Joe Rogan i Fighter and The Kid

Rogan powiedział, że walka Janka z Manuwą była dobra i że Janek jest twardy :crazy: Schaub stawiał na Janka i nawet kojarzył z kim wygrywał w karierze. Wiedział, że mamy tutaj duża organizację na "K" :lol:
 
Rogan powiedział, że walka Janka z Manuwą była dobra i że Janek jest twardy :crazy: Schaub stawiał na Janka i nawet kojarzył z kim wygrywał w karierze. Wiedział, że mamy tutaj duża organizację na "K" :lol:

To bylo zajebiste, ale co do walki Jana z Manuwa, to mysle ze oni nie byli zbyt skoncentrowani na tej walce :D Gadali sobie o wszystkim, tylko nie o walce :D
 


Podcast prawie czysto polityczny z byłą dziennikarką Russia Today, o mediach, Rosji, Bliskim Wschodzie, wyborach prezydenckich 2016 , i sporo spraw wewnętrznych USA, dobrze się słuchało.
 


Podcast prawie czysto polityczny z byłą dziennikarką Russia Today, o mediach, Rosji, Bliskim Wschodzie, wyborach prezydenckich 2016 , i sporo spraw wewnętrznych USA, dobrze się słuchało.


ooo moja dziewczyna wróciła
 


Podcast prawie czysto polityczny z byłą dziennikarką Russia Today, o mediach, Rosji, Bliskim Wschodzie, wyborach prezydenckich 2016 , i sporo spraw wewnętrznych USA, dobrze się słuchało.


Ladna laska, ale chyba nie mam ochoty sluchac politycznego pierdolenia. Te cale spoleczne rzeczy sa mega wkurwiajace. Nie moge sluchac Rogana mowiacego o Rosjanach, gejach, transgenderach, feministkach i innych tego typu rzeczach. Jak slysze "social things" mam ochote rozjebac komputer.
 
fajniutka ta ABBY,jak znajde czas to napewno podcast do obejrzenia :smile:
 
ale pierdolenie, po 15 minutach mam dosc
Czekam na podcast z jakims naukowcem i licze, ze Rogan sie nie najebie i da mowic rozmowcy.
 


Podcast prawie czysto polityczny z byłą dziennikarką Russia Today, o mediach, Rosji, Bliskim Wschodzie, wyborach prezydenckich 2016 , i sporo spraw wewnętrznych USA, dobrze się słuchało.

bardzo dobry podcast.Interesujaca mnie tematyka,bardzo cieszy mnie fakt,ze zarowno Joe jak i Abby(chyba sie zakochalem :shy:)bedac Jankesami swiadomi sa tego jakim "wielkim dobroczyncom tego swiata" sa kolejne rzady Stanow Zjednoczonych Ameryki Polnocnej. Abby naprawde przesympatyczna,ladniutka i do tego zgadzam sie ze wszystkim co powiedziala w tym podcascie:heart:
 
Od 2giej godzinie o sztucznej inteligencji (@DaimonFrey - moze Ciebie zainteresuje), wczesniej pierdolenie o Islamie, religii - asluchalne pierdoly i narzekanie. Natomiast jak zaczeli mowic o sztucznej inteligencji zrobilo sie ciekawie.
 
Slucham tego podcastu od jakiegos czasu przed snem i musze przestac, bo zaczalem wiecej przeklinac i brorowac do wszystkich dookola.
 
miałem dziś dzień wolny, pograć sobie chciałem w Mordor, nie miałem co słuchać więc powtórzyłem sobie podcast, który słuchałem dosyć dawno - jeśli ktoś tego nie słuchał - PRZYMUS.

 
miałem dziś dzień wolny, pograć sobie chciałem w Mordor, nie miałem co słuchać więc powtórzyłem sobie podcast, który słuchałem dosyć dawno - jeśli ktoś tego nie słuchał - PRZYMUS.


Kiedyś go lubiłem, ale chciałbym żeby już poszedł na emeryturę.

Of2hPek.jpg
 
Back
Top