Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Jaka płyta do tego, jakaś gejmingowa?

A z procków coś taniej do 1k, 5700x daje radę, czy juz powoli pieśń przeszłości?
Daje radę. 5800x3d to po prostu najlepsze co AM4 ma do zaoferowania i podobno dopiero na 4090 będzie miał bottleneck. Z czasem bedziesz mógł przejść prawdopodobnie nawet na 7900 xtx i z SAM będzie fajnie działał. 5700x masz zasięg wydajności do 3080 i tam już jakieś spadki są.
Do akualniej karty jaką posiadasz 5600x by wystarczył jeśli masz monitor fullHD.
Tu fajne płyty masz.
 
655da6b7-7e85-416b-b586-e93b13a22a10.png
 
Podaj budżet, jaki monitor i w jakie gierki grasz i programy w jakich lutujesz ?
Budżet płynny, bo mogę wrzucić i vat i zakupy w koszty, nie chcę ogólnie przepłacać za bardzo, coś co ma dobry stosunek ceny do wydajności.
Gram w FPS i rpg typu Cyberpunk, oraz hity Sony.
Pracuję w 3D na Arcadia BIM, AxisVM, ScetchUp, ACAD itd.

Chcę też zmienić monitor na ten, ale czekam na powrót okazji


Potrzebuję procek, płyta, ram, tak bym nie musiał przy przesiadce na lepszą grafę (za 3 lata czy coś na np. 4080) zmieniać od nowa procka i podzespołów.
Na te 3 lata RTX 2070 Super spokojnie pohula.
 
Budżet płynny, bo mogę wrzucić i vat i zakupy w koszty, nie chcę ogólnie przepłacać za bardzo, coś co ma dobry stosunek ceny do wydajności.
Gram w FPS i rpg typu Cyberpunk, oraz hity Sony.
Pracuję w 3D na Arcadia BIM, AxisVM, ScetchUp, ACAD itd.

Chcę też zmienić monitor na ten, ale czekam na powrót okazji


Potrzebuję procek, płyta, ram, tak bym nie musiał przy przesiadce na lepszą grafę (za 3 lata czy coś na np. 4080) zmieniać od nowa procka i podzespołów.
Na te 3 lata RTX 2070 Super spokojnie pohula.
to jak po taniosci to tak jak pisales 5700x na b550

ponizej tysiaka chodza ostatnio z gra uncharted

dzisiaj 5800x wjechaly, troche mocniejszy ale mniej ekonomiczny

potem to juz duzy przeskok w cenie na intela 13600k. Najbardziej wywazony proc obecnie. Mocny w grach i programach.

 
@lugase albo jakiś inny magik.
Jakiś lapek do 1200 PLN z Windows 10 do odpalanie przeglądarki i Worda? Można ogarnąć w tej cenie?
 
to jak po taniosci to tak jak pisales 5700x na b550

ponizej tysiaka chodza ostatnio z gra uncharted

dzisiaj 5800x wjechaly, troche mocniejszy ale mniej ekonomiczny

potem to juz duzy przeskok w cenie na intela 13600k. Najbardziej wywazony proc obecnie. Mocny w grach i programach.

Lepszy intel czy ten 5800x3d jak z potencjalną zmianą proca w przyszłości bo wiem, że ten na am4 to końcówka?
I czy 5700x pociągnie ewentualnie 4080?
 
Back
Top