Kącik hip-hopowy. #rapsy


ta plyta to, w moich oczach a wlasciwie uszach absolutny top polskiego HH, do dzisiaj. Gdzies kaseta lezy i sie kurzy #fchujwspomnien



@Jakub Bijan wiem, ze nie Twoje klimaty ale kojarzysz, moze sampel z kawalka ponizej? zaczyna sie od 0:01, pomysl, z gry jest, pewnie starej bo i kawalek wiekowy ;) odpowiedz w spojlerze
Metal Gear Solid pierwszy na PSX, gdy po wlaczeniu plytki pojawia sie napis Konami
 
Kurde bez spoilera bym nie skumał. Ciekawe w sumie.
ja po pierwszym razie gdy uslyszalem ten kawalek od razu skumalem :wink: Byly to, zamierzchle, stare czasy sprzed internetu ale fakt, ze kawalek czasowo nie odbiegal zbytnio od mego ukonczenia, pierwszego MGS'a, ktorego uwazam za jedna z kilku gier, ktore wywarly na mnie najwieksze wrazenie, ever. #nostalgiafchuj

 
bit chujowy, słychać że remix jakiś to jest
ale tekst i refrenik oczywiście sztos


wystawiajcie wszyscy. Oni nie maja żadnych praw do tej nuty. Przywłaszczyli sobie hasło na mój yt i położyli rękę na moim katalogu całym który w ogóle nie jest przedmiotem mojej umowy o dzieło z nimi. Nie wierzą w mój projekt to w tak dziecinny sposób teraz to blokują co jest bzdurą bo kolejne nuty tylko wzbudzą zainteresowanie słuchaczy. Kolejna sprawa która trafi przed sąd i którą wygram. Wyłączyli mnie z monetaryzacji kanału mojego a uzyskali dostęp do konta mojego pod pretekstem wstawiania linków do dzwonków i sprzedaży digitalnej danej nuty. Biznes po polskiemu
 
jak ktoś się jara wixami z UK to polecam ten materiał bo to złoto
ostatni raz tego słuchałem w 2014 chyba, dzisiaj z okazji tego singla sobie wróciłem, co to jest za rozpierdol grany to szok
jeszcze lepiej mi siada niż kiedyś bo w 2016 się bardziej w UK wkręciłem



 
Back
Top