Joe Rogan i Fighter and The Kid

uwielbiam podcasty Rogana, a szczególnie fight companion sobie włączyć po gali i jednocześnie zgrać ich rozmowy z wideo z walki
 
Sobie mysle, co to za swietna brunetka i sobie obejrzalem ten podcast




Kurwa wspołczucia dla jej chłopaka który siedzi obok niej i tego slucha.
 
Dobry podcast u Joe. Jakas niezla babka calkiem fajnie nawija o krioterapii i zanurzaniu w lodowatej wodzie:
 
Juz byla w kilku podcastach u Rogana. Ciekawa kobitka z duza wiedza. Polecam odsluchac poprzednie.
 
Chyba @Piotr Pędziszewski obejrzyj, bo warto :)
Btw. Piotr widze w podobnym kierunku idzie ze swoją Grupą :)

Ps. Polecam n/w podcast, Piotrze:
Code:
https://soundcloud.com/anikandflorian/ep-18-in-studio-guest-brendan-schaub?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Anikandflorian+%28The+Jon+Anik+and+Kenny+Florian+Podcast%29
 
ten odcinek jest tak mega, że każdy powinien go zobaczyć, akurat wiedziałem, że defu lubi duet B&B.

ten akurat odcinek Anika i Floriana mocny, bo Brendan - i tyle. osobowość gość ma naprawdę mega jak tylko zaczął być bardziej "otwarty". muszę ogarnąć inne ich odcinki, dziwnie się słucha Jona przeklinającego... :)

TFATK to moja podstawa jeśli chodzi o słuchanie, czysty fun.
 
Widziałem ten odcinek dzisiaj, chyba najlepsza jaki zrobili.


jeśli chodzi o gości to Rob musiał być strzałem w dziesiątke - Dyrdek od zawsze pozytywny. ogólnie strasznie rzuca się w oczy przylizywanie do ludzi Callena, ale idzie się przyzwyczaić.
 
Brendan juz ma chyba wywalone w UFC bo ten Twitt z bucikami Pumy to taka mala szpila wbita w Reeboka
Oczywiście, że ma. Ja juz nawet dziwne uczucie mam gdy widzę jego foty gdy walczył robione dla ufc. Good for him.
 
Oczywiście, że ma. Ja juz nawet dziwne uczucie mam gdy widzę jego foty gdy walczył robione dla ufc. Good for him.
mozna to wywnioskowac rowniez z jego wypowiedzi. Naprawde zdziwilbym sie jakbym go jeszcze kiedykolwiek ujrzal w oktagonie.
 
Mówił że może jeszcze raz zawalczy "dla fanów" ale to tyle. Z hajsem z podcastu można już pewnie przyjąć że to koniec kariery
 
Back
Top