Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu :D

Mam 27 lat ,MMA zainteresowałem sie w 2004 r kiedy to dostałem tą magiczną płytke od kumpla z galami UFC ,chyba tam były najlepsze pojedynki od gali nr 1 do 15 R.Gracie,Belforta,Couture,Shamrok,Ortiza niedało sie zapomniec,Ogólnie to turnieje KSW w Polsacie się oglądało po nocach i tak sie oczarowałem tym pieknym sportem
 
27 lat



moja historia tutaj :)



http://cohones.mmarocks.pl/topic/marcin-user-o-spolecznosci-mma-i-sile-jaka-stanowia-fani



ps



miałem swoje typy na gimnazjalistów i wszystkie się potwierdziły :)
 
24 lata, mma interesujesi od tak dawna, ze nawet nie pamietam tych czasow, bo bylem za mlody, ogladam regularnie wszystkie gale mma od pierwszej Pancrase, ale zarejestrowalem sie na tym forum dopiero w 2010roku, bo wtedy zalozyli u mnie we wsi internet.:-)



To w odniesieniu do wczesniejszych postow, bo mialem niezla banie jak je czytalem:-)ale wiek prawdziwy, 24.
 
Pierwsza walka którą widziałem :
referee-watches-greek-wrestlers-in-ancient-olympic-games.jpg


A tak serio, temat przypomina mi ten który pare lat temu załozył kaczka, a miał on na celu gromadzenie danych o użytkownikach, które sami mu sprzedawali. Well done Mr Socialtechnics. Podajcie numery PESEL wraz z nr dowodów osobistych jeśli posiadacie.
 
To ja tez widze,ze jestem starym chujem,ale staro sie nie czuje,tylko jak chuj.Nie pamietam[z racji wieku]jaka gala mma byla pierwsza jaka ogladalem,gdyz duzo nadrabialem sledzac stare gale,ale od TUF3sezon zaczolem ogladac ufc regularnie[nigdy nie ogladalem Pride na zywo],pierwsza Polska gala to KSW15.
 
22 lata. MMA interesuje się od gali KSW 10 - Dekalog. Zajarały mnie walki Błachowicza i Sztangi, od tamej pory coraz bardziej wchodziłem w tą tematykę. Pierwsze obejrzane UFC to 141, ale staram się nadrabiać każde braki z innych gal Polskich czy Światowych w miarę regularnie. :-)
 
Uwaga! Wujek Gornik ma racje, nie piszcie od kiedy ogladacie mma, bo ktos to wykorzysta do niecnych celow.



@ian, nie czujesz bazy:-)
 
@Wujek

A tak serio, temat przypomina mi ten który pare lat temu załozył kaczka, a miał on na celu gromadzenie danych o użytkownikach, które sami mu sprzedawali. Well done Mr Socialtechnics. Podajcie numery PESEL wraz z nr dowodów osobistych jeśli posiadacie.


Nie popadaj w paranoję. Wiek i podanie gali, która zapoczątkowała zainteresowanie MMA to nie jest podawanie swoich danych osobowych ;p



@Up :-)
 
Trotyl, brzozy, tajne dościa CIA, CNN, TVP i BBC do naszych danych. Jak tu żyć, panie senatorze... ;/
 
Ja się tylko Wujku Gorniku zastanawiam, czy dobrze przemyślałeś uczestniczenie w akcji z p. Oknińskim i pokazywanie twarzy w różnych vkonfach. Łowcy danych czychają :-).
 
gromadzenie danych o userach....:-)



mam lata 23 ;)



MMA interesuje sie gdzies od 2008, pierwsze walki jakie ogladałem to pride, ale zajarałem sie mma odkąd obejrzałem jakies walki Lesnara, zostalo mi to ze wciaz najbardziej wielbie HW ;)
 
No to Chmielu ma nową ksywę:D haha. Już zawsze jak będę go widział to mi się przypomni Ogniem i Mieczem hehe.


Dobra, każdy się może pomylić, cieszę, że przynajmniej komuś humor poprawiłem ;)
 
Kiedyś był taki jeden delikwent co się chwalił że MMA zaczynał oglądając Shooto na streamach , ciekawe czy tu się wypowie :-)



A Cactusowi jakoś mi trudno uwierzyć :-)
 
22 w grudniu, a UFC chyba po TUFie sie zainteresowalem, nawet nie wiem jak trafilem na to, wszystko sciagalem z neta.



tufy od poczatku, ufc od 50 bodajze + wybrane walki Chucka. (kto go kurwa nie kocha?)
 
Hubi, uważaj co piszesz, bo tak jak namierzają dane osobowe w necie, tak też później w konswkwencji ścigają młodych gniewnych z piwem pitym w krzakach!
 
Pamiętam jak zakładałem konto na mmarocks (27.02.2011 jak podpowiada profil i sherdog) specjalnie po to, żeby wejść na chata przy okazji debiutu Irokeza w UFC - taka ciekawostka :-)
 
mega temat



29 lat, stara gwardia, dziffki :-)



temat UFC od pierwszej walki Machida Shogun, a mocniejszy wkręt od Pudzian Najman chyba :D
 
29, jak to mówią za rok rozpocznie się prawdziwe życie ;)



Gala, która zapoczątkowała? Ciężko ująć, był boks, potem już mi się miesza...K-1. Pamiętam jak ściągnąłem UFC 1, wypaliłem na płytce, bo mnie zajebiście nakręciło. No, ale jakoś nie śledziłem w tamtych czasach tego za bardzo. UFC 13 bodajże ściągnąłem. Potem był chyba tak naprawdę Pride, a ja podjarany highlightami Randy'ego Ninjy Rua i uwielbianego z K-1 CroCopa przede wszystkim usłyszałem, że Nastula zawalczy na Pride. Megapodjarka. Wtedy formuła Pride bardziej mi przypadła do gustu, przestałem nieco patrzeć poza Ocean...ale w którymś momencie zacząłem już regularnie, Bellator od bodajże 8 większość live lub na drugi dzień, UFC nie pamiętam, które było pierwsze z tak regularnie oglądanych (choć widziałem na oczy każde od 1, bo nadrobiłem:]). Ciężko mi ubrać to w daty, nawet kumple z podstawówki mi przypominają, że zawsze mówiłem, że chciałbym oglądać walki przekrojowe, karateków z zapaśnikami, bokserów z kickbokserami...;)
 
Lat 24 w październiku



Mma zainteresowałem się przed walką Pudziana z Najmanem - chciałem sprawdzić, z czystej ciekawości, o co w tym właściwie chodzi. Wcześniej współlokator mi pokazywał jakieś walki. Potem, jako fan boksu, zainteresowałem się, czy bokser może sobie poradzic w tej dyscyplinie i prowadząc badania - wciągnąłem się. Pierwsza moja "bieżąca" gala UFC to chyba Lesnar vs Carwin, w każdym razie pierwsza, która wywołała tak pamiętne emocje (miałem nadzieję, że Brock dostanie lanie, a rozczarowanie trwało bardzo długo :P).
 
26 lat, MMA oglądam na poważnie od czasu gdy Griffin zadusił Shoguna czyli UFC 76, jakoś w polowie 2007 roku bodajże.
 
@Born

nawet kumple z podstawówki mi przypominają, że zawsze mówiłem, że chciałbym oglądać walki przekrojowe, karateków z zapaśnikami, bokserów z kickbokserami...;)


Jesteśmy róweśnikami, ale ja w postawówce widziałem TYLKO piłkę nożna, graliśmy w każdej wolnej chwili ( nawet regularne treningi w miejscowym klubie były) ;p
 
Back
Top