Kącik hip-hopowy. #rapsy

niech ten ostr już wypierdala bez kitu
50 letni skrzypek w bluzie mass dnm co musi napierdalać płyty co roku na jedno kopyto żeby rodzine wyżywić będzie pierdolił o tym że hiphop nie umarł póki on napierdala te swoje chujowe płyty, z czym do ludzi


 
Ostry się skończył po "Masz to jak w banku", ale ładnie pojechał po tych wszystkich wtórnych skrzeczących pizdusiach na autotjunach. Prospuję.
 
niech ten ostr już wypierdala bez kitu
50 letni skrzypek w bluzie mass dnm co musi napierdalać płyty co roku na jedno kopyto żeby rodzine wyżywić będzie pierdolił o tym że hiphop nie umarł póki on napierdala te swoje chujowe płyty, z czym do ludzi



Niech napierdala do upadłego skoro ludzie ciągle chcą tego słuchać, w tym ja. Wolę monotematycznego Adama niż te jebane hiphopolo, które obecnie się uprawia. Ja się cieszę, że jest na scenie ktoś kto pozostaje raperem a nie stara się być piosenkarzem ;) każdy znajdzie coś dla siebie, jak widać po sprzedaży, nie jestem w tym sam.
Pozdro!
 
Kurłaaa jakie to dobre. Chociaż z rapem to mało ma wspólnego


Rapem to to nie jest, ale propsuję w chuj. Mega sztosiwo. Takiej melodii nam trzeba w tym kraju. Kurwa mać, też się rozkleiłem gdy duszę ojca unosił anielski orszak.
 
Back
Top