Jakich rapsów słucha klasyczny Sebix?

Bathurst

BAMMA
Bantamweight
Witam serdecznie panowie
Ze względu na, nazwijmy to, pewien projekt artystyczny, chciałbym się dowiedzieć czego słucha tytułowy Seba. Polskiego hip-hopu przestałem słuchać kilkanaście lat temu. Nie jestem w stanie, z różnych względów, przesłuchać powiedzmy kilkudziesięciu płyt popularnych polskich raperów. A wśród użytkowników na pewno jest wielu takich co to na rapsach i ich słuchaczach zna się jak mało kto ;)
Więc, wyobraźcie sobie takiego klasycznego Sebixa, najlepiej z nieco patologicznej okolicy. Wykształcenie podstawowe/zawodowe, niskopłatna fizyczna praca, grube weekendowe melanże. Mniejsze/większe problemy z prawem, strój głównie sportowy. Jakich rapsów słucha? Który z raperów jest najpopularniejszy?
Jeśli ktoś poczuł się urażony tytułem tematu czy opisem, z góry przepraszam. Nikogo nie chce obrażać. Chodzi mi po prostu o opis który najlepiej oddaje grupę o którą mi chodzi. Szanuje każdego człowieka... Będę wdzięczny za tytuły, najlepiej linki do kawałków na YT.
 
Witam serdecznie panowie
Ze względu na, nazwijmy to, pewien projekt artystyczny, chciałbym się dowiedzieć czego słucha tytułowy Seba. Polskiego hip-hopu przestałem słuchać kilkanaście lat temu. Nie jestem w stanie, z różnych względów, przesłuchać powiedzmy kilkudziesięciu płyt popularnych polskich raperów. A wśród użytkowników na pewno jest wielu takich co to na rapsach i ich słuchaczach zna się jak mało kto ;)
Więc, wyobraźcie sobie takiego klasycznego Sebixa, najlepiej z nieco patologicznej okolicy. Wykształcenie podstawowe/zawodowe, niskopłatna fizyczna praca, grube weekendowe melanże. Mniejsze/większe problemy z prawem, strój głównie sportowy. Jakich rapsów słucha? Który z raperów jest najpopularniejszy?
Jeśli ktoś poczuł się urażony tytułem tematu czy opisem, z góry przepraszam. Nikogo nie chce obrażać. Chodzi mi po prostu o opis który najlepiej oddaje grupę o którą mi chodzi. Szanuje każdego człowieka... Będę wdzięczny za tytuły, najlepiej linki do kawałków na YT.
A jakich słuchają "pato"inteligenci?
Jedni i drudzy słuchają chujowych rapów. Proste.
P.S. Co Ci te sebixy zrobiły?
 
Dziś bezwzględny nr 1 i 2 w mainstreamie zasięgowo to Mata i Sobel i długo długo nic a czy sebixy ich słuchają namietnie. Ciul wie.


W mainstreamie za sebixowego z tych starszych chyba najbardziej robi dziś Paluch , Kizo oraz Słoń.
 
Patrz jakie niebezpieczne sebki. Mata ma 21 lat a wygląda na 12. Choroba roczników 2000 plus




A to nr 2 w Polsce

 
Last edited:
Im więcej autotune nasrane tym lepiej, no i jeszcze ten Kizo, który ma głos jakby miał zatwardzenie
 
A jakich słuchają "pato"inteligenci?
Jedni i drudzy słuchają chujowych rapów. Proste.
P.S. Co Ci te sebixy zrobiły?
Nie mam pojęcia i nie jest to przedmiotem mojego zainteresowania.
Nic mi nie zrobiły, nie mam z "Sebixami" styczności, gdybym miał to bym ich zapytał czego słuchają.
Widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Nie znam się na tym więc pytam innych którzy, może się znają.
 
Dzięki wielkie za wszystkie linki. Myślałem że będzie właśnie więcej tematów typu "jebanie konfidentów, lewe interesy, dziwki koks i gangsterska" jak pisał @flyingleb

Jak ktoś jeszcze chce wrzucajcie śmiało - im więcej materiału tym lepiej
 
Dzięki wielkie za wszystkie linki. Myślałem że będzie właśnie więcej tematów typu "jebanie konfidentów, lewe interesy, dziwki koks i gangsterska" jak pisał @flyingleb

Jak ktoś jeszcze chce wrzucajcie śmiało - im więcej materiału tym lepiej
Za moich czasów Sebixa boomera słuchało się Firmy, Szajki, Pc Park, PCP, Małolata, Tewu, Wnb, WSP Do tego bardziej znane. Potem nastała era RPK CS









Jednak to nie był chłam, jaki dzisiaj słuchają Sebki wypchany pozerką.
 
Back
Top