Kącik hip-hopowy. #rapsy

Tym razem teledysk do "404". To co się dzieje z klipami Pokahontaz przy płycie "REset" to jest jakaś magia. Autentycznie klasa i przecieranie oczu ze zdumienia:o o: Dawno się tak nie odnajdywałem w HH jak w tym, co robią od jakiegoś czasu K44 i Pokahontaz:cool:
 

Najlepsze z płyty:

bit
tenor.gif



Póki co te nowe tracki nie podchodzą mi wcale :(
________
 
Tak jak mnie ostatnio wkurwiają polskie rapsy tak Pokahontaz i Kaliber odjebali kawał dobrej roboty(było wstawiane, ale chciałem się podzielić opinią :P)
 
fajnie, że kolejny raper nagrywa z Włochami. Jak widać oni też idą w stronę nowej fali z USA.
Żabson moim zdaniem teraz wyznacza trendy jeśli chodzi o ten typ muzyki.

Pod spodem trochę zdań, które możecie wstawić w post jak chcecie skrytykować merytorycznie.
-co to za pedał z warkoczykami?
-kiedyś to było, nie to co teraz.
-co to za wyjce na ałtotjun?
-co to za murzyn tam skacze?
-co to za gówno, tupak lepszy
 
fajnie, że kolejny raper nagrywa z Włochami. Jak widać oni też idą w stronę nowej fali z USA.
Żabson moim zdaniem teraz wyznacza trendy jeśli chodzi o ten typ muzyki.

Pod spodem trochę zdań, które możecie wstawić w post jak chcecie skrytykować merytorycznie.
-co to za pedał z warkoczykami?
-kiedyś to było, nie to co teraz.
-co to za wyjce na ałtotjun?
-co to za murzyn tam skacze?
-co to za gówno, tupak lepszy

Dobre prowo, prawie sie nabrałem z tym "wyznaczaniem trendów" :deniro:
 
idealny przykład, że pieniądzę dają władzę, a władza daje w rapie street credit. Najbardziej memowy raper, który w Polsce uważany by był za płaczka i gościa, który robi pedalską muzykę nagrywa z murzynami, dla których strzelanina to normalka.
 
O kurwa cos sie zaczyna dziać... disik spoko, czekam na odpowiedz mimo iz TPS'a nie lubie to ma niektore kawałki kozackie, zależy jak sie wstrzeli w bit, moze to byc ciekawy beefik.
 
podklepcie z jakiś 5 ciekawych płyt, które wyszły w ciągu roku w pl rapie? bo troche z tyłu jestem, ostatnio sprawdzilem rasmnetalism nowy i bonsona, a tak to nie ogarniam juz powoli
 
Back
Top