Kącik hip-hopowy. #rapsy

Kilka lat temu na bieżąco śledziłem co tam sie w tym światku dzieje. Od dwóch lat jakoś zajawka przeszła, co sie teraz ciekawego dzieje ?
zależy od kiedy przestałeś sie interesować ;P zapytałem bo w sobote rusyly pierwszej eliminacje do WBW 2016 i wygrał Toczek, ale dosc niespodziewanie 'powrocił" wujek samo zlo i doszedl az do finalu pokonujac po drodze faworytów :p Czekam na filmiki z walk.
 
zależy od kiedy przestałeś sie interesować ;P zapytałem bo w sobote rusyly pierwszej eliminacje do WBW 2016 i wygrał Toczek, ale dosc niespodziewanie 'powrocił" wujek samo zlo i doszedl az do finalu pokonujac po drodze faworytów :p Czekam na filmiki z walk.

Haha jak WSZ doszedł do finału nawet eliminacji to nie za dobrze z kondycją polskiego freestylu :D
 
co z Twoim poprzednim kontem monster?
dluga historia, przyszedlem jakis czas temu pod wplywem, szajba mi odjebala i sam chcialem bana na rok ale mi sie odwidzialo poznej, a teraz nie chca odbanowac mi konta a nic nie zrobilem nikogo nie wyzywalem ani nic ;P odpisujac tobie dalem se bana.
 
super wypowiedzi Busty, mam nadzieje że wreszcie sfinalizuje nowy album bo już pierwsze słuchy że ma wyjść były 3 lata temu i mam nadzieje że nie zawiedzie i wykrzesa z siebie jeszcze iskre na album życia, ostatnio mam zajawke, słucham go dużo i wogóle jest jednym z moich ulubionych raperów w historii
 
Back
Top