Kącik hip-hopowy. #rapsy

autotune to fajny efekt, ja go lubie tak samo jak zresztą s&c ale nie u każdego to pasuje, akurat Sobota fajnie z tego korzysta u Kanye Westa też lubie tunea posłuchać :tongue:
 
Jest tu jakiś fan Ras'a. Wstyd przyznać bo poznałem go dopiero jak mu się Que dograł na nową płytę, a tu gość ma mega dyskografię. Sprawdzam właśnie nową płytę i sample takie jakie lubię. Dobre flow/teksty 7/10 co do charyzmy i głosu to mnie do końca nie przekonuje.
 
Nowe odkrycia :D


Prze dobre to jest ale jakoś głos Bałagane mnie od zawsze wkurwia :D

Tutaj np. gdyby go wyciąć i zostawić samego Sentino to byłoby prze pięknie. Nie wiem czy kojarzysz Sentiego ale posprawdzaj bo ma unikatowy styl i najlepsze śpiewane refreny w Polsce :D
 

Moim zdaniem ten chłopak to odkrycie roku, chociaż muszę przyznać, że niewielu się ze mną zgadza. Taki sam powiew świeżości jak Taco. Tylko, że jak słucham Taco to bolą mnie uszy od rymów prostszych od konstrukcji cepa.
 
Prze dobre to jest ale jakoś głos Bałagane mnie od zawsze wkurwia :D

Tutaj np. gdyby go wyciąć i zostawić samego Sentino to byłoby prze pięknie. Nie wiem czy kojarzysz Sentiego ale posprawdzaj bo ma unikatowy styl i najlepsze śpiewane refreny w Polsce :D

Znam Sentino, średnio mi podchodzi, chyba moje uprzedzenie do Niemców i to, że wydygał przed Paluchem :D Wiem, że coś tam znaczył na niemieckiej scenie. Głos Bałagane jakoś mi siedzi ;)
a propo Niemców :D

Nowe kolabo Bushido z Shindym, ten mixtape już był w chuj sztosem ;)

Nowy Gibbs. Kurwa jakby 2Pac żył i by zajebali kawałek razem to byłby real OG shit.

Nowy Jeezy
 
Znam Sentino, średnio mi podchodzi, chyba moje uprzedzenie do Niemców i to, że wydygał przed Paluchem :D Wiem, że coś tam znaczył na niemieckiej scenie. Głos Bałagane jakoś mi siedzi ;)
a propo Niemców :D

Nowe kolabo Bushido z Shindym, ten mixtape już był w chuj sztosem ;)

Nowy Gibbs. Kurwa jakby 2Pac żył i by zajebali kawałek razem to byłby real OG shit.

Nowy Jeezy

Niemiecki rzeczywiście jest asłuchalny, ale są kawałki, które katuje bez końca, przykładowo:


Co do Jeezyego to słyszałem kawałek, średnio mi podszedł pomimo, że jak najbardziej moje klimaty.

Całkiem fajne, dobrze buja i nieźle zaśpiewany refren coś w stylu podśpiewek Chrisa Browna :D
 
to jest o marzeniach ktore nigdy sie nie ziszcza...a jednak


Sentino jeszcze ujdzie, ale ten Diho czy Malik to juz poziom dna, mialem ZL 1 i 2 ten Diho kazdy kawalek zjebal, jak go slyszalem to musialem to przewijac
 
Last edited by a moderator:
Trochę nowego fr rap

Jakieś dissy chyba znowu na Kaarisa, ale o co tu chodzi to nie wiem ;)


Therapy jak zapierdoli bita to nie mam słów. Ogólnie chyba najlepszy trapowy producent. Chociaż znam tylko jego (pozdro dla mnie). Jednak klasyka, którego wyprodukował nigdy nie zapomnę ;)

To też mocne ;)

+ Nowy Gedziula. Piękny teledysk, numer też się wkręca po jakimś czasie. Jednak czekam na płytę ;)

Bit rozpierdol, te cykacze :heart:
 
Trochę nowego fr rap

Jakieś dissy chyba znowu na Kaarisa, ale o co tu chodzi to nie wiem ;)


Therapy jak zapierdoli bita to nie mam słów. Ogólnie chyba najlepszy trapowy producent. Chociaż znam tylko jego (pozdro dla mnie). Jednak klasyka, którego wyprodukował nigdy nie zapomnę ;)

To też mocne ;)

+ Nowy Gedziula. Piękny teledysk, numer też się wkręca po jakimś czasie. Jednak czekam na płytę ;)

Bit rozpierdol, te cykacze :heart:

:pray:Nie siedzę we francuskim rapie, znam tylko pojedyncze kawałki, ale zajawiłeś mnie niesamowicie. Charge - KAARIS chyba najlepsze z tego. Bit z "ZOO" znam przez ten kawałek:
Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że tu zajebiście poleciał. Zastanawia mnie jedno, czemu na całym świecie raperzy jakoś wyglądają, tzn. podążają za modą, LV, Gucci itd. a u nas dalej baggy jeansy i w tego typu koszulkach śmigają: http://www.membranarapgra.pl/pol_pm_T-shirt-Chada-Nie-Osadzaj-grafitowy-4861_1.jpg
 
:pray:Nie siedzę we francuskim rapie, znam tylko pojedyncze kawałki, ale zajawiłeś mnie niesamowicie. Charge - KAARIS chyba najlepsze z tego. Bit z "ZOO" znam przez ten kawałek:
Można go nie lubić, ale trzeba przyznać, że tu zajebiście poleciał. Zastanawia mnie jedno, czemu na całym świecie raperzy jakoś wyglądają, tzn. podążają za modą, LV, Gucci itd. a u nas dalej baggy jeansy i w tego typu koszulkach śmigają: http://www.membranarapgra.pl/pol_pm_T-shirt-Chada-Nie-Osadzaj-grafitowy-4861_1.jpg

bo raper nie ma wygladac, tylko rapowac, nie bez powodu hip-hop wywodzi sie z ulicy, a tam nie ma guczi czy luji witon
 
Back
Top