Izrael VS Świat/Ludzie/My

no-no-god.gif
A, jeszcze jedno se pomyśl - przyjęliśmy wiarę chrześcijan by uciec od zaboru Cesarstwa Rzymskiego (hehe), to co za problem zrobić to jeszcze raz? Kolejna przykrywka.

Jak zamierzasz wierzyć, jak w Jozuego, to spoko, każdy się może nabrać i babrać.

Wszyscy zapomnieliśmy, że to była sztuczka - swoista peleryna niewidka.

Tak se czytam ostatnio przepowiednie i ciekawi mnie parę kwestii.

Mianowicie przetrwają zbliżający się rozpierdol tylko małe, słabe państwa. Duże idą pod młotek.

Przetrwa tylko buddyzm i chrześcijaństwo. Co z Żydami i arabami? Co z resztą? Bardzo to ciekawe.
 
Jak zamierzasz wierzyć, jak w Jozuego, to spoko, każdy się może nabrać i babrać.
Nie wiem czy to do mnie personalnie czy nie ale odpowiem, że osobiście jestem agnostykiem.
A, jeszcze jedno se pomyśl - przyjęliśmy wiarę chrześcijan by uciec od zaboru Cesarstwa Rzymskiego (hehe), to co za problem zrobić to jeszcze raz? Kolejna przykrywka.

Wszyscy zapomnieliśmy, że to była sztuczka - swoista peleryna niewidka.
Przyjęcie chrześcijaństwa przez Mieszka to była zagrywka geopolityczna, swoją drogą bardzo udana.
Mianowicie przetrwają zbliżający się rozpierdol tylko małe, słabe państwa. Duże idą pod młotek.
Ja uważam całkiem odmiennie, że z czasem będzie większa federalizacja mocarstw kontynentalnych takich jak UE, NATO czy BRICS.
Przetrwa tylko buddyzm i chrześcijaństwo. Co z arabami?

Póki co ich tylko przybywa.
 
Nie wiem czy to do mnie personalnie czy nie ale odpowiem, że osobiście jestem agnostykiem.

Przyjęcie chrześcijaństwa przez Mieszka to była zagrywka geopolityczna, swoją drogą bardzo udana.

Ja uważam całkiem odmiennie, że z czasem będzie większa federalizacja mocarstw kontynentalnych takich jak UE, NATO czy BRICS.


Póki co ich tylko przybywa.
Wystarczy jedna atrakcyjna koza z AIDS i 1/3 islamskiego świata idzie sobie umrzeć :beczka:
 
Nie wiem czy to do mnie personalnie czy nie ale odpowiem, że osobiście jestem agnostykiem.

Przyjęcie chrześcijaństwa przez Mieszka to była zagrywka geopolityczna, swoją drogą bardzo udana.

Ja uważam całkiem odmiennie, że z czasem będzie większa federalizacja mocarstw kontynentalnych takich jak UE, NATO czy BRICS.


Póki co ich tylko przybywa.
Mówiłem w kontekście proroctw. Chiny, USA, Rosja, wszystko pójdzie pod młot natury. Albo pod wodę. Chiny zaczną, ale obudzą Godzillę (jakieś tsunami czy coś gorszego) i zmiecie to gówno z powierzchni ziemi.

Unia nie przetrwa, a przynajmniej nie z Niemcami u steru.
 
PSX_20240327_165828.jpg


Obywatel Ukrainy kierował statkiem, który zniszczył most służący do transportu materiałów chemicznych (czyli podwójnego zastosowania, bo zarówno cywile jak i wojsko z tego korzystają).
 
BTW to z "obywatelem Ukrainy" to może być wieloznaczne - to zarówno Rusek, Ukr jak i żyd. Tera sobie możemy robić zakłady kto i skąd.
 
PSX_20240327_175937.jpg

Jo, kurwa... Oni się naprawdę nie kryją. Ale mam pomysł.

Skoro aż tak bardzo chcą służyć Szatanowi, to przecież możemy ich złożyć jemu na ołtarzu.

Jaki kurwa problem? Rumunia pokazała jak to się robi. Gdańsk czy tam Szczecin pokazał również :jarolaugh:
 
BTW wiecie, że wszystkie rozrywki świata są w rękach żydów, lub ostro wspierane przez żydów? Jak będziecie się zastanawiać, czy siłka czy serial - to właśnie żydzi zaczynają zakłady czy uda im się Netflixem czy innym Disney em pokrzyżować (hehe) wam plany... Kurwa.

