Kącik hip-hopowy. #rapsy

drugi numer z tej reedycji, troche lepszy przede wszystkim bit
Pezio dalej daleko od szczytu formy chociaż najgorzej nie jest, ale niektóre linijki mega chujowe
 
A to pamiętacie?:



Co zabawne, Kobra nagrał Golden Erę odchodząc kompletnie od tej "klasycznej" konwencji rapu, ale zrobił to świetnie i GE to jedna z lepszych płyt rapowych w 2013. Niby trochę na hipokrytę wychodzi poprzez to, ale zrobił dobrą robotę.
 




btw. te kanaly co @yonigga zapuscil kiedys to dla mnie jest zloto, tyle perelek tam znalazlem, ale uznaje ze 4 to max na jednego posta :D
ta Reverie btw. dobra dupeczka i koncertem tez rozjebala na kempie ktoryms, napisalem jej na fb kiedys, ze jak chce to sie moze ze mna ozenic, ale nie odpisala, teraz i tak juz mi sie nie podoba :mamed:
 
Wbijam na konfe i dają mi majka
mówie Dejnie że jest miękka fajka
Diaz wstaje i brawo mi bije
Miesha sie pyta czy mam już dziewczyne
Khabib podchodzi częstuje ciasteczkem
Mówie ziomeczku, tiramisu?to nie chce
Pytań miliony, a mniej odpowiedzi
Czy jednej chce żony, czy zechce mieć dzieci
Kiedy moja walka i skąd się znalazłem
Mówie spokojnie dopiero przylazłem
Łysy już kmini, że fejmik się zgadza
Conor drze ryja, że tylko on to tu władza
Taka historia mi się dzisiaj śniła
Pozdro prawilne trolle z cohones #rodzina
 
Jak słyszę takie Playboi Carti to tylko jedno pytanie sobie zadaję - Dokąd zmierzasz rapie?
Mógłbym jeszcze magistra zacytować a rap do psa Saby przyrównać, ale zamiast tego odpalę kanał RhymezVids na jutjubje i odpalę jakąś perełkę. Może być to:
 
Jak słyszę takie Playboi Carti to tylko jedno pytanie sobie zadaję - Dokąd zmierzasz rapie?
Mógłbym jeszcze magistra zacytować a rap do psa Saby przyrównać, ale zamiast tego odpalę kanał RhymezVids na jutjubje i odpalę jakąś perełkę. Może być to:

wyjmij kija z dupy


świetny teledysk, numer średni jak na Travisa ostatnio gdzieś zaczął tracić troche stylu
 
A to pamiętacie?:



Co zabawne, Kobra nagrał Golden Erę odchodząc kompletnie od tej "klasycznej" konwencji rapu, ale zrobił to świetnie i GE to jedna z lepszych płyt rapowych w 2013. Niby trochę na hipokrytę wychodzi poprzez to, ale zrobił dobrą robotę.


Kobra good guy. Szkoda że zajął się prowadzeniem szpanera i przestał nagrywać ale podobno jest jakaś szansa na nową produkcję.
 
Jak słyszę takie Playboi Carti to tylko jedno pytanie sobie zadaję - Dokąd zmierzasz rapie?
Mógłbym jeszcze magistra zacytować a rap do psa Saby przyrównać, ale zamiast tego odpalę kanał RhymezVids na jutjubje i odpalę jakąś perełkę. Może być to:

co to za dinozaur?:DC:
 
co to za dinozaur?:DC:
Big Daddy to był idol Big eLa. Już na tym klipie (1994 chyba) Jay-Z latał z takimi przyspieszeniami, że te kwiczące i stękające nowoszkolne cioły bez flow mogą tylko pomarzyć. Siedemnastoletni Shyheim też pokazał jak to trzeba robić. Muzyka współczesna to taka sinusoida. Cała ta nowa szkoła będzie jak Papa Dance czy inne tego typu szity. Za kilka lat tylko tylko kawałek o miłości do coco ludzie będą pamiętać, podczas gdy klasyka gatunku będzie wieczna jak Elvis
wyjmij kija z dupy
Spoko, nie wczuwam się. Nie podchodzi mi zdecydowana większość tego co dziś króluje. Myślę, że gdybym był gówniarzem to ta sieka by mnie nie porwała. Tamten rap miał w sobie coś, co czuła ta garstka osób, która latała po szkole w begach nim lenary wyszły.
 
Back
Top