Kącik hip-hopowy. #rapsy

a teraz wrzuca daty premier ludzi z GOOD Music, m.in. Pushy
on chyba wyprodukował wszystkie te materiały, w którymś wywiadzie jakoś pół roku temu mówił o tym Cyhi
 
płyta [out now]
zobaczymy co tam Cole wysmażył bo ostatni materiał był nudnym gównem, a do 2014FHD czasem wracam
 
Nie jestem fanem polskiego rapu, ale od kilku dni ten kawałek siedzi mi w głowie i co chwilę słucham.
Co by nie mówić Peja to najbardziej prawdziwy raper w Polsce, a tu jeszcze jako młodziutki szczyl :lol:
 
Co to znaczy według ciebie?
Że ma najlepsze papiery na to żeby "rapować o życiu" i takie tam. Sam pochodzi z biedy i patologii i nie musisz się zastanawiać czy to co mówi nie jest jakąś historyjką usłyszaną na przerwie w prywatnej szkole. Mówię, oczywiście o tych mainstreamowych raperach.
A co ? Źle mówię ?
 
30727121_1876411992379189_790062009356412434_n.jpg
 
to będzie bardzo mocna wiosna/lato masa projektów jest w drodze
w czwartek nowy Wiley
za 8 dni YG
Rocky też jakoś niebawem powinien w końcu wypuścić TESTING bo przeciąga to strasznie, jak nie wyda przed 25 maja (premiera pierwszego albumu z 5 weekendowego runu Kanye) to jego płyta przepadnie
potem Kanye run z 5 albumami co piątek (Pusha, Kanye, Kanye x Cudi, Nas, Teyana)
po tym odrazu w kolejny piątek Drake
gdzieś tam swoje albumy na ukończeniu mają Schoolboy i Jay Rock
Jaden Smith zapowiedział już w tamtym roku że znów coś wyda, Lil Wayne pracuje nad czymś nowym + może w końcu ten Carter V wyjdzie
i jeszcze pewnie zapomniałem o paru ciekawych projektach bo tyle tego jest
 
to będzie bardzo mocna wiosna/lato masa projektów jest w drodze
w czwartek nowy Wiley
za 8 dni YG
Rocky też jakoś niebawem powinien w końcu wypuścić TESTING bo przeciąga to strasznie, jak nie wyda przed 25 maja (premiera pierwszego albumu z 5 weekendowego runu Kanye) to jego płyta przepadnie
potem Kanye run z 5 albumami co piątek (Pusha, Kanye, Kanye x Cudi, Nas, Teyana)
po tym odrazu w kolejny piątek Drake
gdzieś tam swoje albumy na ukończeniu mają Schoolboy i Jay Rock
Jaden Smith zapowiedział już w tamtym roku że znów coś wyda, Lil Wayne pracuje nad czymś nowym + może w końcu ten Carter V wyjdzie
i jeszcze pewnie zapomniałem o paru ciekawych projektach bo tyle tego jest

A coś rapowego wyjdzie w tym czasie?
 
Back
Top