Chuj, ćwiczę.


To siłownie nie są jeszcze żydowskie?

:benny:
 
Ale przy okazji dobrzy ludzie będą mieć okazję do zrobienia paru rzeczy, których się żydki nie spodziewają. Czas zakasać rękawy.
Obawiam się , ze zytki sa z góry wygrani. Bodajże, którys z rotszildów mówił że jeszcze po 2 wojnie swiatowej można było udupić ich klanowe panowanie nad światem, lecz jak wiemy to się nie wydarzyło.
 
Obawiam się , ze zytki sa z góry wygrani. Bodajże, którys z rotszildów mówił że jeszcze po 2 wojnie swiatowej można było udupić ich klanowe panowanie nad światem, lecz jak wiemy to się nie wydarzyło.
Można się śmiać Panie Jacku, ale prawda jest taka, że oni faktycznie kontrolują wszystko i wszystkich.
 
  • Like
Reactions: AKK
Hitler jak widać mial rację co do rozwiązania kwestii żydowskiej, widać to po tym co się dzieje teraz, jak i po tych tunelach i skurwysyńskich rzeczach które przez lata odpierdalali, a każdy na nich chucha i dmucha, największym błędem ludzkości jest to że Żydzi mają broń atomową, i prędzej oni jej użyją niż ktokolwiek inny, w imię kurwa jebanej religii pejsy pierdolone zniszczą nasz świat prędzej czy później, zobaczycie.
Obawiam się, że wujek alfons był bardziej znaczącym zytkiem i pionkiem tych powyżej, ktorzy sterują planetą. Zreszta ich religia raz ze nie jest jednorodna(więc zymianin zymianowi nie równy) to 2 wojna swiatowa wcale nie udupiła ich przedstawicieli najwięcej. Najwięcej poszło słowiam, ktorych chazarzy chcą wytępic i powrócić na swoje pierworodne ziemie, w ramach projektu niebiańskiej jerozolimy
 
Mówiłem w kontekście proroctw. Chiny, USA, Rosja, wszystko pójdzie pod młot natury. Albo pod wodę. Chiny zaczną, ale obudzą Godzillę (jakieś tsunami czy coś gorszego) i zmiecie to gówno z powierzchni ziemi.

Unia nie przetrwa, a przynajmniej nie z Niemcami u steru.
Oglądałem proroctwo, mówiące że Polska pokona w wojnie Chiny. Kiedyś parsknałem śmiechem, ale to że zymianie mają swoich ludzi u naszych władz i powoli sie przestają z tym kryć, a także zdolnośc do generowania kataklizmów, AI to naprawdę naszymi rękami może odbyć się masakra na azjatach i ruskich.
 


"Przeciwko projektowi, który wyceniany jest na 1,2 mld USD, protestowała ostatnio grupa palestyńskich, żydowskich i arabskich pracowników. Według raportu The Intercept, Google oferuje izraelskiemu rządowi zaawansowaną sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, co może zwiększyć wykorzystanie cyfrowego nadzoru na okupowanych terytoriach palestyńskich. Umowa podobno uniemożliwia również Google odmawiania usług określonym izraelskim podmiotom rządowym, takim jak Izraelskie Siły Obronne (IDF)".

Teraz Palestyna, potem Ukraina, potem my. O ile odpuścimy im te knowania.
 
1000031761.jpg


O kurwa!!! Dane z czarnej skrzynki statku, który rozwalił most w Baltimore, już zniknęły :corn:

Choć myślę, że znikały w trakcie wpływania na most. Well... Żydzi.
 
:eddieconspiracy: Fajny cytat znalazłem w komentarzach pod tekstem o zabiciu polskiego wolontariusza:

Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.


Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosięgają wszelkich krajów.


Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.


Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.


Denis Diderot: Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!


Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.


Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.


Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia-problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.


Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.


Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.


Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i największych wrogów szczęścia dla Ameryki


Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.


Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.


George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.


Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.


Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!


Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.


Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.


Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.


Roman Dmowski: Antysemityzm to protest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.


Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.


Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.


Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.
 
Back
Top