Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

2 lapki te z dzisiaj, i po jednym z 8 gb ramu ale tam chyba 5500 byl dla rodzicow i siostrzenicy. Chyba, ze ten 5500 z 8 ramu jest lepszy niz ten, to podmienie mamie jak cos :D
daj linki do tych co zalutowałeś, bo ja nie pamiętam. To Ci powiem, który najlepszy.
 
daj linki do tych co zalutowałeś, bo ja nie pamiętam. To Ci powiem, który najlepszy.
 
plus te dwa z dzisiaj. Mialem czekac na czarny piatek, ale watpie zeby bylo taniej, calkiem ok specyfikacja, wzialem dla siebie i zony. Nie widze opcji zeby to mialo isc w dol cenowo.
 
plus te dwa z dzisiaj. Mialem czekac na czarny piatek, ale watpie zeby bylo taniej, calkiem ok specyfikacja, wzialem dla siebie i zony. Nie widze opcji zeby to mialo isc w dol cenowo.
tylko 1 Ci wysłałem dzisiaj. To?

__________________________________________________


Nie wiedziałem, że takie coś istnieje :benny:
 
taa wyslales mi tylko ten 1. P.S ma ktos voucher hp?
kurła to zalutowałeś


i 2 takie

?
 
tylko 1 Ci wysłałem dzisiaj. To?

__________________________________________________


Nie wiedziałem, że takie coś istnieje :benny:
wzialbym ten 2 jak cos, bo ma chyba szybszy ram 3200 i 12 watkow, ale chyba promocja juz poszla w pizdu
 
kurła to zalutowałeś


i 2 takie

?
no tak, cenowo nic nie schodzilo do 16 gb, a mowiles, ze jak cos to juz wszystko w gore bedzie szlo, to lutowalem co bylo.
 
nie ma już za friko na przetestowanie? No i rodzinny smart się teraz najbardziej opłaca, bo dzielisz abo i jeszcze jakieś monety dawali.

pójdą gry nawet nowe, oczywiście na low. Różnica jest z tym, że 4500 ma 6 rdzeni i 6wątków, a 5500 ma 6 rdzeni 12 wątków. Przy domowych zastosowaniach bez różnicy, przy wymagających programach i niektórych grach 5500 będzie lepszy. Ogólnie 5500 bardziej przyszłościowy. Ale nie wiadomo, czy wytrzyma do przyszłości :).



a i te lapki z 5500 mają szybszy ram z tego co kojarzę, a to dużo daję w grach. Do grania muszą być 2 kości ramu i najlepiej wymienić pastę na procesorze. Zrobić undervolting proca i można świat doganiać.

Jest chyba 5 zakupów Smart ale już to jakiś czas temu wykorzystałem.
I tak lipa bo widzę, że zakup nie przeszedł.
Musiełem coś wczoraj popierdolić bo ani nie mam w zakupionych a Allegro ani mi z konta nie zeszło.
 
8058312_1.jpg


:antonio:

 
Najlepszy stosunek ceny do jakości do PS5
jak wrzucasz ofertę bezpośrednio ze sklepu to podawaj cenę. Bo ktoś może wejść w ten link parę godzin później jak promocja się skończy i kupi w normalnej cenie.
 
Back
Top