Kącik hip-hopowy. #rapsy

Też mnie to rozwaliło podczas oglądania teledysku,a przeróbka genialna.

Zeuus tutaj mistrzostwo, zwrota życia:
 
ja mam zajawkę ostatnio na Włodka, Ci "nowi raperzy" mnie nie przekonują kompletnie.
 
Last edited:
Deys całkiem spoko daje. Czegoś takiego na PL scenie też chyba jeszcze nie było.



 
Zamawiał ktoś coś kiedyś w aptaun sklep? Ile trzeba czekac na udostępnienie płyty mp3 po zaksięgowaniu siana ?
 
Deys bardzo średnio, to nie jest raper bitewny. Nawet jeśli z nim przegra SB to powinni schować się do jaskini i z niej nie wychodzić. Najbardziej żałosne typki na scenie (chyba powoli przebijają Poznań)
 
No ja przesłuchałem i mega średnia ta płytka jak dla mnie. Poprzednia o niebo lepsza.
 
Nie wierzę, że słuchacie Borixona dla przyjemności. Boże co za miernota wychodzi ostatnimi czasy. Dobrze, że Kękę zapowiedział nowy album na fejsbuku w końcu będzie coś do posłuchania.
 
zaraz wjedzie @Instinct i ojebie Bonsona od gory do dolu, haha.

mama I did it!!!
fakt, troche chujowa ta płyta :cool:
ja akurat się jaram w tym roku Bonsonem, ale ta płyta strasznie wtórna jest, Backstage (VNM :cool:), Mama i did it, Wracam do domu (piękne, klimat w chuj) fajne, reszta do wyjebania
Lovesong byłby fajny gdyby nie ten refren zjebany.

wjechał też nowy Borixon, najlepsze numery poszły na single niestety - podobają mi się S.O.S. (najbardziej), Miasto Idealne, Mój jest ten kawałek podłogi, Mój stary dom, Kochasz mnie?, 100 tyś złoty i Lady Pank, Jedzie pociąg do Warszawy (córka BRXa w refrenie :D), czyli ponad połowa płyty... nie jest źle, ale mogło być lepiej.
 
ogólnie mega chujowy ten rok w rapie i w pl i za granicooo
miałbyć kurwa Kendrick w tym roku, Weezy, Yela, Yeezy i chuj wyszło.
się okazuje że płyta roku dla Nicki Minaj, zajebiście.
 
Śmieszno - smutno się to czyta gdy się wychowało na Wu-Tang Forever, bo na Enter the Wu-Tang (36 Chambers) byłem za młody :p

Prawie jak Ed, Edd i Eddy.
co w tym śmiesznego skoro oni zjadają ten cały Wu Tang wszystkim? kiedyś słuchałem ale trzeba iść z duchem czasu, tym bardziej że Wu Tang tą nową płytą się zbłaźnił w chuj, wtórne gówno dla hajsu.
 



na tej płycie Sławów męczą mnie te bity, ale te 3 kawałki są akurat zajebiste, mam nadzieje że nowe brzmienia będą większością nowej płyty, bo teksty i # mają oni piękne.
jeszcze 3 tyg do premiery.
 
Back
Top