Jaki polski zawodnik pokonałby SOLDICA?!

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Jaki zawodnik polskiego pochodzenia miałby szansę pokonąć SOLDICA bez podziału na federację?
Moje typy:
- Grzebyk
- Pawlak
 
  • Haha
Reactions: PIR
Może Skibiński i Oniszczuk z 77/84, a na pewno 2/3 naszych półciężkich w UFC. Reszta w 77-84 (oprócz wymienionego wyżej Grzebyka) bez szans i chyba tak samo 93.
 
Na dzien dzisiejszy nie widze kandydata (made in Poland) na pogromce sterydianowego Robochlopa ani w 77kg ani w 84kg. Zestawianie go z kims z kategorii wyzszych nie ma kompletnie zadnego sensu takze odpuszcze sobie rozwazania.
 
Skibiński dlaczego nie!> Oniszczuk bez szans. Fajnie, że się śmiejcie z Akopa ale pamiętajcie " Chcesz mieć kobietę anioła zrób jej niebo na ziemii" :_)
 
Mówi się że najlepszym średnim na chwilę obecną jest Krzysztof Jotko. Jeśli to prawda to może on dałby radę? :mamed:
Nie lubię jotki ale jednak od lat bije się w ufc, wydaje mi się ze mógłby sprawić trochę problemów Soldiciowi.
 
Walkę Jurasa z Soldicem bym chętnie zobaczył. Ale nie wiem czy legenda zdecyduje się na powrót z emerytury?
 
Ale Grzebyk ma chyba największe szanse bo ma czym przyjebac.
Na Roberto to za mało. Żeby ujebać Soldicia to potrzebny jest ktoś na bardzo wysokim poziomie i problemy RS. To dało wygraną Dricusowi bo to świetny zawodnik pukający dziś do rankingu UFC i do tego Soldić miał problemy z wagą i był półżywy w klatce.
 
Akop w catchweight a Robeto by go zlekcewazyl by sie rozjadl i rozpił. Akopowi wchodzi prawy cross roberto zamroczony Akop do bocznej i go tam ubiła. Artur krzyczy mamy to!
Wojek nie wie co się dzieje, Kawul jak Guardiola przy 5 bramkach lewego z wolfsburgiem łąpie się za głowę. Instagram skacze i skanduje Akop.. Mma rocks mdlee, ITC traci głos.
Tomek z Fighsportu na live z jakieś wioski gdzie są podrzednę walki w K1 krzyczy O KURWA. WM z mma news odwiesza kariere. Bartra i Sarara patrzą w ekran i zbierją szczęki z Ziemi.
Budzik dzwoni 7 rano.
 
Piłem do tego, że Fightsport został chyba zablokowany przez KSW i w trakcie gal KSW Redaktor Tomek jest na mniej medialnych galach. Bardzo szanuje pracą redaktora Tomasza, który jest zawsze przygotowany merytorycznie i onieśmiela wiedzą sportową jak i ogólną. Ponadto prowadzi wywiady po rosyjski i ostatnio chyba po angielsku.
 
Back
Top