sprawiedliwie to Wałujew też nie powinien wygrać z Evanderem :) No ja nawet ostatnio oglądałem walke Valuev-Haye i sorry ale Haye tylko biegał.
 
php5aUpyfHayeScales2.jpg
php9j5kraWladweighedin.jpg



Władimir Klitschko 110 kg David Haye 93.4 kg
 
Odbyło się już oficjalne ważenie przed jutrzejszą galą w Hamburgu. W walce wieczoru Władimir Klitschko skrzyżuje rękawice z Davidem Haye. Stawką tej konfrontacji będą trzy mistrzowskie pasy w kategorii ciężkiej. IBF i WBO należące do Ukraińca oraz WBA, którego posiadaczem jest Brytyjczyk.



"Dr. Żelazna Pięść" wniósł na wagę 110 kg, natomiast "Hayemaker" okazał się bardzo lekki ważąc zaledwie 206 funtów (93.4 kg)!, czyli zaledwie 6 lbs więcej niż wynosi limit kategorii junior ciężkiej.






boxinnews.pl
 
W tej walce emocję skończą się po wyjściach zawodników do ringu. Z takim podejściem na pewno się nie zawiodę, a zawsze jest szansa, że się miło rozczaruję.
 
Widac ekpię Haye przywiózł niezłą i doping ma znacznie lepszy niż Kliczko.







Ps.W walce z Harrisonem ważyl 1 kg mniej.
 
właśnie sprawdziłem na boxrecu że to jego najniższa waga od kiedy walczy w ciężkiej! jak przejebie niech zejdzie znowu do crusier i zabije Włodarczyka! byłoby miło!
 
doping ma znacznie lepszy niż Kliczko



na samej gali na pewno Brytole beda zagluszeni przez Niemcow
 
Wygrana Haye'a może ostro namieszać w całym boksie, nie tylko w wadze ciężkiej, może wrócą do ogłądania tego sportu znudzeni hegemonią Ukraińców kibice, ale jakoś nie widze zwycięstwa Angola, chociaż chyba nikt w ostatnich latach nie miał na wygraną takiej szansy.
 
Ja zdecydowanie za wczesnie zaczalem ogladac, zanim bedzie main event znow zdarze sie zniechecic do ogladania boksu na dluzszy czas. Ta gala jak na razie to totalna porazka, a na dodatek Przemyslaw Babiarz , najbardziej meski prezenter TVP.:-)
 
w ogole pamieta ktos kiedy ostatnio tvp robila transmisje boksu :) ?



main event przewidziany na 22:45
 
Back
Top