Kącik hip-hopowy. #rapsy


615zZp62LlL.jpg



:DC:
 
Śledzicie Drake vs Kendrick Lamar? Ostatnio co chwilę coś nowego
Póki co to K-dot wyciera nim podłogę, a w ostatnim dissie poszły już dość poważne punche o małolatach i mam nadzieję, że Kendrick nie walił tym w powietrze.

Największą pizdą w tej całej zadymie jest J.Cole, który dostał pocisk, odpowiedział, a potem przepraszał Kendricka :beczka:
 
Śledzicie Drake vs Kendrick Lamar? Ostatnio co chwilę coś nowego
Nie. Słucham rapu, więc takich gówien nie śledzę.
Sprawdziłem tylko bit Alchemista do któregoś kawałka, bo ludzie w necie pisali, że gowno w chuj i gdyby to nie był ALC, to nawet najgorszy podziwmniak by za darmo takiego bitu nie wziął. Bit chujowy na maksa
 
Póki co to K-dot wyciera nim podłogę, a w ostatnim dissie poszły już dość poważne punche o małolatach i mam nadzieję, że Kendrick nie walił tym w powietrze.

Największą pizdą w tej całej zadymie jest J.Cole, który dostał pocisk, odpowiedział, a potem przepraszał Kendricka :beczka:
Ty kurwa co masz do Joe Cole? Chcesz się bić




O co tam chodzi w Murzynowie? Jakieś poważne dissy? Weź ktoś dej jakiś artykuł bo nie wiem ocb
 
Nie. Słucham rapu, więc takich gówien nie śledzę.
Sprawdziłem tylko bit Alchemista do któregoś kawałka, bo ludzie w necie pisali, że gowno w chuj i gdyby to nie był ALC, to nawet najgorszy podziwmniak by za darmo takiego bitu nie wziął. Bit chujowy na maksa
Bit dekady w Polskim rapie to nienawiść do policji



Kurwa jak to dawno było :dismay:
 
Od tego się zaczęło:



I reszta jest tu na przykład:


Drake wypuścił fałszywe informacje, żeby cały świat myślał że jest pedofilem. Genialny ruch.

Fałszywe info to wypuścił chyba o tym, że ma córkę 11-letnią. Kendrick to łyknął, po czym Drake nawinął, że karmią go fałszywymi informacjami.
 
Back
Top