Kącik hip-hopowy. #rapsy

PS. Znacie takiego holenderskiego ziomka jak Redlight Boogie ? On nagrał kiedyś jedną CD po angielsku i zaliczył kilka featów, m. innymi z Seanem Pricem (zajebisty numer Heat Rock).
Obczajcie se jego stare kawałki nie wiem czy on jeszcze nagrywa, a jak tak to pewnie po holendersku a nie znam jezyka. Ale te po ANG warto w chuj:



 
chuj wie co ten Rocky kmini
to raczej single nie są
odrzuty, albo previewsy numerów które zostaną wypuszczone dokończone na materiale
tak czy inaczej cały ten koncept który sobie rozkminił wydaje się być ciekawy, zobaczymy jak to się rozwinie
ciekawe czy dziś kolejne "niewiadomo co" wrzuci
 


@MirsadBektic Beron-internetowi napinacze. . Tak z głowy, nie wiem czy aktualne, ale widziałem post gdzie ktoś Ci proponuję Pazeroty a to raczej nie o to chodziło... mam więcej na playliście ale tam jest ponad 1k kawałków :(
 

Bardzo dobre. Dziś na swojej playliście znalazłem gości, których z 3 lata nie słuchałem. Od razu przesłuchałem całe 3 albumy.








Na okładce albumu jest raz Bhon, a potem Bohn. Nigdy nie wiem jak go poprawnie napisać. Ale jego album akurat jest w moim top 10.
Ogólnie to mam w chuj tego undergroundu zapisanego na youtubie i dysku to co jakiś czas można się powymieniać utworami z najlepszej epoki :redford:
 
Bardzo dobre. Dziś na swojej playliście znalazłem gości, których z 3 lata nie słuchałem. Od razu przesłuchałem całe 3 albumy.








Na okładce albumu jest raz Bhon, a potem Bohn. Zawsze nie wiem jak go poprawnie napisać. Ale jego album akurat jest w moim top 10.
Ogólnie to mam w chuj tego undergroundu zapisanego na youtubie i dysku to co jakiś czas można się powymieniać utworami z najlepszej epoki :redford:

nie znam żadnego z nich :o o:
jak . . . to . . . moż . . . . :shy:
zara sie zabieram za słuchanie
 
Back
Top